Vybraní testeři testovali sílu vteřinového lepidla Loctite Super Attak Brush-On ve své domácnosti. Jaké je jejich hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
6x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 26. 8. 2020
do 1. 10. 2020

Loctite Super Attak Brush-On

Loctite Super Attak Brush-On je silné vteřinové lepidlo, dokáže během kratičké chvilky opravit rozbitý hrnek, prasklou vázu, ulomenou nožičku od brýlí nebo prasklý kryt fénu. Díky speciálnímu aplikačnímu štětečku se pohodlně nanáší. Po nanesení jen přitlačíte a během pár sekund je slepeno. Pozor na slepené prsty. Odolává vodě, a tak můžete například s opraveným hrnečkem i do myčky. Je ideálním pomocníkem pro různé malé opravy v domácnosti i v kanceláři. 

Praktické kapesní balení sekundového lepidla. První pomoc na cestách, turistice, v autě nebo při sportu.
Ideální na: Porcelán, kov, gumu, kůži, dřevo, plasty (kromě PE / PP) a papír.
Více informací najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Petr
Lepidlo Loctite mě příjemně překvapilo. Bál jsem se aplikace pomocí štětečku, ale ukázalo se, že štěteček je velmi praktický pomocník při lepení mnoha materiálů. Lepidlo nevysychá a netvrdne, což mě příjemně překvapilo. Konečně se nejedná o lepidlo na jedno použití. Lepidlo bez problému udrží slepené boty, svícen na svíčku i nožičku d mé lampičky. Určitě bych lepidlo doporučil i ostatním.
klad štěteček
klad nevysychá
klad na všechny materiály
klad Vhodné i větší balení
avatar
Jiří
Lepidlo je velmi dobré, rychle zasychá a čistě se s ním pracuje díky šikovnému štětečku, Použili jsme na slepení roztržené kožené kabely, kůže i látka zaschly velmi rychle a dobře drží - kabela je denně používána. Můžeme lepidlo všem vřele doporučit.
klad štěteček
klad rychlé zasychání
klad 0
avatar
Marie
Lepidlo se osvědčilo.Tvořím,tak jsem ho použila při slepování papíru,umělé hmoty.Uspělo na jedničku.Také jsem zkoušela přilepit prav. kožešinu ( roztrženou předložku),ale nepodařilo se.Příčina mohla být v"historickém"stavu kůže.Rovněž jednorázová rouška-ve svařovaném spoji,kde je záhyb(jakési "řasení")po opakovaných pokusech se slepení nepodařilo.Toto lepidlo není pro materiál typu textilu vhodné.Výrobce nemá v možnostech použití.Slepila jsem klips náušnice,které drží bravurně.Podařilo opravit obuv na chaloupce Oproti jiným sekundovým lepidlům lze lepidlo použít opakovaně,což u většiny lepidel není možné.U těchto lepidel je heslo:Použij a vyhoď!Lepidlo tedy super,ale když potřebujeme slepit více kousků,moc mi nevyhovovalo dávat zpět štěteček do úzkého vstupu lahvičky.Práce musí být prováděna rychle,a člověk napoprvé do otvoru netrefí.Dělat víc věcí najednou je asi trochu extrém. Takže pro mne je lepidlo jednička a já děkuji za možnost vyzkoušet.A je jasné,až lepidlo"dojde",koupím další
klad Nemám připomínek, materiál, který výrobce doporučil je možné lepidlem slepit a pozor! Spoj drží!!!
klad vše bylo tak, jak výrobce prezentuje. Jsem nadšena
avatar
Anna
Vyzkoušela jsem nový Loctite Super Attak Brush-On, jehož štěteček na nanášení lepidla je velmi praktické a snadné. Lepidlo zasyhá o malinko déle, než běžný Loctite bez štětečku, což ale není úplně na škodu. Malinko na škodu je, že je potřeba nanést lepidla o trochu víc, aby věc pořádně držela. Produkt jinak doporučuji.
klad Snadná manipulace s lepidlem
klad Potřeba nanést víc lepidla
avatar
Aneta
Toto lepidlo mne pozitivně překvapilo po zkušenostrch s jinými vteřinovými lepidlo, okamžitě jsem poznala rozdíl. Nanášení pomocí štětečku je velmi praktické, pohodlné, nehrozí slepení prstů a snadno se nanáší. Použila jsem ho lepení dřeva a plastu, drží dokonale, zaschnulo velmi rychle. Slepené části drží jako přibyté. Rozhodně doporučuji.
klad Štěteček
klad Kvalita slepení
klad Rychlost zasychání
klad Balení
klad Nic
avatar
Barbora
O proti jiným vteřinovým lepidlům se mi líbí, že tento má štěteček a že hned po jednom použití nevyschlo. Líbí se mi taktéž praktické balení. Slepila jsem s ním brýle (plast) a kabelku (dřevo a látka). U obou věcí lepidlo stále drží, a proto tento produkt doporučuji.
klad nanášením štětečkem
klad znovu použitelný
klad štěteček by mohl být užší
avatar
Veronika
Tak na poporcelan ani omylem to mi nedrželo, ale slepila sem si pantofle a zatím drží tak uvidíme jak bude držet dál,chodím v nich pořád udělal se mi žralok tak sem to zkusila a pokud bude drzet i nadále tak bych zkusila i na volnočasové boty a priteli na kopačky
klad Dobrá použitelnost
klad Klamny popis
avatar
Běla
Lepidlo Loctite Super Attak Brush-On. Aplikace nanášení lepidla štětečkem je snadná, přesná, žádné plýtvání. Lepidlo jsem použila zatím jen na 2 rozbité plastové držáky na zmrzliny a protože se uvádí i do mínusu, byla jsem zvědavá, jestli tedy vydrží pobyt v mrazáku. (vydržel) Přidávám i dvě fota.
klad snadné nanášení
klad není
příloha příloha
avatar
Mirka
Při samotné aplikaci štěteček velmi vyhovuje - nejen pro samotné nanesení, ale i následné uzavření a znovuužívání. Je to úplně jiná, když vím, že lepidlo poté nezaschne nebo nenadělá binec. Nebo já nebudu mít slepené prsty. Zaschnutí proběhlo v řádu vteřin a vše drží, jak má. Jiné už nepořídím :)
klad štěteček
klad rychlost
klad čistota
klad znovuužití
klad skladování
klad bude docházet ke třepení štětečku a to může aplikaci zhoršit
příloha
avatar
Ljuba
Sekundové lepidlo jsem nejprve použila na slepení starší dřevěné police. Nanášelo se velmi snadno díky praktickému štětečku. Zasychalo opravdu velmi rychle. Výhodou je, že se štěteček dostane i do hůře přístupných míst. Tento produkt všem doporučuji, protože s ním mám ty nejlepší zkušenosti.
klad rychlost, spolehlivost
klad snadná aplikace
klad univerzální využití
klad žádné nebyly
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel