Testeři, kteří mají rádi křen, testovali balíček dvou ostrých křenů značky Efko a Zimmermann. Inspirujte se jejich recepty

image
otestováno
Počet recenzí
61
jak jste hodnotili
5
59x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Křen strouhaný ostrý

Křen ostrý, jako čerstvě nastrouhaný - vždy po ruce, vždy připravený v lednici. Ostrý, nevyšeptá, neztmavne díky patentované technologii a procesu výroby od špičkové suroviny k dokonalému produktu. Nadýchané chomáčky nastrouhaného křene připravené k vaření, studené kuchyni či food stylingu.

Žádné slzy, žádná zranění při strouhání, konec marné snahy dostrouhat se v kupovaném kořenu nějakého aroma. Ať pečete žebra, udíte maso, grilujete zeleninu, připravujete saláty či bagety – můžete se spolehnout na sílu křene. To oceníte zejména, když vaříte tradiční křenovou omáčku nebo chystáte pomazánky k pohoštění přátelům. Křen má sílu! Objevte ho, zamilujte se a začleňte jej do vašeho zdravého a chutného jídelníčku!

Lahodné inspirace na recepty z křenu najdete TADY.


                 Efko strouhaný KŘEN                                       Zimmermann křen 

                    
Hodnocení
61
avatar
Robert
Jedním slovem pecka! jsem nadšený. Konečně pořádný křen pro chlapy. Ne žádné náhražky, který křen připomíná z dálky. Jsem velice mile překvapen chutí i konzistencí. U této značky zůstanu a doporučuju .
klad chuť
klad jsem spokojen
avatar
Robert
Nemám žádné výhrady. spíše naopak. Jsem překvapen jeho chutí a konzistencí. Po otevření chutná opravdu skvěle a není poznat rozdíl, zda je kupovaný a nebo čerstvě utržený. U této značky zůstanu a budu kupovat i nadále.
klad super
klad nemám výhrady
avatar
David
Velmi chutný křen, ze kterého se dá udělat lahodná pomazánka a nebo jen tak nastrouhat s jablky. S manželkou máme rádi výrazný jídla a tenhle křen je velmi výrazný a chutný. Určitě zase zakoupíme. Cena skvělá
klad cena
klad chuť
klad velikost balení
klad nic, vše ok
avatar
David
Opravdu ostrý křen, který chuťově připomíná jako čerstvě nastrouhaný. Ochutnal jsem spousty křenů, ale tenhle je opravdu skvělý. Hodí ke všemu masu a kdo má rád ostrý křen, tak vřele všem doporučuju!!!
klad výrazná chuť
klad vše super
avatar
Petr
Křen je velmi dobrý a má výraznou chuť, která se neztratí ani po týdnu skladování v lednici. Je ostrý, ale pro dospělého tak akorát.Výborně se hodil k vepřovému masu, ke klobáse a nebo k buřtu.Doporučuju
klad chuť
klad vše super
avatar
Petr
Křen mě mile překvapil, jsem zvyklí na “kašovitou” konzistenci a tento je jako bych si ho právě nastrouhal. Při otevření mne upoutala příjemná křenová vůně. Co se chuti týkal, tak ostrost je naprosto perfektní, příliš nepálí, ale je doopravdy chutný. A upřímně je škoda jej použít do nějakého pokrmu, čistě samotný s kolenem, parkem či klobáskou (v mém případě) je naprosto ideální.
klad vše super
klad nic
avatar
Jan
Opravdu skvěle chutná a je velice výrazný, což je dobře, to u spousty kupovaných křenů není, a je velice těžké najít kvalitní křen aby nestál majlant. Určitě budeme kupovat i nadále. Doporučuji všem co mají opravdu rádi kvalitní věci.
klad veliokost balení
klad chutná skvěle
klad nic
avatar
Jan
Lahotná chuť křenu, která musí zaujmout všechny milovníky křenu. Křen je opravdu ostrý a výrazný. U nás moc dlouho nevydržel:)Určitě zakoupíme a asi rovnou i více balení. Křen je taky dobrý na imunitu.
klad skvělá chuť
klad vše v pořádku
avatar
Daniel
Velikost balení je super, cena taky a chuť skvělá. Hodí se i do polévek nebo do salátku, který dělá manželka opravdu chutný a díky tomuto křenu chutnal opravdu skvěle. Určitě u této značky zůstaneme:)
klad vše super
klad nic
avatar
Daniel
Opravdu velice ostrý křen, který se hodí nejvíce k masu. Moc chutnal i návštěvě, která u nás byla na grilovačce. Oceňuji opravdu ostrou chuť, stačí malinko a hezky vás křen protáhne:) Určitě zase zakoupím
klad chuť
klad vše ok
avatar
Lukáš
Opravdu jako čerstvě nastrouhaný ze zahrádky. Chuť je výrazná a velice dobrá. Skvěle se hodí do pomazánek nebo jen tak k masu. Doporučuji všem kdo má rád výraznou chuť křenu. Cena je příznivá a dá se dobře sehnat.
klad velikost balení
klad výrazná chuť
klad vše ok
avatar
Lukáš
Křen opravdu chutnal celé rodině. Nejvíce se hodí k masu nebo buřtu. My jsme udělali koleno a bylo to s tímto křenem perfektní. Chuť křenu je opravdu výrazná a chutná jako čerstvě utržený. Doporučuju !
klad výrazná chuť
klad vše ok
avatar
Petr
Manželka udělala křenovou pomazánku pro hosty a všichni si mysleli, že pěstujeme u nás na zahrádce křen:) Když jsme jim řekli, že je kupovaný a ještě k tomu ve skle, tak nikdo nevěřil. Chutná opravdu jako čerství!
klad chuť
klad nic
avatar
Petr
Tento křen mě velice potěšil. Chutná opravdu jako čerství. Manželka ho přidala na stůl ke grilovačce a hned byl pryč. Uvítal bych asi větší balení:) Jiank u této značky zůstaneme:) Vřele doporučuju všem
klad chuť
klad větší balení
avatar
Katka
Výborný produkt. Křen nejen vypadá, ale i voní a chutná jak čerstvě nastrouhaný. Krásně protáhne. Množství tak akorát na použití, aby se nezkazil. Obsah křenu je 96%, zachovává si krásnou bílou barvu.
klad Čerstvost
klad Vzhled
klad Nic
příloha příloha
avatar
Katka
Výborný produkt. Křen nejen vypadá, ale i voní a chutná jak čerstvě nastrouhaný. Krásně protáhne. Množství tak akorát na použití, aby se nezkazil. Obsah křenu je 95%, zachovává si krásnou bílou barvu.
klad Čerstvost
klad Vzhled
klad Nemám co bych vytkla
příloha
avatar
Pavla
Chuť křenu ostrého, jako čerstvě nastrouhaného byla opravdu ostrá, správně palčivá, vůně velmi pronikavá. Barva křenu byla i ve sklenici bílá, jakoby byl křen čerstvě nastrouhán. I po otevření zůstal křen (po celý týden) v lednici jako čerstvý.
klad chuť
klad Vůně
klad nic
avatar
Pavla
Naprosto skvělý Efko Křen strouhaný ostrý potěšil nejen mě, ale především mužskou část naší rodiny. Jeho chuť byla ostrá, vůně správně palčivá, barva krásně bílá. Navíc byl velice jemně nastrouhaný, a to tak, že tak jemně bych ho nenastrouhala ani já. :)
klad chuť
klad Vůně
klad barva
klad nic, je skvělý
avatar
Jana
Vyzkoušela jsem ostrý strouhaný křen. Líbí se mi, že je to opravdu pouze nastrouhaný křen bez přidání dalších přísad. Je opravdu ostrý, ale nevadilo mi to. Určitě doporučuji k nějakému masu, na grilování …. Já vyzkoušela i najemno nastrouhat jablko a přidat křen a ke grilovanému masu. Po otevření vydrží v lednici asi 14dnů.
klad struktura nastouhání
klad ostrost
klad nic
avatar
Jana
Ostrý křen Efko mně velice chutnal. Dobře nastrouhaný, příjemně ostrý, s vyváženou chutí. Hodí se k masu, k párkům a udělala jsem šunkové rolky. Křen jsem smíchala se sýrem Cottage a namazala na šunku. Doporučuji určitě vyzkoušet.
klad ostrá chuť
klad nemám co vytknout
Zobrazit více recenzí