Testovali jste s námi LED žárovky Philips. A jaký je váš názor? 96% z vás je nadmíru spokojeno

image
otestováno
Počet recenzí
69
jak jste hodnotili
5
58x
4
10x
3
1x
2
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 31. 10. 2017
do 10. 12. 2017

Až 80 % všech vjemů zpracováváme prostřednictvím očí. Ostatní smysly, tedy čich, sluch, hmat a chuť, se na celkovém vnímání světa podílejí pouze z 20 %. Proto kvalita našeho života velmi záleží na tom, jak ho vidíme. A svět vidíme pouze tak dobře, jak dobře ho dokážeme nasvítit

Sejde z očí, sejde z mysli…?

Věděli jste, že výměnou veškerých stávajících žárovek za kvalitní žárovky LED účinně porazíte bolest hlavy, únavu či stres? Nekvalitní diody LED při svícení problikávají. Ačkoliv jej lidské oko není schopné na pohled zaznamenat, má za následek velmi nepříjemné dopady na zdraví a všeobecnou spokojenost.

V současné době najdete mnoho světelných zdrojů LED, od nízkonákladových žárovek až po sofistikovanější značky.

I když se rozdíl zdá neviditelný pro oko, úspora kvality může mít vážné důsledky.

Všechny produkty Philips LED jsou proto laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou.

Mimo jiné vyzkoušíte i SceneSwitch žárovku. Tato LED žárovka umožňuje volbu tří světelných režimů bez nutnosti instalace dalších ovládacích prvků.

Scene Switch je navrženo tak, aby splňovalo měnící se potřeby domácností. Z mnoha domovů se staly víceúčelové prostory, které slouží k práci, relaxaci i zábavě.

Osvětlení Scene Switch je pro tuto potřebu ideální – jedním zmáčknutím stávajícího ovladače lze snadno přizpůsobit domácí atmosféru tak, aby co nejvíce vyhovovala momentálním potřebám.

 

 

 

Hodnocení
69
avatar
Lucie
klad Tak tdy led žárovky od phillips mě opravdu dostaly. Mám je hlavně v obývací pokoji, protože tam se synem trávím nejvíce času. Vydrží dlouho a já mám tak čas a klid nad další výměnou. Navíc je úsporná, takže ušetřím a to určitě potěší každého :) doporučuji.
avatar
Kamila
klad Tak to jsem tedy nevěděla: ráda se nechám poučit a hned jak to půjde žárovky vyměním: výměnou veškerých stávajících žárovek za kvalitní žárovky LED účinně porazíte bolest hlavy, únavu či stres? Nekvalitní diody LED při svícení problikávají. Ačkoliv jej lidské oko není schopné na pohled zaznamenat, má za následek velmi nepříjemné dopady na zdraví a všeobecnou spokojenost. Jsem ráda, že to již vím!!!!
avatar
Vladimíra
klad Jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat žárovky Philips. Všechny testované žárovky mají klasický tvar a velikost, velkou výhodou je malá spotřeba elektrické energie a dobrá svítivost v podobě příjemně jasného světla. Žárovku CarePro LED bulb používáme v kuchyni, Master LED bulb v chodbě. Nejvíce nadšená jsem však byla z žárovky SceneSwitch, kterou jsem instalovala do stojací lampy v obýváku. Pro práci s počítačem používám největší intenzitu světla 8W a při sledování televize zase tu nejmenší, což jsou pouhé 2W, někdy střední s 5W, všechny tři stupně se ovládají pouze vypínačem, není potřeba stmívač, což je úžasné. Doufám, že i dlouhodobá životnost se potvrdí.
avatar
Lucie
klad U žárovek Philips pro mě bylo nejzajímavější testovat Scene Switch žárovku se třemi světelnými režimy - bez žádné instalace je možné získat snadno 3 druhy osvětlení. Na žárovkách oceňuji jejich bezpečnost, protože se nezahřívají. Osobně mám nejraději chladné světlo, takže nejvíce nadšená jsem z klasické mléčné žárovky. Žárovky nepoblikávají a vydávají příjemné světlo.
klad Přepínání světelných režimů u Scene Switch funguje v pořádku, ale pokud chce člověk mít ten světelný režim "přepínáním nejdále vzdálený", musí několikrát zhasínat a rozsvěcet - a to se mi nezdá úplně efektivní.
příloha
avatar
Božena
klad Asi už nikoho nepřekvapí, že i mne nejvíce nadchla " stmívací" žárovka. s něčím podobným jsem se dosud setkala jen u stolní lampičky, kde se dotykem dala vybrat intenzita asi ze 3 možností. Ale takhle vychytané to neměla. Žárovku máme v kuchyni, která je spojená s obývacím pokojem, je skvělé takto snadno volit typ světla. Se zbývajícími dvěma žárovkami jsme také nadmíru spokojeni, zvláště v souvislosti s informacemi o vlastnostech světla, typech žárovek, které máte srozumitelně sepsány na stránkách Philips, konečně jsem byla schopna se zorientovat v té skoro nekonečně řadě žárovek.
klad Nepodařilo se mi v nabídce najít SceneSwitch žárovku s jinou, užší paticí, která by se hodila do většiny lamp, co máme doma.
avatar
Dana
klad Testování LED žárovek si užíváme každý den. Instalace je stejná jako j klasických žárovek. Světlo je krásně jasné. Změnu odolnosti na stres jsem nezahnamenala. Velmi oceňujeme žárovku Scene Switch, kdy bez speciálního zapínače můžeme nastavit 3 světelné režimy, což ocenîm hlavně ráno, kdy mám ztlumené světlo. Nemám ráda moc intenzivní světlo. Doufám, že životnost žárovek
klad bude přesně tak dlouhá, jak výrobce slibuje.
avatar
Libuše
klad Testovala jsem 3 druhy žárovek. U všech byl klasický jednoduchý postup instalace.
klad Všechny tři krásně svítí. Nejpraktičtější je SceneSwitch.Dali jsme ji do obýváku, kde je vhodné měnit volbu intenzity. U TV ji stlumíme, u čtení zase na 100%. Bolesti hlavy nemám tak nemohu posoudit. Stres se spíše zvýšil ale to bude vzhledem k blížícím se Vánocům :-)
příloha
avatar
Jela
klad jsem velice ráda za skvělé LED žárovky Philips.V mém věku už potřebuji více světla a tyto Philips led žárovky dodávají krásné jasné světlo.Použila jsem do koupelny,do obyvacího pokoje a Philips led SceneSwitch žárovku. tak ta je úžasná...má ji syn v lampě v pokojíku a může si upravovat 3 světelné režimy....u pc si dává slabší světlo a u domácích úkolu si pak světlo přidává.Ostatní Philips Led žárovky mě překvapili,,že nejsou slyšet...jiná značka mě tak nějak syčí a tyto philips jsou tiché,jasné, bezpečné,neblikají jsou opravdu příjemné . SceneSwitch žárovky Philips překvapující,,nepotřebuji žádné 3 vypínače...doporučuji
klad nemám k žárovkám led Philips žádná negativa
avatar
Anna
klad Žárovky Philips jsem otestovala velice ráda. Moji oblíbenou je sceneswitch tu jsem si dala do lampičky na noční stolek, když jdu spát využívám 10% světla a ráno při vstávání 100%. Je to velice příjemný, protože jsem někdy lampičku večer zakrývala kusem oblečení nebo knížko, aby světlo nebylo tak ostre a tato žárovka to vyřešila. Další žárovka je na chodbě, kde skvěle slouží a kde ještě jsme neměli led žárovku. Třetí v dětském pokoji září jako sluníčko. S žárovkami jsem spokojena s jejich úsporou elektřiny a dlouhou životností, na kterou jsem velmi zvědavá.
avatar
Barbora
klad Měla jsem možnost vyzkoušet sadu Led žárovek Philips. Až na žárovku SceneSwitch , která měla funkci tří světelných režimů jsem nepozorovala jiný zásadní rozdíl. Instalace žárovek byla stejná jako u každé jiné žárovky. Potlačení bolesti hlavy, či únavy nebo stresu jsem nepozorovala. Žárovky svítí stejně jako každá jiná žárovka. Životnost nemůžu vzhledem k době testování hodnotit. Děkuji za tuto možnost.
příloha
avatar
Jana
klad Otestovala jsem sérii led žárovek Philips.
klad 1/ Philips Master LEDbulb 8,5W ekvivalent žárovka 60W. Tato žárovka vydává příjemné teplé světlo s fukbi Dim Tone a je ve tvaru klasické žárovky.
klad 2/ Philips Scene Switch 3 light setings 8W ekvivalent 60W. Je ve tvaru klasické žárovky. Vypínačem, který je doma lze kliknutím změnit světelný tok na 100/40/10 procent.
klad 3/ Philips CorePro LEDbulb 7,5W ekvivalent 60W. Tvar je klasická žárovka. Světlo je bílé denní.
klad Zmíněné žárovky se vyznačují dostatečným světelným tokem, nízkou spotřebou a deklarovanou dlouhou životností.
klad Škoda, že na testování nebyly dodány žárovky o různých světelných výkonech aby bylo možno lépe zjistit jejich svítivost…
avatar
Veronika
klad Žárovka Scene Switch pro 3 různé úrovně osvětlení. Stačí jen namontovat žárovku bez nutnosti výměny hlavního vypínače. Její využití je naprosto skvělé, jen jsem musela delší dobu přemýšlet, do jaké místnosti ji dám, abych ji využila co nejvíc.
klad Ostatní LED žárovky vytváří příjemné světlo, jen mám raději tu s teplým než se studeným bílým.
avatar
Antonie
klad S Philips led žárovkami jsem nadmíru spokojena. Mám je v každé místnosti v bytě, ale i na půdě i ve sklepě. Vyzařují skvělé silné světlo, které je dostačující a pro oči velmi příjemné. Jeho dlouhá životnost je dostačující zárukou kvality. Opravdu na ně nedám dopustit. Doporučuji opravdu všem.
příloha
avatar
Hana
klad Otestovali jsme žárovky Philips. Jsme příjemně překvapeni a to hlavně žárovkou SceneSwitch, která nepotřebuje vůbec žádný stmívač. Světlo je velice příjemné a pro naši rodinu naprosto dostačující. Rozhodně budu používat i nadále a doporučím přátelům. Děkuji
avatar
Miluše
klad Testovala jsem tři žárovky značky Philip.
klad 1. Žárovka CarePro Led bulb - jedná se o klasickou žárovku, má pro mě příjemné světlo, žárovku jsme použili do dětského pokoje, kde je potřeba hodně světla na hraní, čtení i na domácí úkoly. Skvělé je, že žárovka se nezahřívá jako klasická žárovka, takže nemusím mít strach, když na ní děti náhodou sáhnou.
klad 2. Žárovka Master Led bulb - tato žárovka mě hned upoutala svým zajímavým designem. Má velmi příjemné světlo, proto jsem jí použila do ložnice. Když ráno vstávám, tak mi dost světlo vadí, ale u této žárovky je světlo velmi příjemné. Také jsem velmi ráda, že žárovka má dlouhou životnost.
klad 3. Žárovka SceneSwitch - jedná se o žárovku, která má tři úrovně intenzity osvětlení. Při každém zmáčknutí vypínače se nastaví jiná intenzita světla. Žárovka si vždy pamatuje poslední nastavení, což je skvělé. Žárovku jsme dali na chodbu, kde potřebujeme jen minimálně světla, ale občas ze potřebuje i světlo větší, např. při úklidu nebo ukládání věcí do skříně. Takže tato žárovka se sem skvěle hodí. Prostě jsem jen zašroubovala žárovku a je to, žádná výměna vypínače pro tři intenzity osvětlení.
avatar
Lída
klad Děkuji za možnost testování. Ihned po vyzvednutí jsem instalovala žárovku scene switch, a sice do obývacího pokoje, kde může využít plného světla při žehlení či čtení, večer světlo ztlumím, opět dle činnosti. Velice oceňuji, že není třeba stmívače a funguje velmi jednoduše. Světlo této i dalších dvou druhů žárovek je velmi čisté a jasné. Pokud se životnost dle mé zkušenosti bude blížit životnosti uváděné výrobcem, rozhodně si pořídím žárovek více. Doporučuji!
avatar
Michaela
klad LED žárovky nám slouží v obývacím pokoji, na chodbě, v dětském pokoji a Scene v ložnici. Scene ma tři stupně světla. Je bezvadná. Žárovky svítí jasným světlem. Máme veliký obývací pokoj a dvě žárovky ho s přehledem celý osviti. Nebolí mě ze nich hlava. Jsou úsporné.
klad Trošku dražší
avatar
Nikol
klad Žárovky jsou bezvadné. Dávají krásné bílé jasné světlo. Mají hezký jemný design. Jsou pevné a bytelne. Nebolí mě z nich oči. Jednu máme v dětském pokoji a jsem si jistá, že je pro mé dítě a jeho očička ta pravá. Žárovka Scene je nejlepší, má 3 stupně světla. Instalace byla snadná. Přepínání jeste snadnější. Večer nastavime k televizi tlumené světlo a jsme spokojený. Jsem naprosto spokojená se všemi a doporučuji všem. Vyplatí se priplatit si a investovat do svého zdraví a spokojenosti rodiny.
avatar
Veronika
klad Žárovka Scene Switch
klad Potřebovali jsme ztlumit světlo v ložnici, kde spí malé dítě a nechtělo se nám investovat do stmívače. Žárovka SceneSwitch náš problém dokonale vyřešila. Díky klasickému tvaru, dobře padne i do naší starší lampy. Výhodou je nízká spotřeba a dlouhodobá životnost. Žárovka má celkem 3 různé intenzity svícení, od příjemného tlumeného světla až po dostatečně svítící úroveň.
klad Ostatní LED žárovky
klad Žárovka má super svítivost, při srovnání s jinými LED žárovkami se stejnou spotřebou, tato vyloženě září. Další výhodou je, že ji lze použít i do světel se stmívačem. Žárovka má velmi nízkou spotřebu a dlouhodobou životnost, což vynahrazuje její vyšší pořizovací cenu. S žárovkou jsem celkově moc spokojena.
klad Vyšší cena oproti ostatním LED žárovkám
avatar
Naďa
klad Žárovky jsou prostě skvělé.
klad LED žárovky Philips jsem okamžitě musela namontovat a hned byl vidět výsledek, krásné světlo, dokonce i nyní v zimním čase i když se svítilo nebylo to moc znát, navíc mě bolela hlava což nyní s Led žárovkami Philips je to prostě super.Všechny tři režimy využíváme, což jsem před tím nezanala,každý se hodí pro něco jiného.Máme nainstalováno v kuchyní, obývacím pokoji a ložnici a manžel šel a koupil další do dětského pokoje.Doporučila jsem už dále.
klad Možná vyšší cena, ale za kvalitu si musíme zaplatit.
příloha
Zobrazit více recenzí