Testeři, kteří mají rádi křen, testovali balíček dvou ostrých křenů značky Efko a Zimmermann. Inspirujte se jejich recepty

image
otestováno
Počet recenzí
61
jak jste hodnotili
5
59x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Křen strouhaný ostrý

Křen ostrý, jako čerstvě nastrouhaný - vždy po ruce, vždy připravený v lednici. Ostrý, nevyšeptá, neztmavne díky patentované technologii a procesu výroby od špičkové suroviny k dokonalému produktu. Nadýchané chomáčky nastrouhaného křene připravené k vaření, studené kuchyni či food stylingu.

Žádné slzy, žádná zranění při strouhání, konec marné snahy dostrouhat se v kupovaném kořenu nějakého aroma. Ať pečete žebra, udíte maso, grilujete zeleninu, připravujete saláty či bagety – můžete se spolehnout na sílu křene. To oceníte zejména, když vaříte tradiční křenovou omáčku nebo chystáte pomazánky k pohoštění přátelům. Křen má sílu! Objevte ho, zamilujte se a začleňte jej do vašeho zdravého a chutného jídelníčku!

Lahodné inspirace na recepty z křenu najdete TADY.


                 Efko strouhaný KŘEN                                       Zimmermann křen 

                    
Hodnocení
61
avatar
Petra
Mela jsem tu skvělou možnost otestovat tento Super výrobek od,, EFKO" a rozhodne zakoupim dalsi. Jeho nezaměnitelná vůně a ostrost...rozhodně pro gurmány. Toto je pro mě ten opravdu SKUTEČNÝ KŘEN jak má být. ❤️ Jeho krásná struktura, výjimečná síla mluví rozhodně za všechno. DOPORUCUJI❤️ lepší rozhodně nenajdete ????
příloha
klad Skutečný Křen pro opravdu silný prožitek
klad Krásná struktura
klad Výjimečná sila
klad Silný prožitek
klad Rozhodně mou jednickou
klad Rozhodně doporučuji
klad Není nic co by se mi nelibilo
avatar
Petra
Možnost ochutnat tento Křen bylo pro mě opravdovým zážitkem. Jeho krásná struktura, síla a nezaměnitelná vůně čerstvosti. Když Křen, tak jedině teď už ten od,, EFKA" Rozhodně doporučuji, nebudete chtít jiný. ❤️
příloha
klad Struktura
klad Vůně
klad Opravdu silný prožitek pro chuťové pohárky❤️
klad Rozhodně mou jednickou
klad Rozhodně doporucuji❤️
klad Není nic co by se mi nelibilo
avatar
jarmila
Křen jsme vyzkoušeli, je naprosto úžasný - jako čerstvý voní, barva taktéž bílá ,jako čerstve nastrouhaný a chut úžasná- k nerozeznání od čerstvého nastrouhaného křenu,doporučuji všem, Kvalitní výrobek.
příloha
klad příjemné voní
klad nemám pripomínky
avatar
jarmila
Výborný k uzeninám, na obložené mísy.Jako čerstvý nastrouhaný křen, barva super, vůně přírodního čerstvě nastrouhaného křenu a chut vynikající.Doporučuji ochutnat všem, my určitě budeme kupovat do budoucna.
příloha
klad super
klad nemám pripomínky
avatar
Kamila
Hezká sklenička, s výborným obsahem. Křen celé rodině moc chutnal. Po otevření mne omámila silná vůně čerstvě strouhaného křenu, jako kdybych si ho sama právě připravila. Barva křenu byla totožná s čerstvým kořenem, jaký vidím v zelenině. Po ochutnání mi vyrazily slzy do očí, taková to byla síla :).
příloha
klad čerstvost, síla, štiplavost
klad nic
avatar
Kamila
Výborný produkt, velké balení, jsem moc spokojená. Křen mi velmi chutnal, jeho sněhobílá barva mi byla zárukou naprosté čerstvosti. Vůně i chuť křenu byla velmi silná, štiplavá, aromatická, přesně, jak má čerstvý křen vypadat. Chuť křenu byla výrazná, křen sám o sobě byl šťavnatý.
příloha
klad velikost balení, síla, ostrost a konzistence
klad nic
avatar
Anna
Barva krásně bílá, ostrost řekla bych výborná, stejně jako u čerstvě nastrouhaného křenu. Chuť výrazná, opravdu jak čersrvě vykopaný a nastrouhaný křen. Již při otevření sklenice mě ovanula krásná vůně, kterou tak miluji. A při ochutnání jsem byla velice překvapená silou vůně a ostrosti. Balení je vyhovující a zajímavé je, že ani po otevření sklenice křen neztmavne, ale zůstává stále bílý a hlavně neztratí nic ze svých kvalit. Výrobek mě mile překvapil, nečekala jsem že to co se píše v reklamě bude také pravda. Výrobku nelze nic vytknout. Celá naše rodina náležitě ocenila dokonalost výrobku. Uvařila jsem vepřové závitky se sušenými rajčaty, sýrem a křenem a k večeři jsem jen použila na chléb s paštikou a chuť dokonalá. Je dobrý i na sádle se švarkama. Už se všichni těšíme až budeme grilovat a budeme jíst masíčko s tímto bezvadným křenem. Hledala jsem tento křen v obchodě, ale nebyl a tak malý dotaz - které obchodní řetězce tento křen prodávají?
příloha příloha
klad Vše, balení, barva, ostrost, chuť, vůně.
klad nenašla jsem žádnou chybu kterou bych mohla vytknout
avatar
Anna
Snadno se hodnotí výrobky, které jsou výborné a stačí jednou ochutnat a podlehnete tak, že výrobek musíte mít pořád doma v zásobě. Křen je opravdu výborný, ostrý, barva se nemění, je stále bílá a stále voní a nepoznáte že je konzervovaný. Je to výrobek, který si dává reklamu sám od sebe. Jsem opravdu nadšená kvalitou jak chuťovou, tak vzhledovou, prostě jsem ráda, že jste mě vybrali mezi testerky a měla tak možnost křen ochutnat, protože v obchodě jsem jej ještě neviděla. Použila jsem jej na opečené vuřty, na chléb se sádlem a škvarkami a do vepřových závitků se sýrem a rajčaty. Celá rodina byla nadšená výbornou, výraznou chutí křenu. Křen si zachovává oostrost, chuť i barvu i po otevření skleničky. Výrobci velké díky za tento výrobek, který právem má ocenění KLASA
příloha příloha
klad vše jak barva, tak chuť, ostrost, vůně a už žádné slzy při krouhání
klad nenašla jsem jedinou chybu
avatar
Michaela
Mňam mňam. Chuť úplně super. Chlap nemá rád moc ostré věci tak Křen často zapomene koupit. Tak jsem tento hned odvezla na chalupu a při prvním grilování dala na stůl. Chuť je úplně super a vůně dotáhla i chlapa který si ke klobase dal i Křen a pochutnal si
příloha
klad Chut
klad Vůně
klad Vše ok
avatar
Michaela
Každý čtvrtek jsou trhy kde pan prodává čerstvý pečený kolena když jsem si vzpomněla že mám doma Křen tak jsem neodolala. Tento Křen mi úplně připomněl když nám ještě jako dětem táta strouhal čerství Křen. Ten to Křen byl chuťově naprosto super. Až jsem se musela krotit jinak bych ho snědla snad najednou
příloha
klad Chut
klad Vůně
klad Opravdu vám přijde že jíte čerstvý kren
klad Vše supet
avatar
Jaroslava
Pro dospělé s červenou řepou jako salát, k ovarovému kolínku, uzenému masu, ke všem masíčkům na grilu, na dřevěném uhlí, na topinku i do dresinku vynikající. Je bezva, že se dá jíst studený i teplý. Je dobrý.
klad ++++++++++
klad nic
avatar
Jaroslava
Z mládí jsem byla zvyklá jít na zahradu a nakopat křen čerstvý, v Praze už to nejde. A proto jsem přivítala křen konzervovaný. Doposud jsem jej používala především do omáčky, do tzv. Vejmrdy- s jablíčkem. i s červenou řepou, na chleba s uzeninou, k opečeným buřtíkům na ohni a samozřejmě při zabijčce. Vyhovuje mi i váha, spotřebuji hned vše. No a pokud nestačí,otevřu další.
klad +++++
klad nic
avatar
Petra
Za mě i za mou rodinu musím říci že křen je úžasný . K naší grilovacce co byl použít byl naprosto skvělý. Jeho chuť k masu je delikátní. Hodí se nejen k masu ale i parkům. Kdo má rád ostrost přijde si na sve . Pro mě po delší době konzumace ale byl už moc pálivý. Musím ale rici že tento druh křenu je i pro mě naprostá pecka a mohu jen doporučit
příloha příloha
klad Nádherná vůně
klad Pocit opravdové čerstvosti
klad Chuť
klad Pro mě osobně při delší konzumaci dost pálivý
avatar
Petra
Za mě i za mou rodinu musím říci že křen je úžasný . K naší grilovacce co byl použít byl naprosto skvělý. Jeho chuť k masu je delikátní. Hodí se nejen k masu ale i parkům. Kdo má rád ostrost přijde si na sve . Pro mě po delší době konzumace ale byl už moc pálivý. Musím ale rici že tento druh křenu je i pro mě naprostá pecka a mohu jen doporučit. Musím říci že chutná opravdu jak kdyby byl právě teď nastrouhaný
příloha
klad Chuť
klad Příjemná pálivost
klad Pocit čerstvosti
klad Nic
avatar
Klára
Křen je výborný na omáčku. Přítel miluje křen jen tak k párkům, takže si dal, ale říkal, že je opravdu hodně ostrý, takže je lepší ho využít jinak než "za syrova". Určitě s ním ještě něco vymyslíme a zase koupíme.
příloha
klad vše
klad nic
avatar
Klára
Křen je výborný na omáčku. Přítel miluje křen jen tak k párkům, takže si dal, ale říkal, že mu asi shoří pusa, protože je hodně ostrý, takže je lepší ho využít jinak než "za syrova". Určitě s ním ještě něco vymyslíme a zase koupíme.
příloha
klad vše
klad nic
avatar
Kateřina
Za mě vyborny. Orpavdu vyborny křen. Ja mikuji ostré kreny, ne takove ty radovy... A tenhle je tedy vyborny. Jak na snídani k parkum, tak na grikovacku k zebirkum. Vborny. Doporucuji a jiste budu kupovat.
příloha
klad Chuť
klad Ostrost
klad Nic
avatar
Kateřina
Take skvělý kren, opet ostrý, jen kapku mene. Pro me super do pomazánky. Ale i jen tak, jako příloha. Rozhodne stoji za koupi. My doma vsichni spokojenim takze pro labužníky super tip. Neurazi v zadne variantě.
klad Chuť
klad Nic
avatar
Hana
Efko Křen strouhaný, skvělý výrobek, obsahuje jen čistý křen bez přísad nebo tekutin navíc. Jen doporučuji. Křen má skvělou chuť , použití do omáček, pomazáanek nebo nejúžasnější k ovaru. Bohužel krátká trvanlivost po otevření.
příloha
klad čistý výrobek bez přísad
klad složení
klad balení
klad nic nemám
avatar
Hana
Křen ostrý, čerstvý je výborný, lahodná chuť, doporučuji do pomazánek, omáček a miluji k ovaru. Křen je čistý. Oceňuji, že je výrobek čistý bez přísad či tekutin navíc, tudíž krátká trvanlivost. VŘELE DOPORUČUJI.
příloha
klad složení
klad balení
klad nic nemám
Zobrazit více recenzí