Testerky dopřály své pleti unikátní ošetření díky nanovlákenné pleťové masce [n]fibrecare. Jak byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
366
jak jste hodnotili
5
214x
4
92x
3
47x
2
9x
1
4x
doporučuje
84 %
Testováno v období
od 18. 5. 2020
do 14. 6. 2020


První chytrá pleťová maska 

Jste připravení dopřát vaší pleti skutečnou inovaci? Otestujte chytrou masku [n]fibrecare vytvořenou z nejmenších vláken na světě.

Bezkonkurenční vlastnosti nanovláken

Lidskému oko neviditelné vlákénko v sobě zapouzdří cenné aktivní látky tak, aby se v požadovaném množství bezpečně a rovnoměrně uvolnily do vaší pleti. Současně brání kontaminaci Vaší pokožky vnějšími nečistotami. Perfektní pomocník pro rituál jako ze salonu.

Hlavní výhody suché nanovlákenné masky:

  • Její aplikace trvá pouhých 8 minut
  • Příjemná a čistá manipulace
  • Vhodná i pro citlivou pleť
  • Maska není testovaná na zvířatech
  • Téměř 100% efektivita přenosu látek
  • Žádné silikony, parabeny, akryláty, parfém

Regenerační a revitalizační maska 

Vlajková maska [n]fibrecare obsahuje unikátní kombinaci sedmi vitaminů a antioxidantů, které v mnoha studiích úspěšně prokázaly reparační, ochranné a anti-aging účinky.

Regenerační a revitalizační maska vychází z osvědčených dermatologických formulací a vyniká širokým spektrem vitaminů, které jsou v ní obsaženy. Ty umožňují, aby maska na pleť působila jak korektivním, tak i preventivním účinkem.

Hydratační a omlazující maska

Vaše maska pro dny, kdy Vaše pleť působí mdle, vyprahle a unaveně. Spolehlivá kombinace rozjasňujícího vitaminu C, pečujícího vitaminu E, a dvou hydratačních agentů – kyseliny hyaluronové a glukonolaktonu se postarají o to, abyste opět zářila.

Cílem Hydratační a omlazující masky je Vaši pleť ošetřit komplexně. Účinky vitaminů a hydratačních látek navzájem umocňují výsledný účinek, který při pravidelném používání viditelně zlepší kondici Vaší pleti a pomůže jí lépe bojovat s únavou.

Více informací najdete na webu www.nfibrecare.com.

 

Hodnocení
366
avatar
Nela
The mask is pleasant, hydrating, without paraben. The mask must be applied to a wet face, removal is painful. I do not recommend for sensitive skin.
klad hydrating
klad application
klad painful removal
avatar
Gabriela
maskou jsem byla spokojená, oceňuji způsob její aplikace, který jsem vyzkoušela poprvé. Pleť byla vlacna, dobře hydratovana, nepůsobila unavene
klad Účinky
klad Aplikace
klad Není co vytknout
avatar
Pavlína
Aplication is very easy and fast The effect was perfect , the skin is hydrated, fresh and smooth good and quality product dry mask
klad Dry mask
klad .
příloha
avatar
Pavlína
Aplication is very easy and fast The effect was perfect , the skin is hydrated, fresh and smooth good and quality product dry mask
klad Dry mask
klad .
příloha
avatar
Pavlína
Jednoduchá aplikace a rychlá Příjemný pocit Hezká pleť ve výsledku, pleť je hydratovaná, svěží, vyhlazená Kvalitní produkt Suchá maska
klad suchá maska
klad .
příloha
avatar
Pavlína
Maska, Jednoduchá aplikace a rychlá Příjemný pocit Hezká pleť ve výsledku, pleť je hydratovaná, svěží, vyhlazená Kvalitní produkt Suchá maska
klad suchá maska
klad .
příloha
avatar
Petra
The mask is pleasant on the skin, does not burn or irritate, and after washing my skin came really free of pores and overall radiant without drying out. In addition, it has a great design.
klad Great, great, wonderful
klad No negatives
avatar
Petra
easy to apply and holds well. After a quarter of an hour, the skin really looks much better. I will definitely buy another one. Give it a try, you will definitely not regret it. It's great ❤️
klad Fresh skin
klad There is nothing that I would evaluate negatively
avatar
Lucie
This type of mask attract me because of this unique type of mask - made with nano technology. I was curious about it. After unpacked was application really easy, just moisten your face and then put on the mask. After I took off mask I just washed my face with water and all done. Easy and skin was smooth. Highly recommended!
klad Application
klad Without perfume
klad Nothing
avatar
Lucie
These face mask was more timely for me because of my dry skin, after application was ma skin really hydrated and smooth. Application was easy as previous mask so I evaluate this mask as winner for me. Highly recommended!
klad Easy application
klad Without any perfume
klad Skin was smooth
klad Nothing
avatar
Lucie
Tuto masku hodnotim o neco lepe nez masku regeneracni, jelikoz jsem po teto masce poznala na sve pleti opravdu rozdil jiz po jedne aplikaci. Aplikace je shodna s predchozi maskou a proto za me vyhrava prave tato maska.
klad Aplikace
klad Bez parfemace
klad Plet byla prijemne hydratovana
klad Nenasla jsem nic negativniho
avatar
Veronika
Super hydrating mask with a high level of hydration. Easy to use. Really efficient usage of the mask with a smooth feeling after the use.
klad Usage
klad Result
klad Nothing
avatar
Veronika
It’s a fantastic revitalising mask, easy to use. Leave the skin fresh and smooth. Different from every other mask I’ve tried before.
klad Usage
klad Nothing
avatar
Jana
A didnt have any experiences with this type of mask. According the manual i used it and i had on my face destined time. The mask was comfortable and the size was ok. My face was finally clear and smooth.
klad The mask cleans my face
klad All was ok
avatar
Jana
This mask is very pleasant on my face. I can peel off this mask very easily. I have perfect face after aplication. I feel my face is regenerate. Recomend this mask.
klad Aplication was easily
klad All
avatar
Nela
The package is beautiful, it opens easily. The procedure for application is on the package is very well described. Easy handling of the mask. The mask must be applied to a damp face. The mask adheres well to the face. The nose is too short, the mask is painfully removed on the face.
klad vitamin C
klad vitamin E
klad no paraben
klad nasal part
klad painful removal
avatar
Lucie
Maska me zaujala novou technologii o ktere jsem doposud neslysela. Pozitivne hodnotim snadnou aplikaci masky na navlhceny oblicej. Avsak maska se zacala po chvilce z obliceje odlupovat. Plet byla po aplikaci viditelne jemnejsi, avsak pro lepsi zhodnoceni by bylo jiste treba masku pouzivat dele. Masku bych urcite doporucila svym kamaradkam.
klad Snadna aplikace
klad Bez parfemace
klad Odlupovani masky, mohlo byt z duvodu malo navlhceneho obliceje
avatar
Kateřina
It has a simple instructions. It has easy application. No residue remains on the face. It takes off well. Pleasant structure.
klad easy application
klad nothing
avatar
Kateřina
Ist ok. seamlessly. Have a good design. Leaves no residue on removal. It can be easily removed. It have a simple instructions.
klad easy to apply
klad nothing
avatar
Andrea
Hydratační maska nádherně hydratovaná a omlazeni nějaké tam bylo. Všem doporučuji.Lepsi masku bych nenašla. Kupte nic nezkazí tě spíš ziskate
klad Hydratace a svěžest
klad Nic jsem nenasla
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel