Jak dopadlo testování nového pohlcovače vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° do KOUPELNY? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
1x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 11. 2019
do 20. 11. 2019


Pohlcovač vlhkosti AERO 360° do koupelny 

Hladinu nadměrné vzdušné vlhkosti lze udržovat na optimální úrovni pomocí kvalitních pohlcovačů vlhkosti. Jedním z nich je Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360°C. Funguje na základě absorpce vlhkosti pomocí speciálních tablet, které díky svému tvaru a struktuře dokážou efektivněji pohlcovat vzdušnou vlhkost a přeměňovat ji v tekutinu. 

Nadměrná vlhkost v domácnosti

Při sprchování, koupání, umývání se voda snadno vypařuje a dostává se do ovzduší, čímž zvyšuje úroveň vlhkosti v koupelně. Především sprchování a koupání teplou vodou generuje teplou páru, která se okamžitě sráží na chladných plochách, jakými jsou stěny či zrcadla. Koupelny jsou často malé s omezenou možností větrání, proto vlhkost zůstává zachycená v místnosti. Tyto podmínky vytvářejí tu nejvlhčí místnost v celé domácnosti.

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
5
avatar
Alena
Jak bylo napsáno na stránkách ceresit a dalších recenzentů, mohu potvrdit že ,opravdu po chvíli jsou vidět kapičky vody. Pouze bych ocenila napsaný podrobnější návod na krabici - obalu (návod na použití, kam pohlcovač vlhkosti umístit atd.), ale jde to najít i na internetových stránkách.
klad Výsledky jsou ihned vidět
klad Špatná manipulace
avatar
Věra
Pohlcovač vlhkosti AERO 360 ° do koupelny mne velice překvapil svojí velikostí - vejde se i do menších koupelen a také jeho provedením (desingem). Po používání bych řekla, že se v koupelně nedrží tolik vlhkosti jako před jeho používáním. Líbí se mi i doba výdrže náplně a snadná kontrola množství tekutiny. Na výrobku oceňuji i popis sestavení a manipulace. Za naši rodinu mohu doporučit a určitě budeme používat nadále.
klad Velikost
klad Desing
klad Výdrž náplně
klad Bezpečnost
klad Snadná manipulace
klad Užitečný a dobře popsaný návod
klad Snadné překontrolování množství tekutiny
klad Kvalita
klad Nic jsem nenašla.
příloha
avatar
Jana
Měla jsem možnost testovat 7 dnů Pohlcovač vlhkosti AERO 360° koupelna. Vzhledem k délce doby testování nemohu posoudit jak dlouho tableta vydrží. Testovala jsem v domě vlhkost, která se srážela na oknech. Především mi šlo o snížení vlhkosti v ložnici, kde se v noci vydýchává vzduch. Vlhko se sráželo na okně, což se značně tímto výrobkem vyřešilo, a vlhkost se podstatně snížila. AERO jsem testovala i v koupelně a tam to funguje také.
klad snadná manipulace
klad snadná údržba
klad funkčnost
klad celkem drahé náplně
klad jinak nemám co vytknout
příloha příloha příloha
avatar
Martina
Pohlcovač přišel pěkně zabalený v bublinkové folii. Krásný design, který se určitě hodí do každé koupelny. Po prvotním zmatku jsem jej nakonec s pomocí syna sestavila. :-) Později jsme přišli i na to, na co je šedý gumový "špunt" - usnadnuje vylévání. Odejmete vrchní část pohlcovače poté špunt a snadno vylejete. Již po 24 hodinách byla vidět modrá tekutina viz foto.
klad design
klad nic
příloha
avatar
Tereza
Pohlcovač vlhkosti mě docela příjemně překvapil. Nečekala jsem žádnou odezvu na vzdušnou vlhkost ale po umístění do koupelny to ale bylo znát. Nemlžilo se tolik zrcadlo při sprchování a ubylo kondenzátu na okně. Tableta voní jako přípravky do koupelny. Uvidím po delším zkoušení jak dlouho bude trvat než budu muset vyměnit tabletu ale jisté známky účinnosti byly vidět již po týdnu.
klad zpracování
klad velikost tablety
klad možné varianty vůní tablet
klad snadná manipulace
klad v menších prostorách dobré řešení odvlhčování i bez elektřiny
klad ve větších prostorách už se asi finančně nevyplatí
klad málo barevných variant
příloha příloha