Vybraní testeři se svými mazlíčky otestovaly antiparazitika dronspot®. Jaké je jejich hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotili
5
37x
4
8x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 30. 3. 2021
do 18. 4. 2021

Dronspot® 60 mg/15 mg je vhodný pro kočky, od 2,5 do 5 kg

Dronspot® spot-on je ideální přípravek na odčervení pro kočky, které nejsou schopné spolknout tabletu, např. koťata nebo vzpurné a divoké kočky, nebo pokud majitel preferuje pohodlné odčervení. Účinné látky v pipetě působí proti nejčastějším vnitřním parazitům koček, proti oblým střevním červům (škrkavkám, hlístů) plicnivkám a všem tasemnicím. Dronspot® je účinný i proti vývojovým stádiím těchto parazitů v krvi a vnitřních orgánech.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti širokému spektru parazitů včetně jejich vývojových stádií  
  • snadná dostupnost – lze koupit v lékárně bez receptu
  • jednoduchá a rychlá aplikace i u málo spolupracujících koček

Dávkování:

Pipety jsou určeny k jednorázové aplikaci.

Dronspot® 60 mg/15 mg je vhodný pro kočky od 2,5 do 5 kg.

Přípravek je vhodný pro koťata od 9. týdne věku, doporučuje se k použití během březosti proti přenosu parazitů na novorozená koťata mlékem při laktaci. Odčervujte minimálně každé 3 měsíce / 4x za rok, v případě lovících koček a pro prevenci přenosu parazitů na děti častěji. 

Kočka by měla být před ošetřením zvážena, aby byla zvolena správná velikost pipety. Rozhrňte srst na krku při bázi hlavy kočky tak, aby byla viditelná kůže. Odšroubujte uzávěr, špičku pipety přiložte na kůži a vytlačte obsah přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Aplikační místo minimalizuje kočce možnost olízat přípravek.

Složení:

Kombinace 2 účinných látek: Praziquantel, emodepsid.

Upozornění:

Aplikujte pouze na povrch zdravé a neporušené kůže. Zabraňte ošetřené kočce a jiným kočkám v domácnosti, aby olizovaly místa aplikace, dokud jsou vlhká. Nepoužívejte u koťat mladších 8 týdnů nebo vážících méně než 0,5 kg. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na obsažené látky.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
46
avatar
Ladislava
Mám doma 2 tříleté kočičky, se kterými několikrát do roka řešíme odčervení. Kočky tabletky nemají rádi, ale s tímto přípravkem ani nevědí, že už to mají za sebou. Pipetka je malinká a snadno se mezi kožíšek na kůži kočky vymáčkne. Sice dlouhá srst mých koček byla dva dny lehce mastná, ale s tím jsem u takového přípravku počítala. Určitě už nebudu používat tabletkové přípravky. Doporučuji všem s kočičími mazlíčky
klad pipetka
klad tekutina
klad aplikace
klad praktičnost
klad lehce mastná srst
příloha
avatar
Blanka
Dronspot je ideální přípravek pro kočky jako je ta naše - tabletky do ní nedostaneme a odčervovací pasty nejí, proto je pipetka naprosto funkční. Po aplikaci kočka byla naprosto v pořádku a až na pár slepených chlupů po ní nebyla zmínka. Návod je naprosto srozumitelný a díky němu je aplikace velmi jednoduchá, i proto budeme Dronspot používat i v budoucnu. Dále určitě doporučíme i známým, kteří mají podobné zkušenosti s kočkami.
klad Jednoduchost a rychlost aplikace
klad Přehledný návod
klad Velikost balení
klad Drobnost pipetky
příloha
avatar
Michaela
Jednoduchá aplikace, mám venkovní kočky a spolupracovaly při aplikaci. Kočky své chování nezměnily, ani se neprojevily jakékoli nežádoucí reakce, za mě super. Návod je srozumitelný. Dronspot si určitě pořídím i v budoucnu a známým určitě doporučím už pro jeho snadnou aplikaci.
klad snadná aplikace
klad žádné vedlejší účinky
klad 2 pipetky v krabičce
klad je trochu dražší
příloha
avatar
Petra
Dronspot 60 mg/15 mg - vhodný pro kočky od 2,5 do 5 kg. Je naprosto geniální řešení. Naše kočka, když má dostat jakoukoliv tabletu, tak má infarktový stav a začne šíleně slintat ze stresu. Musíme jí zabalit do ručníku, nacpat tabletu přímo do tlamy a počkat než ji spolkne. Zkoušeli jsme dávat do všemožných dobrot, ale pozná to a radši nebude týden žrát. Nenápadná, rychlá a jednoduchá aplikace, bez nervů pro obě strany. Jednoduchá manipulace, kočka postřehla, že se něco děje, ale nechala si to bez problému dát. Dokonce se, se mnou pak i bavila :-) Snášela to dobře. Žádné viditelné nežádoucí vedlejší účinky jsem nepozorovala. Snadné řešení naprosto bez stresu. Viditelný účinek, skutečně funguje, kočka se rozežrala a začala i přibírat. Mohu jen a jen doporučit všem chovatelům koček. Byť se nejedná o úplně levnou záležitost, do budoucna pro klid můj i kočky určitě zakoupím ;-) A s čistým svědomím doporučím nejen v rodině, ale i všem známým.
klad Srozumitelný, stručný, jasný návod
klad Jednoduchá, rychlá, snadná aplikace
klad Bez stresu kočky i páníčka
klad Bez zápachu
klad Skutečně funguje – kočka začala přibírat
klad Žádné nežádoucí vedlejší účinky
klad Přesné dávkování dle váhy
klad Praktické balení na dvě použití
klad Geniální řešení pro stresující se kočky
klad Kapnete a hotovo, žádné opakované dávání tablety
klad vůbec nic
příloha příloha
avatar
Michaela
Byla jsem překvapená, jak pohodlné odčervení s přípravkem Dronspot je. Naše Jasmína nesnáší tabletky, všechno jí musím drtit na prášek a míchat do krmiva a pak doufat, že to sní najednou. V případě Dronspotu stačí jen kočce při hlazení rozhrnout srst na krku za hlavičkou, jednoduše vymáčknout pipetku a je to... Naše Mína si ničeho ani nevšimla. Nechala se mazlit dál a pak spokojeně odešla a stulila se do svého pelíšku, jako vždy. V návodu je vše krásně vysvětleno, včetně tabulky pro dávkování. Já i moje kočka jsme naprosto spokojené, už nebudeme muset válčit s tabletkou. Dronspot jistojistě koupíme i v budoucnu a všem můžeme jen doporučit.
klad Kočka ani neví, že ji odčervujete
klad Pohodlná aplikace
klad nic :)
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Marcela
Produkt Dronspot bych určitě doporučila a já bych si do budoucna také koupila. Vyhovuje mi praktické balení a vcelku jednoduchá aplikace i když spolupráce s mojí kočkou byla trochu složitější. Měla jsem trochu obavy z chování kočky po aplikaci, ale po pár minutách se chovala úplně normálně. Jen návod bych možná trochu zjednodušila.
klad Snadná aplikace
klad Praktické balení
klad Nic
příloha
avatar
Zuzi
Musím říct, že oproti odčervovacím tabletam naprosto úžasný. Aplikace proběhla rychle a bez násilného držení a přetahování. Kočička se chovala úplně přirozeně bez zadnych změn v chování. Navid napsaný srozumitelně takže jsme hned věděli jak nato. Drinspit budu používat i nadale a můžu vřele doporučit všem chovatelům kočiček ??
klad Rychlá aplikace
klad Nemohu nic vytknout.
příloha
avatar
Barbora
Kočka je relativně zvyklá, že s ní manipuluji, takže aplikace nebyla problém. Myslím, že i pro méně spolupracující kočky to je jednodušší, než do nich nacpat třeba odčervující pastu. Kočka vypadala po aplikaci trochu nesvá, protože měla na kůži něco, na co není zvyklá, ale pak se uklidnila. Návod byl poměrně srozumitelný a budu uvažovat o tomto výrobku i do budoucna.
klad Snadná aplikace
klad Návod
klad Pro zvíře je to nezvyk
příloha
avatar
Eliška
Aplikace pipety je nesrovnatelně pohodlnější, uživatelsky přívětivější než podávání klasické tabletky. Především se jedná o velice šetrný prostředek pro kočičku samotnou, kdy se aplikace obešla bez jakéhokoliv "násilí" oproti podávání klasické tabletky. Ve výsledku o tom kočička ani nevěděla :-) Rozhodně uz se ke klasickým tabletkám nevrátíme.
klad Jednoduchost aplikace
klad Rychlost podání
klad Šetrnost
klad Nic
příloha
avatar
Michala
Přípravek Dronspot se aplikuje velmi jednoduše, kocour klidně seděl a nechal si aplikovat kapku úplně bez problémů určitě lepší než mu dávat prášek který mi několikrát vyplivnul. Nevidím žádnou změnu chování a určitě mohu všem doporučit. Samozřejmě už nic jiného kupovat nebudeme.
klad Snadná aplikace
klad Jednoduchý návod
klad Žádné
příloha
avatar
Barbora
Bala jsem se, jak na to kocour zareauje a byla jsem příjemně překvapená, že ani nepostrehl, ze jsem mu neco dala. Aplikace samotná velmi jednoduchá stejně jako návod k použití. Po použití přípravku jsem nezpozorovala jakékoli zmeny v chování kocoura. Opravdu doporučuji všem, kdo pri aplikaci odcervovaci tablety s kočkou doma bojuje.
klad Snadná aplikace
klad Srozumitelný návod
klad Nic
příloha
avatar
David
Aplikace připravku je snadná a rychlá. Celá procedura se obešla bez tradičního stresu jak mě, tak kocoura. A hlavně se obešla bez škrábanců. V budoucnu určitě koupím opět a doporučím známým. Kocour po aplikaci odešel zcela klidně, jeho chování se vůbec nezměnilo. Návod je naprosto jednoduchý.
klad snadná aplikace
klad bez stresu
klad vyšší cena
příloha
avatar
Kateřina
Máme kocourka třičtvrtě roku , aplikace proběhla bez problémů a stresů . Stav v chování byl bez změny , pořád je stejně praštěný :))) Neprojevili se ani vedlejší účinky . Návod k použití je dostatečný . Určitě opět koupíme , tento produkt určitě můžu doporučit všem majitelů kočiček
klad snadná aplikace
klad bez zápachu
klad rychlé zaschnutí
klad žádné vedlejší účinky
klad nic
příloha
avatar
MONIKA
Dronspot 60mg/15mg můžu jen 100% doporučit.Jednoduchá aplikace,jednoduchý návod. Kočky ani nepostřehly,že jim byla nějaká látka aplikovaná mezi lopatky. Doteť do byl věčný boj ,používali jste odčervovací tablety stejné značky kočky to velice špatně snášely. Od teď už zůstaneme jen u Dronspot 60mg
klad jednoduchá aplikace
klad bez stresu
klad jednoduchý návod
klad ikdyž je cenna vyšší, vyplatí se investovat do miláčků
klad cenna
příloha
avatar
Jitka
Dronspot pro kočky, je naprostou výhrou, kočka vůbec neví o aplikaci, žádná změna chování, ani po aplikaci, kterou mimo jiné kočka nevnímá. Návod srozumitelný, jednoduchý,stejně jako použití. Určitě si tento produkt zakoupím v budoucnu a rozhodně doporučím svým známým.
klad Jednoduchost, bez stresu
klad Nic
příloha
avatar
Aneta
Výrobek Dronspot obsahuje 2 pipety v balení, každá na 1 použití. Líbí se mi zpusob aplikace kočce do srsti za krk, snazší aplikace než ji nutit spolknout tabletku. Kočka byla při aplikaci klidná a po použití byla v pořádku a nezměnila své chování. Byli jsme spokojeni.
klad Aplikace
klad Nic
příloha
avatar
Veronika
Odčervování tabletkou je pro mě noční můrou, jelikož mám velmi divokého kocoura. Aplikace pipetou je ale úplně jiné "kafe". Kocourka jsem odchytla, jak ležel a jednoduše jsem mu Dronspot aplikovala na kohoutek. Po odčervení jsem u něj nezaznamenala žádné změny chování. I když jsou pipety cenově dražší než tabletky, jsem ochotná to obětovat, než abych znova z odčervování měla poškrábané a pokousané ruce a tabletku vyplivnutou na podlaze :). Dronspot bych doporučila těm, kteří zápasí při odčervování s tabletkou stejně jako já.
klad Jednoduchá aplikace
klad Srozumitelný návod k použití
klad Nemělo to žádné negativní účinky na kočku
klad Cenově dražší
příloha
avatar
Jana
Kočka věk 2 roky , tablety odmítá, roztok DRONSPOT si nechala vetřít, byla klidná i v následujících dnech. Postup je přehledný i vizuálně. Po vetření roztoku chlupy v místě trochu hrubší. Roztok určitě doporučím i ostatním milovníkům koček. V budoucnu odčervení řešíme jedině a určitě DRONSPOTEM.
klad roztok bez zápachu
klad vše O.K.
příloha příloha
avatar
Denisa
S Dronspotem jsem velice spokojená, hlavně tím, že aplikací na pokožku mám jistotu, že se potřebné látky opravdu dostaly tam kam mají. Návod je přesný a srozumitelný, takže jsem s aplikací neměla žádný problém. Kocour byl při zavádění klidný, ani si toho nevšiml. Na pokožce neměl žádnou reakci a ani se neškrábal. Určitě koupím znovu a doporučil přátelům.
klad Aplikace
klad Snadný návod
klad Zatím jsem nic nenašla
příloha příloha
avatar
Alena
Dronspot 60 mg/15 mg je velice kvalitní produkt. Kočka při aplikaci výborně spolupracovala. Myslím si, že se kočka po aplikaci cítila dobře, žádnou změnu v jejím chování jsem nepozorovala. Návod k použití byl srozumitelný, vše je v něm pěkně popsáno. Dronspot 60 mg/15 mg si určitě koupím i v budoucnu. Dronspot 60 mg/15 mg doporučuji všem majitelům kočiček.
klad účinnost
klad snadná aplikace
klad nic
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel