Jak dopadlo testování Doplňku stravy GYNELLA® Cystilab pro podporu správné funkce močových cest a přirozené imunity*?

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotili
5
6x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 11. 2022
do 18. 12. 2022

GYNELLA® Cystilab   

GYNELLA® Cystilab je doplněk stravy se sladidly obsahující synergickou kombinaci probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a Echinacea purpurea (L.) Moench (třapatky nachové).  

Obsahuje laktobacily ve vysoké koncentraci 3 miliardy CFU ve 3 dávkách. Lactobacillus je tělu vlastní bakterie, která osidluje zdravé tkáně (například prostředí střeva, pochvy atd.)D-manóza se prakticky nemetabolizuje, vylučuje se ledvinami do močového měchýře a odtud dále do močových cest. Každá dávka intenzivní péče (3 sáčky) obsahuje 3 000 mg D-manózyBrusinkový extrakt podporuje přirozenou imunitu. Navíc doplňuje synergicky sílu ostatních složek. Borůvková šťáva působí jako silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály.*Extrakt z Echinacea podporuje zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu


Jaké jsou výhody novinky GYNELLA® Cystilab?

  • Obsahuje synergickou kombinaci brusinek, probiotik a D-manózy.
  • *Extrakt z Echinacea má pozitivní vliv na zdraví a normální funkci močových cest.
  • Extrakt z brusinek podporuje přirozenou imunitu.
  • Obsahuje až 3 miliardy CFU laktobacilů v denní dávce.
  • Inovativní sáček T-WIN zabraňuje vzájemnému působení všech složek.
  • Podpora imunity po léčbě antibiotiky.
  • Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.


Dokonalá ochrana a stabilita

T-WIN (2 oddělené části), které zabraňují vzájemnému působení obsažených složek. Tím je zajištěna dokonalá stabilita všech složek a vysoká životaschopnost obsažených laktobacilů.

Dávkování

  • K podpoře fyziologického stavu: 1 sáček denně po dobu 10 dní za měsíc.
  • Intenzivní péče: 3 sáčky denně po dobu prvních 2 dnů, poté 2 sáčky denně (třetí a čtvrtý den).
  • Nejlépe večer před spaním nebo ráno na prázdný žaludek a prázdný močový měchýř.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Leona
Tento doplněk stravy mě mile překvapil. Rychlá příprava, nachystané přesně po jednotlivých porcích kde jsou oddělené dvě složky a přitom použijete jen jeden sáček. Chuťově také výborné a osvěžující . V zimních obdobích jistě využiji i preventivně na posílení imunity.
klad Chuť
klad Rychlá příprava
klad Předpřipravené dávky
příloha příloha
avatar
Anna
S Gynela cystilab jsem byla celkově spokojená, určitě bych vyzdvihla příjemnou chuť brusinek a barvu nápoje, který se dá připravit studený i teplý. Pozitivní účinky se také dostavili takže mohu doporučit. Moje obtíže se lehce zlepšili. Bohužel jsem se na obalu ani v přívalové informaci nedozvěděla, zda mohu užívat při kojení nebo v těhotenství. Musela jsem si to dohledávat.
klad Rychlá příprava
klad Chuť
klad Podpora imunity
klad Chybí informace na obalu (kojení/těhotenství)
klad Vyšší cena
příloha
avatar
Jitka
Produkt Gynella Cystilab mě mile překvapil. Má fajn chuť, pytlíky 2v1 jsou praktické. Účinky můžu posoudit pouze lehce, ale na močové cesty jsem lehký účinek pocítila po pár dnech, kdybych užívala maximální možnou dávku, bylo by to asi dřív. Co se mi úplně nezamlouvá je příliš malé balení, které je pouze na 10 dnů při užívání jednoho pytlíku denně.
klad chuť
klad praktické pytlíky
klad účinky
klad malé balení
příloha
avatar
Monika
Gynella Cystilab je doplněk stravy pro podporu zdravých močových cest.Mě osobně pomohl ale chtělo by to déle užívat.Na krabičce chybí informace kolik je uvnitř sáčků.Otevírání sáčků jde velmi snadno i bez nůžek.Chuť je příjemně nakyslá.Užívala jsem ráno na lačný žaludek.
klad Chuť
klad Snadné otevření sáčků
klad Decentní dizajn krabičky
klad Sadné užívání
klad Účinost
klad Informace kolik je uvnitř sáčků
příloha
avatar
Marcela
Doplněk se snadno připravuje a chutná s vychlazenou vodou opravdu dobře. Doporučuji promíchat lžičkou a ihned vypít. Po par dnech potíže ustoupily a hlavně nemám takové nutkání stále chodit na wc. Jsem s přípravkem velice spokojena a je skvělý, jako prevence i na akutní obtíže.
klad Baleni
klad Chut
klad Účinnost
příloha
avatar
Denisa
Testování produktu Gynella Cystilab pro mě bylo rozhodně příjemnou zkušeností. Má očekávání splnila na jedničku. Gynella je naporcována do jednotlivých sáčků, které však mají dva otvory, jelikož obsahuje 2 druhy směsí, které je nezbytné smíchat až ve sklenici vody. Účinek Gynelly byl patrny ihned po prvním užití - po vypití produktu se častěji chodí na malou, proto usuzuji, že veškeré toxiny odchází z těla. Bonusem je určitě příjemná chuť.
klad Naporcování produktu
klad Příjemná chuť
klad Okamžité pocítění účinku
příloha příloha příloha příloha
avatar
Markéta
Gynellu Cystilab jsem zkoušela při akutních potížích spolu s užíváním ATB, brala jsem 3x denně a musím poznamenat, že hned první den mi bylo o mnoho lépe. Což po zkušenostech při užívání jen ATB nikdy předtím nebylo. Roztok se snadno připraví, překvapila mě mile jeho chuť, nebyla sladká a měla nádech brusinek. Uvítala bych větší balení, protože při akutních stavech je za tři dny pryč. Výrobek jsem konzultovala i se svým urologem a byl rád, že je na trhu tento přípravek.
klad chuť
klad jednoduchost přípravy
klad malé balení při akutních stavech
příloha
avatar
Anna
Gynella je rozpustný prášek, který se dobře převáží. Oproti jiným produktům spojuje hned více složek dohromady (brusinky, laktobacily a d-manozu), což má podle mě velkou výhodu a vliv na dobrý účinek. Tyto složky jsou odděleny,aby se vzájemně neoxidovaly a spojily se právě až po zamíchání ve vodě. Produkt taky oproti jiným dobře chutná.
klad Spojeni více složek
klad Dobrá chuť
klad Asi nic
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel