Zapojené testerky právě zkouší Dr.Max Collagen Drink pro aktivní životní styl. Těšíte se na jejich recenze? 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
24
konec testování
11. 3. 2020


Collagen Drink přináší komplexní složení pro aktivní životní styl. Obsahuje 10 000 mg čistého hydrolizovaného kolagenu Peptan® ve vysoké denní dávce. Tenhle kolagen se vyznačuje vysokou kvalitou a vstřebatelností v lidském těle.

Kolagen se nachází v různých částech těla - pokožka, vlasy, nehty, kosti, šlachy nebo svaly.

Collagen Drink s unikátním složením obsahuje i hyaluronát sodný, zinek, biotin, mangan a vitamin C. Hyaluronát sodný je významně zastoupen v kůži, vlasech, očích a synoviální (kloubní) tekutině. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky, kostí a zraku. Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky a také k normální psychické činnosti. Mangan podporuje normální tvorbu pojivových tkání, přispívá k udržení normálního stavu kostí a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky, kostí a chrupavek.

Dávkování

Užívejte 1 sáček denně. Obsah sáčku rozpusťte ideálně v 200 ml vody, šťávy nebo džusu, kdykoliv během dne. Lze také smíchat s oblíbeným jídlem (např. jogurtem). Pro optimální účinek užívejte přípravek dlouhodobě, minimálně 2 měsíce.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Vybraní testeři

avatar
Jana K.
avatar
Zlata V.
avatar
Jana k.
avatar
Monika B.
avatar
Martina P.
avatar
Šárka Š.
avatar
Miriam C.
avatar
Renata J.
avatar
Jitka D.
avatar
Monika K.
zobrazit všechny přihlášené