Vybrané maminky se svými dcerami testovaly intimní hygienu GYNELLA® Intimate. Přečtěte si, jak byly spokojené

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotili
5
19x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 30. 4. 2020


Chcete být dole bez starostí každý den? Vyzkoušejte produkty GYNELLA® Intimate Wash, které dodávají intimním partiím vše potřebné k udržení přirozené mikroflóry. 

GYNELLA® Girl Intimate Wash

GYNELLA® Girl Intimate Wash je mycí přípravek určený pro intimní hygienu dívek od 3 let věku. Je vhodný pro každodenní použití a je velice šetrný k dívčí pokožce i intimním partiím.

Slyšíte často svědí, pálí, nebo pozorujete zarudnutí intimních partií. Používáním GYNELLA® Girl Intimate Wash tyto příznaky zmírníte a zároveň naučíte Vaši dceru se o své intimní partie správně starat.

Více informací o produktu se dozvíte TADY.GYNELLA® Intimate Wash

Díky GYNELLA® Intimate Wash a jeho složení obohacenému o kyselinu mléčnou je vašim intimním partiím dopřáno správné pH, které zajišťuje přirozenou ochranu. 

Borovicová silice má deodorační vlastnosti, které ulevují od pocitu nepříjemného zápachu a zároveň má protizánětlivé a tišící vlastnosti.

Je také vhodný pro ženy s citlivou pokožkou.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.Hodnocení
20
avatar
Lucie
Jelikož nemám dceru , tak jsem věnovala produkt sestřence , pro 5letou dceru. Strašně se nám líbila vůně šalvěje. Strašně rychle si dítě zvyklo na používání Gynelly . Dítě přestalo mít nepříjemné svědění v int.partiich . Za mě 10 bodů z 10
klad Vůně šalvěje
klad Dostupnost
klad Tvar lahvičky
klad Žádné
avatar
Lucie
Při prvním použití jsem si výrobek oblíbila. Krásná vůně a svěžest . Líbilo se mi, že nemá pumpičku . Po použití jsem se cítila příjemně a svěže . Prostě si produkt velmi ráda koupím . Strašně chválím i složení produktu .Tento produkt bych doporučila všem svým známým
klad Vůně
klad Dostupnost
klad Žádné
avatar
Věra
Gynella Intimate Wash má neutrální vůni, čirý gel, neštípe, cítíte se po něm svěže. Zkoušela jsem i na holení a byla jsem mile překvapena, jak dobře funguje. Velikost balení je ideální, jak u dámského, tak i dívčího gelu. Za naši rodinu mohu oba produkty vřele doporučit.
klad Neutrální vůně
klad neštípe
klad pocit svěžesti
klad velikost balení
klad možnost použití při holení
klad Nic jsem nenašla.
příloha
avatar
Věra
Dcerka z testování byla nadšená. Neutrální vůně, čirý gel a neštípe. Po umytí pocit svěžesti. U tohoto produktu by byla vhodná pumpička na dávkování - produkt je řidší a pro dcerku by bylo snažší dávkování. Určitě bych přípravek Gynella Intimate wash girl doporučila.
klad Neutrální vůně
klad neštípe
klad svěží
klad Nic jsem nenašla.
příloha
avatar
Eva
Čtyřletá dcera má občas v intimních partiích zarudlou a podrážděnou pokožku, ale od doby, co začala používat tento gel se problém nevyskytl. Nic ji po umytí nepálí ani nesvědí. Obě chválíme jemnou vůni, krásný a hlavně praktický obal gelu. Jedinou výtku mám opět ke konzistenci, která je i pro děti příliš tekutá a zbytečně gelu vyplýtvají moc.
klad Jemná vůně
klad Praktické balení
klad Pro citlivou dětskou pokožku
klad Nedráždí
klad Konzistence
avatar
Eva
Intimní gel předčil veškerá má očekávání. Měla jsem strach, že se po umytí vyskytne pálení a svědění, ale spíše od těchto nepříjemných problémů ulevil. Má jemnou vůni. Nedráždí a zanechává naprostý pocit svěžesti. I když jsem svůj oblíbený gel již měla, tento ho okamžitě díky svým účinkům nahradil. Jediné mínus shledávám v konzistenci, někdy mi při aplikaci vyteče zbytečně moc gelu. Uvítala bych raději dávkovací pumpičku, která by problém vyřešila.
klad Jemná vůně
klad Nedráždí
klad Zanechává pocit svěžesti
klad Ulevil od svědění a pálení
klad Konzistence
klad Uvítala bych pumpičku na dávkování
avatar
Kateřina
jsem s ním velmi spokojená, mám dvě dcery 4 roky a 8 let a obě mycí gel používají rády, protože je neštípe a ani nijak výrazně nevoní. Holčičky mají často problém z nedostatečného utření na wc a díky tomuto gelu předcházíme možným komplikacím. Za mě určitě jednička na trhu
klad balení
klad design
klad neštípe
klad dětem vyhovuje
klad vše v pořádku
příloha
avatar
Kateřina
Jsem velmi mile překvapená z gynella intimate wash. Má moc pěkný, moderní obal a design, vůně zeleného čaje, opravdu jen velmi lehká, příjemná. A to nejdůležitější, vůbec neštípe. Je příjemný transparentní gel. Jsem spokojená, velmi ráda používám a používat budu i nadále.
klad design balení
klad jemná vůně
klad neštípe
klad nemám zápor
příloha
avatar
Helena
Držení v ruce velmi praktické,je šetrná a jemna vůně,přirozenější pro detskou pokozku.Velmi setrna.Staci použít malé množství a umyt.Pusobi tak jak má podporuje přirozenou obnovu pH jak u dívek tak i u starších žen.
klad Vune
klad Konzistence
klad Přirozenost
klad Žádné
avatar
Eliška
Výrobek Gynella Intimate Wash používám denně a naprosto mi vyhovuje. Po použití mám příjemný dlouhodobý pocit svěžesti. Parfemace je velmi jemná. Gel je hodně tekutý, a proto musím dávat pozor, abych ho nespotřebovala moc. Rozhodně bych uvítala balení s pumpičkou.
klad Obal
klad Složení
klad Konzistence
klad Balení bez pumpičky
avatar
Eliška
Gynella Intimate wash girl má příjenou konzistenci. Je bez parfemace a mé pětileté dceři naprosto vyhovuje. Nic ji nepálí a nesvědí. Produkt se hned naučila používat sama. Jen bych uvítala balení s pumpičkou.
klad Barva obalu
klad Konzistence
klad Složení
klad Obal bez pumpičky
avatar
Jitka
Jedná se o příjemný a k pokožce šetrný mycí gel. Je super, že značka Gynella vytvořila produkt na míru i pro holčičky a mladé slečny. Prostředek je pouze velmi jemně parfémovaný, nedráždivý, má konzistenci tak akorát a zcela jednoduše se používá. Určitě mohu doporučit.
klad vhodný pro citlivou pokožku
klad nedráždí
klad nic, vše super
avatar
Jitka
Děkuji za možnost testování! O značce Gynella jsem již hodně slyšela, ale až nyní jsem měla tu čest ji vyzkoušet "na vlastní kůži" a musím říct, že mé zkušenosti jsou super. Neobsahuje žádný výrazný parfém, konzistence příjemně a hlavně skutečně nedráždí :-)
klad konzistence
klad nedráždí
klad nic, vše super
avatar
Helena
Tento produkt je naprosto úžasný zaujal mne svou vůní která je velmi příjemný.V oblasti intimních partií nestipe nepáli je pH neutrální.Nepeni má jemnejemně tekutou konzistenci.je to nejlepší tekuté mýdlo pro intimní hygienu které muzu doporucit vsem.
klad Super
klad Cena nehraje roli důležité je cítit se dobře
klad Nenašla jsem nic co by se dalo vytknout
avatar
Martina
Za mně rozhodně spokojenost. Čirí gel se snadno aplikoval, nepěnil. Vyhovovalo mi, že je bez parfemace. Asi nejpodstatnější že pokožka zůstala jemná, hydratovaná, bez podrážDéní nebo svědění i po holení daných partii. Gel dodáva dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty.
klad bez parfemace
klad snadná aplikace
klad jemná pokožka v okolí urogenitálneho traktu
klad oblast bez svědění
klad nic
avatar
Martina
Dcerka (4 roky) měla od miminkovského období občas zarudlé okolí urogenitálneho traktu. V době kdy ještě nosila pleny jsme myslela, že je opruzená, používala jsme krémy proti opruzeninám, úleva od potíží nastala až po použití Gynella Intimate wash girl. Abych byla úpřimná vůbec jsme netušila, že existuje i intimní hygiena pro holčičky v jejím věku. Každopádně, zarudnutí se v dané oblasti neobjevilo, dcerka si nestěžuje na svědení, pokožku má hebkou. Doporučujeme.
klad snadńa aplikace
klad ,,edukace,, mladých dívek o potřebe speciélní péče ženských oblastí
klad jemná vůně
klad klidná pokožka bez zarudnutí, bez svědění
klad zatím spokojenost
avatar
Dagmar
gel nás velmi nadchnul, líbí se mi malé praktické balení které se vejde do dětské ruky. balení má krásný desing, což dítě baví. Gel není příliš tekutý, takže s ním neplýtváme. Bohatě pění, nedráždí pokožku, nepálí a je bez parfemace což také ocenuji. Líbí se nám také příjemná svěžest a pocit čistoty po umytí
klad svěžest a pocit čistoty
klad příliš vysoká cena
avatar
Dagmar
nejvíce mě nadchlo že je téměř bez parfemace. Gel bohatě pění, nedráždí pokožku a nepálí. Líbí se mi že gel není lepkavý a také ocenuji hezký desing lahvičky..Navíc gel není přílš tekutý, takže mám pocit že s ním tolik neplýtvám.určitě si jej pořídím domů další balení
klad moc se mi líbí že je šetrný k pokožce
klad ocenila bych pumpičku
avatar
Kateřina
Produkt jsem testovala s oběma dcerami, zatím jsme žádný intim gel na mytí nepoužívaly, obě mají citlivou pokožku. Musím říct, že jim vyhovuje. Má nevtíravou vůni. Dávkování by možná bylo lepší s pumpičkou. Balení je tak akorát. Doporučila bych i dalším lidem, kteří mají malé holčičky.
klad velikost balení
klad pěkná, nevtíravá vůně
klad vhodné na citlivou pokožku
klad na dávkování by byla vhodná pumpička
avatar
Kateřina
Gel moc pěkně voní. Líbí se mi i balení. Možná by byla vhodnější na dávkování pumpička, ale i takto se snadno používá. Nijak nepálí. Určitě bych doporučila i lidem z mého okolí. Myslím si, že je to dobrý produkt, pro ženy, které o sebe chtějí pečovat. S produktem jsem spokojená.
klad vůně
klad pěkně zabaleno
klad uvítala bych na dávkování pumpičku