Naši testeři zdarma vyzkoušeli mobilní aplikaci Adiquit. Pomohla jim zbavit se závislosti na cigaretách? 

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotili
5
3x
4
4x
3
6x
2
1
doporučuje
54 %
Testováno v období
od 30. 9. 2020
do 15. 11. 2020


Chcete skončit s kouřením jednou pro vždy? Pak je Adiquit ta správná volba! 

ccFYuncQk-2LD11G87iQhZVY2_MOkmbNYQIKSxaSrULoKdJajKb6VukqAYG6nkEZdLz-Undmc0MFHLqw60RuFr7_kji76VYJwT7KbzSP0eejuo95zWN2mm5HdidvztskijdWiaY

Adiquit je jediná aplikace založená na vědeckých poznatcích a skutečné klinické praxi. Virtuální terapeut odborně provází kuřáka procesem odvykání a pomáhá mu s překonáním abstinenčních příznaků.

Adiquit vyvinul mezinárodní tým předních odborníků na léčbu závislostí z Evropy a USA. Adiquit vychází z komplexní odborné podpory kuřáka, která se běžně používá v terapeutické praxi.

Podle klinické studie je úspěšnost odvykání s aplikací Adiquit až 6x vyšší než při pokusech přestat kouřit bez odborné pomoci. S Adiquitem šetříte čas - máte odbornou podporu neustále po ruce.

Kouření je závislost a odvykání bolí. Za většinu neúspěšných pokusů může nedostatek informací o principu závislosti a nedostatečná příprava. Důkladná příprava a odborná podpora jsou proto při odvykání zcela klíčové.

Adiquit je odborník na cigarety, ale upozorňuje i na ostatní tabákové a nikotinové produkty


Jak Adiquit funguje a proč dosahuje tak skvělých výsledků?   

  • Přizpůsobuje terapii Vašim individuálním potřebám.
  • Program začíná 10 denní přípravou, následuje 6 týdenní odvykací terapie.
  • Každý den vedete krátký dialog s virtuálním adiktologem.
  • Podporuje Vás na začátku i v průběhu odvykání.
  • Inspiruje Vás a motivuje k dosažení Vašeho cíle stát se nekuřákem.
  • Po ruce je rychlá pomoc při akutní chuti na cigaretu.
  • Adiquit Vás nenechá na holičkách, když si znovu zapálíte.
  • Poskytuje přehled Vašich úspěchů a pokroků.
  • Radí Vám s doplňkovou léčbou.

Adiquit záměrně neobsahuje žádnou reklamu, která by Vás dráždila a rozptylovala od Vašeho odvykání.

Za vývojem aplikace Adiquit stojí dlouhá léta výzkumu a klinické praxe. Adiquit je ta nejúčinnější pomoc, který je na trhu k dispozici, v kombinaci s nikotinovými náhražkami a farmakoterapií dosáhnete maximálního možného efektu - proto není zdarma.

Více informací o aplikaci, jejích tvůrcích a postupech odvykání najdete na www.adiquit.cz.


Každý den bez cigarety se počítá - stáhněte si Adiquit hned.


Hodnocení
13
avatar
Vladka
Na aplikaci se mi líbila přehlednost a grafika, ale jinak jsem z ní unešená nebyla. Občas mi přišlo, že mě otravuje, ale to je asi můj problém .Kouřit jsem nepřestala, bohužel, ale po pravdě to jsem ani od aplikace nemohla čekat.
klad přehlednost
klad nelíbí se mi celkově
avatar
Simona
Aplikace se mi nevyhovovala. Dost často nefungovala a po čase mě ty stený fráze přestaly bavit. Za mě nevyhovující. Určitě bych si ji nekoupila. Nedoporučuji
klad grafika
klad nevyhovovala mi
avatar
Jana
Díky aplikaci jsem dost ušetřila, ale bohužel jsem kouřit nepřestala. Ale snad je to otázka času. Apka je velmi přehledná a hezká. Asi je tam ještě co dost upravit, ale za mě spokojenost
klad přehledná aplikace
klad ušetřila jsem peníze
klad potřebuje ještě vychytat
avatar
Silvie
na aplikaci se mi líbí, že s vámi dobře komunikuje. Mrzí mě, že občas to byly dost ty samé fráze, ale ono zase to asi jinak nejde. Kouřenila jsem dost omezila, takže musím napsat, že pomohla.
klad pomohla k omezení kouření
klad stejné fráze
avatar
Zuzana
Aplikace mě nepotěšila. Dost často nefungovala. A to mě mrzelo. Jinak veřím, až bude fungovat, že může pomoci,ale nemyslím, že odnaučí kouřit. Spíš je to dobrý násroj k odvykání.
klad hezká grafika
klad často nefungovala jak měla
avatar
Zuzana
Aplikaci jsem vyskousela krucek po krucku mi pomalu den za dnem pomahala odvykat kouzeni tet uz si odpravdu nezapalim vrele doporucuji vsem ktery chcou prestat kourit vyskouset tuhle skvelou aplikaci ktera pomaha
klad Krucek po krucku pomaha
klad Nic
avatar
Štěpánka
Aplikaci doporučuji tem kdo jsou pevne rozhodnuti prestat. Jinak asi nema smysl. Je to takovy doplnek na dlouhou cestu. Aplikace je jednoducha, vyplnovani intuitivni. Bohuzel mi nesla aktivovat plna verze. Ale i tak byla "sezeni" prijemnou ukazkou.
klad Uzivatelska jednoduchost
klad Design applikace
klad Psychická podpora
klad Vyzaduje vice casu, ktery pro sezeni nemam
avatar
Hana
Pomuze vam s odvykanim koutreni a podpori váse nekoureni. Každý den se vám bude venovat pruvodce a poukaze na cestu bez cigaret. Asi jsem ale nebyla dost přesvědčená nekourit. Pomohlo mi k omezni kouření .
klad Denní pruvodce
klad Jinak je to na me vuli
avatar
Patricie
Musím říct, že i když jsem při stažení aplikace nebyla rozhodnutá přestat kouřit, hodně mě aplikace přesvědčila. Aplikace je vizuálně i ovládáním povedená, bohužel občas technicky zlobila - stávalo se, že si spletla kolik dní ji už využívám a i když jsem ji denně používala, někdy mi hlásila, že jsem ji několik dnů neotevřela. Nicméně to nemělo úplně zásadní vliv na podstatu aplikace. Moc se mi líbí, že je aplikace "pouze" průvodcem, a ke všem krokům si vlastně dojdete sami, proto je poměrně jednoduché s kouřením "seknout", pokud pro to jsem rozhodnuti. Zároveň aplikace nabízí spoustu příkladů, pokud vás zrovna nenapadne, co si na jakou otázku odpovědět a v průběhu odvykání, vám vaše odpovědi připomíná, proto je těžké selhat.
klad vizuální stránka
klad pojetí odvykání
klad hodně prostoru na přípravu na odvykání
klad občasný zmatek v tom, jak dlouho aplikaci využívám
avatar
Jitka
Aplikace je přehledná, grafický moc hezky zpracovaná. Myslím, že produkt opravdu může pomoci při odvykání kouření. Den za dnem vás provází nenásilnou formou k vytyčenému cíly. A věřím, že úspěch je zaručen
klad Grafika
klad Lidský přístup
klad Žádný
avatar
Lenka
Aplikaci Adiquit doporučuji, pomůže Vám srovnat v hlavě, že cigaretu vlastně vůbec nepotřebujete. Drží nad Vámi pomyslný bič, a pomůže Vám i když si říkáte:"dám si jen jednu". Pro mě to bylo jako každodenní sezení v poradně a vlastně nikde nemusíte :-)
klad Jakým způsobem je aplikace vedena.
klad Nic
avatar
Lucie
Apklikace pomáhá s úspěšným odvykaním kouření. Každý den vás aplikace upozorní k použití a denně vás provází ke zvládnutí situace jak si odvyknout. V aplikaci si značíte nejen důvody proč přestat, ale také jako zlozvyky jsou spojeny s odvykaním. Zároveň zde jsou také příklady jiných lidí kde můžete vidět jaké mají oni zlozvyky a také pocity.
klad Libí se mi, že v tom nejsem sama-příklady jiných lidí
klad Upozornění denní
klad Mohu si prohlédnout své cíle zpětně
klad V případě, že jste mimo internet a jeden den aplikací nepřijdete nemůžete se vrátit ke zmeškanému dni
klad Docela mě mrzí, že v aplikaci po prvních 10dnech svítí jen upozornění ať do aplikace najedu a nelze už psát třeba pocity jak na tom jsem
příloha příloha
avatar
Martina
Kouřila jsme 18 let. Dopracovala jsme se na krabičku denně. Samozřejmě jsem přestat několikrát zkoušela, bezúspěšně. Ani teď netvrdím, že mám vyhráno, ale jsme na správné cestě. Appka Adiquit mi hodně pomohla a pomáha. Denné sezení s Adamem jsou účelné, pŕedem víte kolik času Vám cca zaberou. I když si myslíte, že za těch nespočet pokusů přestat již znáte všechny triky, appka nabízí ďalší. Hodně mi pomohla postupně se dostat k představě, že budu nekuřák. Celou dobu přípravy a samotného odvykání mi připomínala proč chci přestat, co dělat když mně přepadne chuť, jak odolat, proč vytrvat. Jinými slovy skvělá aplikace které Vám pomůže pochopit a připravit Vás na celý proces odvykání. Skvělé jsou i příklady jiných již nekuřáků k jentolivým denným úkolům. Doporučuji.
klad krátke denné sezení
klad motivačné, přičem motivaci si tvoříte sám
klad dlouha příprava na den D
klad denné připomínky proč vytrvat, jak odolat
klad snadé ovládání
klad dostatek příkladů k cvičením
klad nic, vše supr
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel