Testovali jste výplachovou ústní vodu Pythie Bio Plus. Jak ji vybraní testeři hodnotí se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotili
5
53x
4
33x
3
4x
2
2x
1
3x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 16. 4. 2020
do 17. 5. 2020


Chytrá houba Pythie Bio Plus

Výplachová ústní voda v šumivých tabletkách obsahující unikátní složení mikroflóry s Pythium oligandrum, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k zánětům dásní.

Pomáhá imunitnímu systému v udržování přirozené mikroflóry, aby se nemnožily ohrožující mikroorganizmy v dutině ústní.
Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech.


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
95
avatar
Daniela
Chytrá houba Pythie Bio Plus mě mile překvaipla. Na afty pomohla velice rychle. Pomohla mi též odstranit nepříjemný zápach z úst a velmi omezila krvácení dásní. Po jednoduchém používání chytré houby mé problémy s dásněmi podstatně ustoupily.
klad Přírodní produkt
klad Jednoduché použití
klad Rychlý účinek
klad Vysoká cena
avatar
Kateřina
Po přečtení návodu jsem s Chytrou houbou neměla žádný problém. Tablety se jednoduše rozpouští. Výsledný roztok je připraven k jednoduchému použití. Poslední dobou mě často trápí záněty dásní a afty, které se po použití roztoku viditelně zlepšily. Zápach z úst jsem také nezaznamenala, takže si myslím, že přípravek zabírá i na tyto problémy. Občas mívám krvácení dásní, během používání jsem tento problém neměla.
klad snadné použití
klad rychlá příprava
klad praktické balení
klad uzavíratelné balení
klad pomáhá na více problémů
klad pomáhá na afty a záněty dásní
klad byla jsem spokojená
klad uvítala bych větší, rodinné balení
avatar
Natálie
Tablety se mi používaly velmi dobře a pohodlně. O dost více se mi zmírnily záněty koutků. Mám pocit, že mi po delší dobu vydrží svěží dech. Dásně už mi tak nekrvácí, jak před použitím ústní vody krvácely. Výskyt zubního kamene se mi zmenšil.
klad Použití
klad chuť
klad vůně
klad zmenšení zubního kamene
klad svěží dech
klad bez zánětů koutků
klad dásně bez krvácení
klad x
avatar
Petra
Moc děkuji za možnost testovat tuto ústní vodu, je to pro mě něco zcela nového, i když klasické ústní vody používám pravidelně. Poctivě jsme se držela návodu, který byl srozumitelný a snadno pochopitelný, což velmi oceňuji a skutečně se stav mých úst značně zlepšil ihned po prvním použití, dech je svěžejší, nemám jediný aft, i když běžně na ně velmi trpím a přestaly mi krváce dásně při čištění zubů. Velmi rychle jsem si na výplach před spaním zvykla a nyní ho už považuji za automatický.
klad balení
klad podrobný návod
klad vysoká účinnost
klad Svěží dech
klad skladnost výrobku
klad nic
avatar
Michaela
Trpím především krvácením dásní, s čímž chytrá houba zatočila. Celkově má moje pusa takový lepší pocit. :-) Přípravek je tedy účinný, doporučuji ho. Jenom by bylo příjemnější, kdyby byla ústní voda již hotová v balení a já si ji nemusela připravovat.
klad zmírnění krvácení dásní již po prvním použití
klad pusa se má jako v bavlnce :-)
klad zdlouhavější "příprava" vody
klad vyšší cena
avatar
Petra
Po použití chytré houby Pythie plus došlo k omezení zápachu z úst. Došlo i k omezení krvácení dásní. Zlepšil se i růst zubního kamene, už se mi tolik nevytváří. Po použití houby jsem zatím neměla ještě ani aft či opar, i když jinak na to hodně trpím. Chytrá houba se používá naprosto snadno. Moc jsem si ji oblíbila a určitě si ji pořídíme domů. Doporučuji všem.
klad použitelnost
klad funkčnost
klad nic
avatar
Eva
Chytrá houba Pythie bio plus mne mile překvapila.Čekala jsem, že nebude chuťově dobrá (ač jde jen o výplach) voní po citrusech, chuťově po výplachu v puse jsem také cítila citrus vůni.Došlo k omezení zápachu z úst, především po ránu.Třetí den došlo k omezení krvácení dásní po čištění zubů.Jediná výtka, rozpuštěná tabletka se trochu usazuje na dně, doporučuji v průběhu výplachu promíchávat.Za mě určitě spokojenost, opravdu mne mile překvapila!
klad chuť
klad omezení zápachu z úst
klad snadné použití
klad praktické balení
klad Jediná výtka, rozpuštěná tabletka se trochu usazuje na dně, doporučuji v průběhu výplachu promíchávat
avatar
David
CHYTRÁ HOUBA PYTHIE BIO PLUS mi pomohla snížit krvácivost dásní, ale jiné pozitivní účinky zatím nepozoruji. I kdyby jenom to krvácení ve vetší míře ustalo, tak budu maximálně spokojený. jenom to použití je složitější. jedna tableta stačí na péči o ústní dutinu na celý den, použijí se tři z pěti po třech po sobě jdoucích dnech a dvě mám podle doporučení v návodu na pozdější užití. jelikož léčebný proces hodlám zopakovat za týden, rád navštívím lékárnu. děkuji
klad praktické balení
klad snadné použití
klad tablety nestačí na více dní, myslím, že tři dny nestačí k vyřešení trvajících problémů
avatar
Hana
Ze začátku jsem byla poměrně skeptická k práškovému balení houby (doteď jsem byla zvyklá na klasické ústní vody), ale dávkování v tabletě je výborný nápad i kvůli tomu, že v případě cestování nemusím brát celou lahev či náročně přelévat. Ohledně chuti je však tento produkt docela zklamání - čekala jsem více větrovou příchuť. Po pár minutách necítím v ústech vůbec nic. Ohledně prevence před zánětem nebo léčby zánětu dásní nemohu v současné době nic víc napsat. Vše se ukáže až časem. Pokud bych ale měla hodnotit podle chuti, tak bych produkt už znovu nezakoupila.
klad balení
klad dávkování formou tablet
klad pěna při rozpuštění tablety
klad chuť
avatar
Lucie
Tento přípravek jsem používala 2x denně, ráno a večer 1 tbl. rozpuštěnou ve skleničce, vždy rozděleně na výplachy. Určitě mi pomohla s citlivostí dásní po čištění mezizubním kartáčkem a při nošení zubní dlahy na noc, kde jsem měla citlivé dásně u zubů a zahojily se mi i koutky. Mám celkově lepší komfort v ústech i dech.
klad Je to taková přenosná ústní voda na cesty :-D, splnila má očekávání
klad Chuť a konzistence prášku při kloktání
avatar
Marketa
Tento produkt mne moc zaujal. Pri pouzivani doslo k omezeni zapachu z ust a hlavne krvaceni. Pouziti chytre houby mne ale moc nezaujala. Co se tyce tablet ktere se musi rozpustit ve vode mne prijde neprakticke. A hlavne tableta je hodne velka a roztoku je pak na vyplach hodne. Urcite bych zvolila polovicni davku.
příloha příloha
klad Omezeni zapachu z ust
klad Rozpousteni ve vode
avatar
Jana
Jsem naprosto spokojená. Mám dlouhodobě problémy se záněty dásní, krvácivostí a věčně prasklými koutky. Při používání chytré houby mi koutek zatím nepraskl ani jednou, takže konečně otvírám pusu bez bolesti.Také mám pocit svěžejšího dechu a o něco menší krvácení dásní- tady asi bude třeba pužívat dlouhodoběji. Celkově jsem velmi spokojená - snadné použití a výborný účinek
klad snadné použití
klad omezení zápachu z úst
klad pocit svěžejšího dechu
klad nepraskají mi koutky
klad nenašla jsem zatím žádná negativa
avatar
Alena
Výplachová ústní voda je úplně suprová!Před testováním jsem trpěla zánětem v ústech asi 2 měsíce.Mám můstek, tak pod ním celá dásen nateklá, bolestivá a při čištění mi i tekla krev.Musela jsem tedy použít všech pět tablet, ale pomohlo mi to.Dásně nejsou nateklé, nebolí mě a krev žádná. Zápach se také vlice zmírnil, jen ještě musím několikrát denně klasickou ústní vodou proplachovat ústa, aby ustal úplně.Měla jsem silný zánět, tak proto to u mě asi bylo delší navymizení příznaků zánětu.Chut výplachové vody je dost výrazná,ale né nějak nesnesitelně .S Pythie Bio plus mám už dobrou zkušenost a to s výrobkem : Biogama jemná mast - Syn má lupénku, nic nezabíralo,tak jsem na netu hledala, co by mohlo pomoci.A tento výrobek bylo to nejlepší, co jsem mohla najít.Syn měl lupénku na kolenou ve stavu, kdy ji měl "zapálenou" - rudá kola kolem kolen a velice svědivá. Po asi měsíci používání krému ( vždy na noc namazaný, na to přiložený igelit a zafáčovaný) lupénka opravdu zmizela a kluk tam nemá.
příloha příloha
klad účinnost
klad jednoduché použití
klad vše se líbilo
avatar
MVDr. Lucie
Chytrá houba Pythiel bio plus se mi používala snadno, návod v krabičce je jednoduchý. Všimla jsem si omezení povlaku na jazyku a také dochází k menším krvácení dásní. Na zubní kámen si však myslím, že neměla vliv.
klad Praktické balení
klad snadná příprava
klad účinné
klad vyšší cena
avatar
Dominika
Upřednostňuji přírodní produkty a objevila jsem chytrou houbu, jsem velmi spokojena. Její používání je velmi snadné a chuť příjemná. Dle mé zkušenost ÚSTNÍ VODU PYTHIE BIO PLUS hodnotím jako skvělou. Opravdu pomáhá rychle léčit zanícené dásně. Příjemně mě překvapilo, že ihned od začátku byla znát úleva od bolesti. Vymizel i zápach z úst, což je důležité! Myslím si, že je to téměř 100% produkt na léčbu infekce v puse i kolem rtů, záněty koutků rtů již téměř nejsou. DOPORUČUJI vyzkoušet!
příloha
klad snadná aplikace
klad rychlá úleva od bolesti
klad odstranil se zápach z úst
klad záněty koutků rtů se vyléčily
klad neni nic
avatar
Venuše
Testovala jsem chytrou houbu Pythie Bio Plus v šumivých tabletách, kterou jsem vyzkoušela na opary, afty, který teď momentálně trpím a po třech dnech se mi ulevilo, došlo k zlepšení v ústní dutině v dásních, zánět ustupoval i zubní kameny. Při péči o chrup a dásně osvěžuje dech. Zuby a dásně vypadají zdravěji, došlo k úlevě, výsledkem viditelné uzdravení. Děkuji společnosti Kafe za možnost otestovat chytrou houbu, podělit se s ostatními o svoje poznatky, určitě všem vřele doporučuji vyzkoušet, vlastní zkušenost je k nezaplacení. Vůbec se nemusím objednávat ke svému zubnímu lékaři, protože chytrá houba mi zajistí zdravý bílý úsměv
klad úleva, afty a opary zmizely i na jazyku se mi objevují pupínky, které se dost zklidnily
klad líbilo se mi vše k testování
avatar
Kateřina
CHYTRÁ HOUBA PYTHIE BIO PLUS prekvapilo me jak se ustni voda pripravuje. Jedna tableta na jeden den, coz je super. Jiz po prvni aplikaci jsem citila zmenu na dasnich. Byly jakoby stazenejsi. Po trech aplikacich doslo k uplnemu utlumu krvaceni dasni a dasne jiz mely krasne ruzovou barvu. Po trech dnech jiz vypadaly uplne zdrave. Zatim nejlepsi pripravek na dasne ktere jsem pouzivala.
klad Priprava ustni vody
klad zadne
avatar
Vojtěch
díky za možnost testovat tento produkt. Použil jsem podle návodu zatím 3 tablety v rozmezí 3 dnů, je fakt, že žádné pozitiva (ale ani negativa) nemohu napsat, prostě účinek nevidím. Možná je to tím, že jsem zrovna v této době žádné problémy s dutinou ústní neměl.
klad neobvyklý způsob přípravy roztoku
klad 3 dny je asi krátká doba na vyzkoušení
klad účinek jsem neviděl
avatar
Hana
CHYTRÁ HOUBA PYTHIE BIO PLUS byla pro mě novinka. Nejdříve mi připadal návod složitý, ale po vyzkoušení oceňuji tuto novinku. Doufám, že mým zubům prospěje. Chuť roztoku nevýrazná, ale dá se to. Určitě DOPORUČUJI.
příloha
klad balení
klad ekologické a přírodní
klad nic jsem nenašla jako zápor
avatar
Jana
Po přečtení komplikovaného návodu k použití jsem byla od testování odrazena, přes to, že moje citlivé dásně po ošetření volaly. Můj smysl pro povinnost mě však přinutil složitou proceduru podstoupit, byť se sebezapřením. Sice nevím, jak za třídenní intenzivní použití a následné náhodné zjistit, zda došlo k omezení tvorby zubního kamene či tvorby oparů, ale k určité úlevě a snad i omezení zánětu došlo. Zázrak se ale nekonal, a pro další zakoupení produktu pro pokračování v léčbě bych již nenašla sílu - a pak taky ta cena!
klad účinnost
klad složité použití
klad časová náročnost
klad nevýrazná chuť
Zobrazit více recenzí