Probíhá testování antiparazitik dronspot®. Ideální přípravek na odčervení pro kočky, které nejsou schopné spolknout tabletu

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
18. 4. 2021

Dronspot® 60 mg/15 mg je vhodný pro kočky, od 2,5 do 5 kg

Dronspot® spot-on je ideální přípravek na odčervení pro kočky, které nejsou schopné spolknout tabletu, např. koťata nebo vzpurné a divoké kočky, nebo pokud majitel preferuje pohodlné odčervení. Účinné látky v pipetě působí proti nejčastějším vnitřním parazitům koček, proti oblým střevním červům (škrkavkám, hlístů) plicnivkám a všem tasemnicím. Dronspot® je účinný i proti vývojovým stádiím těchto parazitů v krvi a vnitřních orgánech.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti širokému spektru parazitů včetně jejich vývojových stádií  
  • snadná dostupnost – lze koupit v lékárně bez receptu
  • jednoduchá a rychlá aplikace i u málo spolupracujících koček

Dávkování:

Pipety jsou určeny k jednorázové aplikaci.

Dronspot® 60 mg/15 mg je vhodný pro kočky od 2,5 do 5 kg.

Přípravek je vhodný pro koťata od 9. týdne věku, doporučuje se k použití během březosti proti přenosu parazitů na novorozená koťata mlékem při laktaci. Odčervujte minimálně každé 3 měsíce / 4x za rok, v případě lovících koček a pro prevenci přenosu parazitů na děti častěji. 

Kočka by měla být před ošetřením zvážena, aby byla zvolena správná velikost pipety. Rozhrňte srst na krku při bázi hlavy kočky tak, aby byla viditelná kůže. Odšroubujte uzávěr, špičku pipety přiložte na kůži a vytlačte obsah přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Aplikační místo minimalizuje kočce možnost olízat přípravek.

Složení:

Kombinace 2 účinných látek: Praziquantel, emodepsid.

Upozornění:

Aplikujte pouze na povrch zdravé a neporušené kůže. Zabraňte ošetřené kočce a jiným kočkám v domácnosti, aby olizovaly místa aplikace, dokud jsou vlhká. Nepoužívejte u koťat mladších 8 týdnů nebo vážících méně než 0,5 kg. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na obsažené látky.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Více informací najdete TADY.

Vybraní testeři

avatar
Barbora K.
avatar
Alena J.
avatar
Michaela J.
avatar
Denisa T.
avatar
Gabriela M.
avatar
Eliška N.
avatar
Zdenka M.
avatar
Petra K.
avatar
Lucie V.
avatar
Gabriela H.
zobrazit všechny přihlášené