Vybraní testeři objevují chuť novinek L’OR Arabica Catuai a L’OR BIO v kapslích pro Nespresso kávovary

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
30. 4. 2021

L'OR Espresso hliníkové kapsle pro Nespresso®       

Hliníkové kapsle L'OR kompatibilní s kávovary Nespresso® přinášejí revoluci do světa přípravy kávy. Díky unikátní patentované technologii, uzamykají jedinečné kávové aroma až do chvíle, kdy si uděláte čas na svůj šálek kávy. Široké portfolio hliníkových kapslí L'OR nabízí alternativu pro každý okamžik dne. Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Všechny směsi kávy L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100% certifikovány podle UTZ.

L’OR Arabica Catuai       

V letošním roce přináší značka L’OR limitovanou edici L’OR Arabica Catuai pro Nespresso® kávovary. Tato káva byla vytvořena ze zrn 100% arabiky rostoucí uvnitř žluté kávové třešně, která vyniká svou sladkostí. Byla vybrána našimi L´OR kávovými mistry pro svůj neobvyklý a bohatý chuťový  profil, který se  odhaluje  ve vlnách.

Svěží, sladké a pikantní tóny postupně přecházejí v intenzivnější dochuť pražené kávy s těžšími bylinnými tóny.


L’OR Organic BIO

Další novinkou je L’OR Organic BIO ukrývající plné espresso s lehkou kyselinkou, které bylo vytvořeno s úctou k přírodě. 

L’OR Organic Bio je důmyslně vytvořená směs od kávových mistrů L´OR, která odhaluje  skutečnou krásu chuti kávy. Vůně je bohatá a komplexní s jemnými tóny sušeného ovoce.


Espresso Papua New Guinea 

Dechberoucí vrchoviny Papuy – Nové Guiney jsou inspirací nové kávy PAPUA NEW GUINEA. Unikátní směs zrn s neodolatelnou chutí a sladkou vůní pocházející z úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují.

Objevte skutečný kávový ráj na zemi. Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. 


Lungo Profondo 

LUNGO PROFONDO získává na síle intenzivní a kořeněnou vůní pražených mandlí a napínavé lékořice, zakulacené třpytivou bronzovou pěnou.


Více informací o všech produktech L'OR  najdete TADY.


Advertisement

Vybraní testeři

avatar
Šárka B.
avatar
Renata H.
avatar
Alice P.
avatar
Tomáš S.
avatar
Marie B.
avatar
Radek P.
avatar
Martina S.
avatar
Pavel N.
avatar
Marie R.
avatar
Lenka F.
zobrazit všechny přihlášené