Co říkají naši testeři na chuť novinek L’OR Arabica Catuai a L’OR BIO v kapslích pro Nespresso kávovary? 

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotili
5
36x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2021
do 30. 4. 2021

L'OR Espresso hliníkové kapsle pro Nespresso®       

Hliníkové kapsle L'OR kompatibilní s kávovary Nespresso® přinášejí revoluci do světa přípravy kávy. Díky unikátní patentované technologii, uzamykají jedinečné kávové aroma až do chvíle, kdy si uděláte čas na svůj šálek kávy. Široké portfolio hliníkových kapslí L'OR nabízí alternativu pro každý okamžik dne. Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Všechny směsi kávy L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100% certifikovány podle UTZ.

L’OR Arabica Catuai       

V letošním roce přináší značka L’OR limitovanou edici L’OR Arabica Catuai pro Nespresso® kávovary. Tato káva byla vytvořena ze zrn 100% arabiky rostoucí uvnitř žluté kávové třešně, která vyniká svou sladkostí. Byla vybrána našimi L´OR kávovými mistry pro svůj neobvyklý a bohatý chuťový  profil, který se  odhaluje  ve vlnách.

Svěží, sladké a pikantní tóny postupně přecházejí v intenzivnější dochuť pražené kávy s těžšími bylinnými tóny.


L’OR Organic BIO

Další novinkou je L’OR Organic BIO ukrývající plné espresso s lehkou kyselinkou, které bylo vytvořeno s úctou k přírodě. 

L’OR Organic Bio je důmyslně vytvořená směs od kávových mistrů L´OR, která odhaluje  skutečnou krásu chuti kávy. Vůně je bohatá a komplexní s jemnými tóny sušeného ovoce.


Espresso Papua New Guinea 

Dechberoucí vrchoviny Papuy – Nové Guiney jsou inspirací nové kávy PAPUA NEW GUINEA. Unikátní směs zrn s neodolatelnou chutí a sladkou vůní pocházející z úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují.

Objevte skutečný kávový ráj na zemi. Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. 


Lungo Profondo 

LUNGO PROFONDO získává na síle intenzivní a kořeněnou vůní pražených mandlí a napínavé lékořice, zakulacené třpytivou bronzovou pěnou.


Více informací o všech produktech L'OR  najdete TADY.


Advertisement

Hodnocení
40
avatar
Alice
Arabica catuai kávové kapsle jsou skvěle kompatibilní s kávovary Nespresso a je po 10 kusech. Káva je intenzivní, výraznější chuti. Doporučila bych ji všem co milují trochu výraznější kávu.
klad výrazná chuť
klad vše ok
avatar
Alice
Krásná sladká chuť, kávy kterou mohu pít pořád. Nejvíce mi chutná po obědě , je to taková sladká tečka na konec:) Chuť je velmi výrazná a není vůbec kyselá. Doporučuji všem co mají rádi lehčí kávu.
klad sladká chuť
klad vše ok
avatar
Alice
Velmi jemná ovocná příchuť, která mi moc chutnala. také velmi oceňuji, že kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso. Káva je dostatečně kyselá a to mi velmi vyhovuje. Nemám ráda překyselené kávy. Doporučuju
klad ovocná jemná příchuť
klad dostatečně kyselá
klad nic
avatar
Alice
Kává je 100% arabica, je to velmi intenzivní vůně pražených mandlích a lékořice. Na mě byla moc výrazná, ale jednou za čas proč ne. Manželovi ale chutnala hodně, takže doporučuju vyzkoušet.
klad vůně madlí
klad výrazná chut
avatar
Šárka
Espresso Arabica Catuai super balení které obsahuje 10 kapslí kávy. Výrazná lahodná chuť a krásná barva kávy. Výhodou je kompatibilita s kavovarem Nespresso což je pro mě výhodou. Tento produkt jsme si moc oblíbila neboť chut je taková jako hořká čokoláda. Za mě velká spokojenost
klad chuť
klad nádech hořké čokolády
klad barva kávy
klad nic
avatar
Šárka
ESPRESSO PAPUA NEW GUINEA Velmi speciální druh kávy. Silná káva řekla bych, že je i taková hořká a hodně výrazná.Káva je vhodná na přípravu lunga. Káva lze pít i bez cukru. Já do ní přidala sojové mandlové mléko a bylo to výborné. Doporučuji :-)
klad cena
klad výrazná chuť
klad obal
klad nic co bych vytkla
avatar
Šárka
tento druh kávy mě osobně moc nezaujal, ale manžel byl spokojený. Na mě je to až moc silná káva ze které se dá udělat dobré espresso s hustou pěnou. cena je přijatelná a kompatibilní s nespresso kávovarem
klad silná káva
klad chuť
klad není nic
avatar
Šárka
velká výhoda kapslí že jsou kompatibilní s kávovarem nespresso. Mám ráda změnu kávy takže tahle varianta pro mě ideální. Káva mi moc chunala zařadila jsem ji jako první ranní kávu. V kávě je nádech oříšku což je moc dobré.
klad chuť
klad není nic
avatar
Pavel
Naprosto dokonalá chuť, navíc v úžasném designovem balení. Sladká zrna mají svěží tón se zajímavou bylinnou tečkou na konec. Rozhodně doporučuji vyzkoušet jen tak, bez mléka. Je vhodná na přípravu espressa, ale i většího, lungo šálku. Má krásně hustou pěnu. V Nespresso kavovaru si ji připravíte během chvilky.
klad Výrazná tmavá barva se silnou intenzitou
klad Limitovana edice v designovém balení
klad Rychlá příprava v Nespresso kávovaru
klad -
příloha příloha
avatar
Pavel
Intenzivní chuť a aroma, které si člověk vychutná u sebe doma, ale současně jako by se ocitl v prostředí dechberouci exotické destinace, odkud zrna této kávy pocházejí. Má ovocnou, lehce nakyslejsi chuť, která nejvíce vynikne v provedení klasické černé kávy, bez mléka a bez cukru. Její příprava je navíc rychlá a snadná, a to díky kompatibilitě s Nepresso kávovary.
klad Jednoducha a rychlá příprava
klad Itenzivni chuť
klad Lehce nakyslejsi ovoce
klad Kompatibilita s Nespresso kávovary
klad -
příloha příloha
avatar
Pavel
Vyvážená, bohatá a ovocná, intenzivní chuť kávy v žádané BIO kvalitě, 100% arabika. Káva je silná a výrazná. Její příprava je díky kompatibilitě s Nespresso kávovary velice snadná a zvládne ji opravdu každý.
klad Itenzivni chuť kávy
klad Káva v BIO kvalitě
klad Ovocné aroma
klad -
příloha příloha
avatar
Pavel
Ideální káva pro větší ranní šálek. Silná, s lehce kořeněnou a bohatou chutí. Ať už jako černá káva nebo ve variantě s mlékem, splňuje všechny podmínky pro dokonalé nastartování nového dne. Kompatibilita s kávovary Nespresso zajišťuje rychlou a bezproblémovou přípravu.
klad bohata chuť
klad ideální káva pro nastartování nového dne
klad kompatibilita s Nespresso kávovarem
klad -
příloha
avatar
Radek
Kávové kapsle skvěle kompatibilní s kávovary Nespresso, obsah opět 10 aluminiových kapslí. Barevně odlišné od ostatních i když jsou měkké kávovar nepoškodí a skvěle sednou. To samé balení opět výrazné, upoutá pohledem. Káva samotná má tmavou barvu s jemnou pěnou na povrchu .Chuť a vůně této kávy mi přišla jemná se sladkými tóny kakaových bobů a hořké čokolády. Za mne chuťově dokonalá, vyvážená. Jako všechny ostatní kávy lze doladit mlékem a máte kávu jak v kavárně. Bohužel tato edice je limitovaná . Intenzita kávy mi připadala silnější než je psáno. Doporučuji vyzkoušet.
klad Vůně a barva kávy
klad Obál, velikost kapslí
klad Chuť kavy
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Radek
Tento druh kávy je pro milovníky silné hořčí kávy která je například skvělá k nějakému sladkému zákusku .. Káva vytvoří sametově jemnou pěnu na svém povrchu .. Sametově jemný je i první doušek kávy,na kterém je znát že káva je opravdu kvalitní a 100% arabská. Kompatibilní s kávovary Nespresso. Lehké aluminiové kapsle, i když jsou měkčí tak přesto sedí do kávovarů a nepoškodí ho.Chuť kávy se v nich krásně zachová.
klad Chuť kavy
klad Obál, velikost kapslí
klad Vůně a barva kávy
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Radek
Tento typ kapslí je dle mého názoru pro milovníky silného espressa .. káva je opravdu silná intenzita síly je znát. To samé cítíte i na vůni. Celková chuť dozníva s jemným náznakem ovocné chuti v pozadí až karamelove což je vidět i na bohatost pěny. Opět lze zjemnit napěněným mlékem a barva a chuť jako v kavárně. Též balení hezké provedení s obsahem 10 aluminiovych kapslí a barevně rozlišení od ostatních. Rovněž kompatibilní s kávovary Nespresso.
klad Chuť kavy
klad Obál, velikost kapslí
klad Vůně a barva kávy
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Radek
Kapsle jsou úžasné a kompatibilní s kávovarem Nespresso .. Aluminiový obal, super velikost kapsle a zároveň lehká. První doušek kávy v ústech vykouzlí jemně oříškovou chuť což je velice skvělá chuť ve spojení s kávou. Je to 100% arabská. Tmavá barva na povrchu vykouzlí krásnou krémovou pěnu jako v kavárně. Výborná i s napěněným mlékem.
klad Super obal
klad Prozvedení kapsle
klad Chuť kavy
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Martina
Arabica catuai Kávové kapsle jsou skvěle kompatibilní s kávovary Nespresso .. Káva je tmave barvy a vytvoří krásně jemnou pěnu na vrchu .Chuť je velice jemná se sladkými tóny kakaových bobů a hořké čokolády. Vůně vás naprosto uchvátí a provoní vám krásně kuchyni Prostě chuťově naprosto dokonalá, vyvážená. Též lze doladit mlékem a máte kávu jak v kavárně. - limitovaná edice kávy LÓR . . .Intenzita kávy je silnější, než je uvedeno. Kapsle jsou opět hlinikové, v balení 10 ks a skvěle padnou do kávovaru Nespresso. Za mne prostě opět super.
klad Designový obal
klad Tvar a velikost kapslí, lehké
klad Chuť kávy
klad Vůně a barva kávy
klad Kompatibilita s Nespresso kávovary
klad Nic
příloha
avatar
Martina
Papua new Guinea Tento druh kávy je opět pro milovníky silné hořčí kávy, která je například skvělá k nějakému sladkému zákusky .. Káva vytvoří sametově jemnou pěnu na svém povrchu .. Sametově jemný je i první doušek kávy,na kterém je znát že káva je opravdu kvalitní. Pro zjemnění lze doladit našlehaným mlékem a chuť si opravdu vychutnáte . Jeho vůně i chuť je opravdu znát a 100% arabica nezklame . Vůně i chuť se v uzavřených kapslí uchová. Doporučuji všem co miluji kávu.
klad Chuť kávy
klad Barva
klad Vůně
klad Designovy obal
klad Tvar kapslí
klad Neni žádný
příloha
avatar
Martina
Bio organic Káva je určitě dle mého názoru pro milovníky silného espressa . Vhodné i na ranní kávu. Lze podávat i s mlékem. Výrazná chuť. Při ochutnání je káva opravdu silná s jemným náznakem ovocné chuti v pozadí
klad Designový obal
klad Tvar a velikost kapslí
klad Chuť kávy
klad Barva a vůně kávy
klad Neni žádný
příloha
avatar
Martina
Lungo profondo Kapsle jsou skvěle. Perfektně kompatibilní s kávovarem Nespresso .. První doušek kávy v ústech vykouzlí jemně oříškovou chuť což je velice skvělá chuť ve spojení s kávou..
klad Designový obal
klad Tvar a velikost kapslí
klad Barva a chuť kávy
klad Neni žádný
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel