Testovali jste výplachovou ústní vodu Pythie Bio Plus. Jak ji vybraní testeři hodnotí se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotili
5
53x
4
33x
3
4x
2
2x
1
3x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 16. 4. 2020
do 17. 5. 2020


Chytrá houba Pythie Bio Plus

Výplachová ústní voda v šumivých tabletkách obsahující unikátní složení mikroflóry s Pythium oligandrum, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k zánětům dásní.

Pomáhá imunitnímu systému v udržování přirozené mikroflóry, aby se nemnožily ohrožující mikroorganizmy v dutině ústní.
Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech.


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
95
avatar
Danka
Z počátku jsem měla k Chytré houbě nedůvěru, koukam na sáčky a říkám si.. něco co se rozpustí ve vodě má zlepšit stav mých bolavých dásní a zastavit drobné krvácení.... Musím uznat že výrobek mě velmi překvapil, již po třech dnech došlo ke zlepšení. Chuťově mi to vyhovuje a jeho balení se hodí i pro cestování. Člověk se nemusí obávat že se v kufru rozbije.
klad Rychlost přípravy
klad Neštipe
klad Perfektní pro cestování sebou
klad Opravdu funguje, lepší dech a působí na barvu sliznice
klad Neboli mě již dásně při čištění
klad Nemám co vytknout, s houbou jsem kamarád
klad Možná jen cena, ale zlepšení stavu stojí za to
avatar
Veronika
Chytrou houbou jsem byla velmi mile překvapena. Velmi trpím na afty a moc věcí mi nezabírá, každopádně jsem vyzkoušela tuto houbu a po dvou dnech už se aft velmi zmenšil a během pár dní zmizel. Super je i jednoduchost přípravy roztoku.
klad Účinnost
klad Vůně
klad Příprava
klad Cena
klad Malé balení
avatar
Lucie
Do tohoto testování jsem se zapojila pro to, protože mě dost často trápí záněty dásní. Zkusila jsem již mnoho přípravků, ale zatím žádný přípravek mi moc nepomohl. Ale musím uznat, že po použití chytré houby se mi záněty opravdu zmírnily. Už mi ani tolik neteče krev při čištění zubů. Chytrá houba se používá velmi jednoduše, zvládne to každý a každému, kdo má problémy v oblasti ústní dutiny, chytrou houbu doporučuji.
klad snadné použití
klad nic
avatar
Petra
Mám citlivé dásně, proto jsem uvítala možnost testovat tento vyrobek. Je v baleni po 5 kusech a ve formě rozpustných tablet. Tabletu rozpustíte a necháte 30 minut stabilizovat tzv. odstát. Mně toto čekání ale moc nevyhovuje, i když chápu, že to má určitě svůj význam. Preferovala bych, kdyby se dal roztok použít ihned po rozpuštění tablety. Vyplachovala jsem ústa cca 5 minut, roztok je chuťove neutrální a nepálí /neštípe, jako je tomu např. u ústních vod. Tím pádem je tato procedura celkem přijemna a po ukonceni tohoto mate v ustech opravdu prijemny osvezujici pocit!
klad neutrální chut
klad nepalil / nestipal
klad prijemny osvezujici pocit v ustech po ukonceni procedury
klad cekani 30 minut na stabilizaci roztoku
avatar
Ivana
Děkuji za možnost otestovat tento výrobek. Předtím jsem o chytré houbě nevěděla. Příprava z tabletky je snadná, jen se musí půl hodiny na použití počkat. Zkoušela jsem podle návodu tři dny po sobě. Chuť je příjemná, dásně jsou zklidněny. Ještě určitě výrobek v budoucnu zakoupím.
klad příjemná chuť
klad nemám nic
avatar
Jiřina
velmi dobrá vychytávka pro lidi , kteří mají problém se zuby a i ústní dutinou. Má příjemnou chuť . Po vyčistění zubů stačí vypláchnout v ústech a je po problému , v ústech zústane příjemně svěží dech.
klad rychlost dodání
klad snadné používání
klad pěkné balení
klad nic
avatar
Alena
Vcelku zajímavý nápad, ale mám hned několik výhrad. Po rozpuštění tablety je nutné 30min počkat, pro člověka jako jsem já je to zdržení, které mi nevyhovuje. Chuť ústní vody připomíná chuť kypřícího prášku a nebyla mi vůbec příjemná. Z dlouhodobého hlediska nedokážu posoudit. Bohužel tento výrobek mi nevyhovoval.
klad Ústní voda v šumících tabletách
klad Chuť
klad Časová náročnost
avatar
Petra
Vzniklý roztok tablety Chytrá houba Pythie Bio Plus je bez chuti a vůně. Nedokazu chuť ani k ničemu přirovnat. Ale po výplach je v ústech příjemně. Oceňuji rychlou a jednoduchou přípravu. Balení je praktické i na cesty. Pomohla při zánětech dásní na které trpím, škoda, že mi ji již dřív nedoporucil můj stomatolog, protože opravdu pomohla. Omezuje i krvácí z dásní po vyčištění zubů. Vypotřebovala jsem všech 5 tablet a po těch 5 dnech je výsledek opravdu znát. Teď se jen obávám, kdy se to opět vrátí k horšímu a zánět se znovu rozjede. Možná by bylo dobré uvést v přívalové letáčku za jak dlouho aplikovat preventivně znovu. A jak dlouho maximálně používat. Není zde uvedeno, že se může používat třeba jen 1x za měsíc nebo zdali je možné používat při problémech dlouhodobě. Děkuji za možnost testování. Mohu všem jen a jen doporučit. Opravdu funguje!
klad Rychlá příprava
klad Praktické balení
klad Používání je opravdu znát
klad Pomohl od bolesti
klad Výrazně omezuje krvácení dásní
klad Při koupi pak cena
klad Při testování vůbec nic
avatar
Miriam
CHYTRÁ HOUBA PYTHIE BIO PLUS obsahuje 5 šumivých tablet, které se dobře rozpouští, musí se čekat alespoň 30 min na aktivaci roztoku a vyplachovat ústa alespoň 5 minut. Roztok má neutrální chuť i vůni, použití je příjemné, v puse je pak cítit mírné chlazení a svěží dech.
klad Osvěžující dech
klad Pomohla mi se zduřením dásní kolem zubů
klad Čekání 30 min na aktivaci roztoku
klad Délka výplachu má být alespoň 5 minut
avatar
Alena
Produkty používám poprvé,na výsledky je příliš brzy. Mohu hodnotit pouze způsob použití. Balení, příbalový leták a informace jsou v pořádku, způsob použití vyhovující, vůně a chuť příjemná. Jen mi nevyhovuje délka kloktání. Asi je třeba výrobku věřit, aby člověk vydržel.
klad Obal
klad Způsob použití
klad Chuť
klad Použití
příloha
avatar
Jana
S používáním jsem žádné problémy neměla, tableta se snadno rozpustí a za půl hodinky je připravena k použití. Ústní voda má trochu cpecifickou chuť, nevím, k čemu bych to přirovnala, po použití cítím svěží dech jen lehce oproti klasické ústní vodě z drogerie. Po používání jsem zaznamenala lehké zlepšení krvácivosti dásní, myslím, že při opakování kůry zabere lépe.
klad Způsob použití
klad Rozpustnost tablety
klad Menší krvácivost dásní
klad Ne příliš výrazný výsledek
avatar
Sandra
Měla jsem možnost otestovat tyto šumivé tablety. Mají jednoduché užívání, rozpustí se ve vodě a po 20 min. jsem si s roztokem vyplachla ústa. Plusem je, že je to přírodní produkt. Chuťově dobrý. Určitě doporučuji.
klad Přírodní
klad Způsob užívání
klad Cena
avatar
Vladimír
PYTHIE Bio Plus Chytrá houba v šumivých tabletách se používá trochu jinak než klasická ústní voda. Tableta se musí rozpustit alespoň půl hodiny před použitím, aby se aktivovala a následně 30 minut po vyčištění zubů se roztokem alespoň 5 minut ústa vyplachují, s tímto se musí časově počítat. Po použití této ústní vody, která má příjemnou chuť, došlo ke zlepšení krvácivosti dásní, nevyskytla se žádná afta, nebyl cítit zápach z úst. Líbí se mi, že to je český výrobek a přírodní produkt.
klad - příjemná chuť
klad - přírodní produkt
klad - pomáhá
klad -
avatar
Jana
Tableta se lehce rozpustí, použití je snadné a navíc je balení malé a tak nepřekáží v koupelně. Při vyplachování necítím příliš výraznou chuť, vyhovuje mi lehká mentolová chuť, po ukončení výplachu, protože nemám ráda takové ty ústní vody, co z nich pálí ještě 10 minut pusa. Velmi oceňuji, že jde o přírodní komplex mikroflóry a ne o umělé zabijáky bakterií. Trochu mi vadí, že se po čištění zubů musí půl hodiny počkat s použitím ústní vody, jsem zvyklá po vyčištění zubů hned vypláchnout a zalehnout do postele. Bohužel jsem zatím žádný výrazný rozdíl v krvácivosti dásní nezpozorovala, afty se mi tvoří jen nárazově - ale nyní ne, zatím nevím, zda to je díky Bio plus nebo ne, na to bude potřeba delší pozorování...
klad Snadné použití
klad Přírodní složení
klad Zatím nevím, zda pomohla
avatar
Daniela
Trošku jsem se obávala, že mi přípravek s houbou nebude chutnat, nebo bude zapáchat, ale úplně zbytečně. Příjemně voní, dokonce osvěžuje dech :). Dlouho jsem mívala problémy se záněty dásní - po čištění zubů jsem plivala krev, žádné pasty mi dlouhodobě nepomáhaly... A musím říct, že nyní ani kapka krve, příjemný pocit vyčištěných zubů, moc doporučuji :).
klad Z jedné tabletky vyrobíte ústní vodu na celý den
klad Příjemně voní
klad Osvěžuje dech
klad Se zánětem dásní opravdu pomáhá
klad Velikost balení akorát :)
klad Nic, byla jsem spokojená
příloha
avatar
Martina
Měla jsem velkou radost z výplachové ústní vody Pythie Bio Plus, těšila jsme se až chytrou houbu vyzkouším, nicměně nadšená z ní nejsem...pomale rozpousteni usazeniny, nedobra chut, celkove opravdu velké zklamání
klad asi nic
klad trvá rozpusteni, zvlastni chut
avatar
Emma
Jednoznačne zaujímavý produkt. Tablety sa vo vode pekne rozpustili, sú horkej chuti, ale nič strašné :D . Príjemne mentolová aróma. Súčasťou balenia je aj veľmi zrozumiteľný návod. Balenie je veľmi praktické aj na cesty.
klad Svieži dych
klad Prírodné
klad Praktické balenie
klad Aplikovať sa môže najskôr 30 min. po umytí zubov
klad Minimálne zlepšenie zápalu ďasien
příloha příloha
avatar
Hana
Často trpím na záněty dásní a tvoří se mi afty. Měla jsem možnost vyzkoušet po tři dny tuto houbu a jsem velmi spokojená. Tablety jsou šumivé, rozpustné ve vodě a vzniklým roztokem jsem si před spaním vyplachovala ústa. Po používání jsem zaznamenala zklidnění dásní i celkové ozdravení ústní dutiny. Krvácivost dásní je mírnější. Je to přírodní produkt, který má prokazatelné účinky a je cenově dostupný. Také užívání je snadné. Doporučuji jako prevenci i léčbu.
klad moc
klad žádné zápory jsem neobjevila
avatar
Jana
Testování Pythie bio plus pro mě bylo příjemným překvapením. Mám sklony k paradentóze, oba rodiče paradentózu měli, tak se tohoto problému dosti obávám a již několik let používám speciální kartáčky i pasty, abych příchod paradentózy co nejvíce oddálila. Přípravek má příjemnou chuť, po použití má člověk hned příjemný pocit v ústech. Po třech dnech používání se omezilo krvácení dásní při čištění zubů. Dále jsem pozorovala efekt jakoby čistších zubů a takový svěží pocit v ústech. Používání je jednoduché a i cena mi přijde přiměřená. Tento produkt mě opravdu přesvědčil o tom, že může pomoct vyřešit nejen paradentózu, ale i další problémy v dutin ústní.
klad účinnost
klad příjemný dech
klad jednoduché používání
klad cena
klad nepřišla jsme na žádné
avatar
Kamila
Tento přípravek s unikátním složením mě mile překvapil, velmi snadno se používá, stačí pouze rozpustit ve vodě vždy 1 tabletu a vypláchnut ústa. Vše je detailně uvedeno v přiloženém návodu. Po použití jsem pozorovala ústup zánětu dásní, dále mi přestala trápit kvasinková infekce , kterou jsem trpěla dlouhodobě. Příchut´je dosti neutrální , mohla by být trochu výraznější, např. ovocná nebo mentolová. Také balení by mohlo obsahovat více tablet, vzhledem k vyšší prodejní ceně. Obal výrobku je praktický a informace uvedené v návodu dostačující .
klad snadná aplikace
klad unikátní složení
klad praktické balení
klad vyšší cena
klad málo tablet v balení
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel