Otestovali jste mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy, dokonalého pomocníka při úklidu

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotili
5
11x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 9. 2018
do 11. 10. 2018

Třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy prošel mnoha inovacemi, aby se stal ještě lepším pomocníkem v domácnosti. Jedinečná hlavice mopu kombinuje dva druhy třásní.

Bílé třásně ze 100 % mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy.

Propracovaná konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO je pro lepší stabilitu a snazší manipulaci vybavena podélnou rukojetí. Pro pohodlnější vyprazdňování je také doplněná o čelní otvor.

Tím výhody rotačního mopu od Viledy nekončí. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky. Chytrý tvar ždímače navíc zabrání vyšplouchnutí vody mimo kýbl. Nemusíte se tak obávat kaluží všude kolem.

Mop Easy Wring and Clean TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 949 Kč.

Hodnocení
11
avatar
Katka
klad Měla sem neskutečné štěstí a vytestovala jsem si zde mop VILEDA Easy Wring and Clean TURBO...
klad Když sem jej sestrojila - pouze se nacvaknou třásně, složí se teleskopická tyč a může se začít, tak sem po přečtení všech recenzí byla natěšená, jak bude podlaha "suchá." Bohužel se tak nestalo a já měla v koupelně velmi mokrou dlažbu... Trvalo totiž několik máčení a točení, než se mop dostal do stavu, kdy vytíral "nasucho."
klad S mopem se vytírá snadno, lehce a není potřeba veliké námahy i při nějaké zaschlé skvrně. Překvapilo mne, že si poradil i se špínou, která se usadila na plovoučce v místě, kde se přilepila a následně odlepila izolepa...
klad Kyblík - miluju ho má vykrojený střed po obou stranách kýble - ten kdo napouští v umyvadle má prostor pro vytočení baterie aby se mohl kýbl vyndat a nevylila se z něj voda.
klad Další MEGA VÝHODOU je díra na odtok vody - když jste neopatrní a vylijete to najednou - jasně že dojde ke šplouchnutí, ale pokud se to dělá "normálně" nikde ani kapka. Výhodu taky vidím v rukojeti - je tam výlisek pro držení teleskopické tyči, takže mop může stát rovně a nikde tyč nebude zavazet... Uvnitř kyblíku je i ryska, po kterou se má dát max vody tak aby kyblík, když ho berete, nebo v něm mácháte mop nevyléval vodu.
klad Rotační systém - když se mop vymáchá, tak se přesune do rotačního koše - za celou dobu se mi stalo jen výjimečně, že sem díky tomuto přendavání měla vodu vedle kyblíku, ale bylo jí nepodstatné množství - je to o šikovnosti Dle potřeby vlhkosti mopu si sešlápnete pedál tolikrát, kolikrát je potřeba - na krabici se sice píše jen párkrát, ale na "sušší" vytírání prostě koukáte dokud moc nekape voda z koše...
klad Teleskopická tyč... 125CM není málo, ale asi bych uvítala ještě nějaký ten cm navíc... Vytírá se s tou tyčí suprově. Jinak perfektní je systém - nastavíte si délku tak jak potřebujete.
klad MOP - s třásněmi se dostanu úplně všude, kloub na začátku je výborná věc - "zlomíte" ho fakt všude Vytírání je s ním suprové - nezanechává mi šmouhy. Jsem z toho překvapená, že třásně poberou i vlasy atd - nikde není špína - zkoušela sem i jeden den vytírat bez vysávání a nebyl v tom tak veliký rozdíl - jen ty drobky taháte s mopem, ale pak když se zvedne tak drobky zůstanou na zemi a ty nakonec můžete jen ručním aku vysavačem vysát na konci místnosti.
klad ZÁVĚREM - TENTO MOP DOPORUČÍM VŠEM - TŘÁSNĚ JSOU PRO MNE ZATÍM TÍM NEJLEPŠÍM PRO VYTÍRÁNÍ BEZ ŠMOUH, KYBLÍK PROPRACOVANÝ S VYCHYTÁVKAMI, ROTAČNÍ SYSTÉM S PEDÁLEM FUNGUJE NA 100% A ČISTOTA JE PERFEKTNÍ. ZA MĚ TEDY 100%
klad DĚKUJI ŽENY S.R.O. ŽE JSTE MNE VYBRALY DO TESTOVÁNÍ.
klad Chtěla bych delší tyč, ale i s touhle se to zvládá suprově :-)
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
klad Dostali jsme ho ke svatbě a nemůžu si ho vynachválit, vytírá se s ním opravdu skvěle a nejvíc mě na tom baví to ždímání - už žádné ohýbání a máchání v skvěle vyždímané. Opravdu snadné kbelíku, stačí jen sešlápnout a je to použití.
klad Za mě je jediná nevýhoda to, že po vytírání smeták poměrně dlouho schne, takže ho nemůžu hned uskladnit do skříně.
avatar
Kamila
klad Propracovaná konstrukce kbelíku Easy Dobře se mi vytírá s mopem Wring and Clean TURBO - má dobrou stabilitu a snadnou manipulaci. Určitě nejdou dokonale vytřít rohy, ale ta práci oproti koštěti s hadrem je nesrovnatelná. Pro pohodlnější vyprazdňování je také doplněná o čelní otvor.
příloha
avatar
Pavla
klad Jednoznačně doporučuji. Sama lituji, že jsem si mop nekoupila dříve, jsem nadšená natolik, že kýbl s hadrem jsem rovnou vyhodila. Investice do mopu se vyplatí, ušetří čas, zefektivní práci a hned máte více času na vnoučata, stejně jako já. Myslím, že teď budu s radostí vytírat i dvakrát týdně, protože to je fakt rozdíl. Viz můj blog na profilu.
příloha
avatar
Michaela
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet tenhle mop od Viledy. Dříve jsem používala klasický obdelníkový mop, který jsem musela ždímat v ruce a máchat se ve špinavé vodě. Už mě nebolí záda, z neustálého ohýbání se nad kýblem a vytírání mě i maminku začalo bavit. Je vhodný pro všechny povrchy.
klad Bohužel jsme zjistili, že má dvě nevýhody. Špatně vytírá rohy a nevyždímáte ho úplně do sucha.
avatar
Zdeňa
klad Dlouho jsem uvažovala jaký mop si mám pořídit , neboť neustálé sundávání , ždímání a nasazování potahů na obyčejný mop mě opravdu nebavilo. Jsem ráda že jsem nešlápla vedle a pořídila tento třásňový mop. Ihned jsme se stali nejlepšími přáteli a vzhledem k tomu že máme všude plovoucí podlahu nebo dlažbu, tak je to ten nejlepší pomocník, jakého jsem si mohla pořídit. Už mě nebolí záda, od neustálého zohýbání nad kýblem a vytírání mně začalo i bavit
avatar
Vladimir a helena
klad Tak prvni uklid byl spis ze zacatku trochu nesikovny ale dnes uz vytiram jak profik. Za me spokojenost. Nemuset si macet ruce v kyblu se spinavou vodou je parada a ten zdimaci slapaci kos je paradni vynalez kdysi jsem uklizela s tim rotacnim mopem jak se zdima stlacovanim a tahle verze se mi libi vic a myslim si ze se nepokazi tak jak kamaradce ten stlacovaci. Doporucuji urcite vyzkouset je fakt bezvadny.
avatar
Kateřina
klad Mop mi velice vyhovuje. Jsem majitelka většího psího miláčka a proto jsem k mopům a úklidovým prostředkům celkově dosti skeptická, ale mop od Viledy poradil s veškerým prachem, špínou a krásně stírá i chlupy. Vytřeno během chvilky, velký pomocník do domácnosti. Velice ráda doporučím dále.
avatar
Martina
klad Mop Easy Wring and Clean TURBO ještě nemám, ale koupila ho domovnice na úklid společných prostor. Je to skvělý pomocník a dost úklid usnadňuje. Takže střádám koruny a určitě si ho koupím:-) normálně bych to asi za ty peníze nekoupila, ale opravdu mě přesvědčil
avatar
Petra
klad Tohoto dokonalého pomocníka vlastním již dlouho. Vlastně jsem dostala už druhý kbelík s mopem. Opravdu skvěle vytírá, efektivně a do sucha. Jedinečný ždímací systém a kombinace moderních materiálů s propracovanou technologií. Vhodný pro všechny druhy povrchů podlah.
avatar
Lucie
klad Mop Easy Wring and Clean Turbo od Viledy máme nějakou bodu doma a vyhovuje nám. Koupila ho mamka na základě doporučení a podle nás se ta investice vyplatila. Je lehký a krásně vytře a dokáže vyčistit pěkně i roky místností a kouty, takže je pak celá domácnost jako ze škatulky