Jak si testeři pochutnali na mango kostkách Prémium NOWACO? Dozvíte se v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
35
jak jste hodnotili
5
28x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 22. 3. 2021
do 30. 4. 2021

Již 30 let přinášíme kvalitní produkty z moře přímo na váš stůl

Mango Nowaco

Náš příběh vám možná bude znít jako pohádka, ale vězte, že my tu pohádku žijeme už 30. rokem. Za všechno může jeden inzerát, který si podala dánská firma NOWACO v roce 1990 do československých novin. Mohl znít přibližně takto: Hledáme partnera pro obchodní zastoupení naší společnosti v Československu. Začali jsme doslova na zelené louce: v jedné kanceláři, bez auta, bez skladu, s jedním zaměstnancem. Podepsali jsme první smlouvy na vývoz másla, hovězího a drůbežího masa a věřili jsme, že všechno dobře dopadne..

Mango kostky NOWACO Premium  

Mango se sklízí nezralé, aby vydrželo mnohdy dvouměsíční plavbu po moři z Asie do Evropy, proto si ho často i vy kupujete nezralé a doma čekáte než vám dozraje, mnohdy se ani nedočkáte, protože mango jednoduše vyschne nebo začne hnít.

NOWACO Mango kostky premium je zamrazeno ve stavu nejvyšší zralosti, proto po šetrném rozmrznutí v lednici s ním můžete nakládat jako s čerstvým a zralým mangem.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
35
avatar
slaja
Mango kostky NOWACO Premium je příjemné překvapení na trhu. chut je uplně skvělá. balení je sice menší, přesto dostačující. dávám palec nahoru a všem doporučuji. S porovnáním s jinými produkty je jistě skvělé využít doma místo mražených jahod např. mango
klad chut
klad vše ok
avatar
Ildikó
Měla jsem možnost testovat Mango kostky Nowaco Premium. Vynikající chuť. Kousky manga jsou opravdu zralé a šťavnaté. Balení neobsahuje hodně vody po rozmrazovaní. Kostky jsou stejně velké. Obsah by mohl být větší. Určitě budou kupovat a doporučuji rodině a kamarádkám.
klad Vynikající chuť
klad Zralé a šťavnaté kousky
klad Málo vody po rozmrazovaní
klad Stejně velké kostky
klad Malé balení
příloha
avatar
Tereza
Mango kostky NOWACO Premium bych určitě doporučila všem co milují jak mražené ovoce celkově tak čerstvé mango. Tohle mrazene má výbornou chuť, není ani moc sladké ani moc kyselé, proste tak akorát. Je nakrájené na menší kostky což mi naprosto vyhovuje. Skoda ze je poměrně malé balení a také by mohlo být znovu uzavíratelné.
klad Chuť
klad Konzistence
klad Malé balení
příloha
avatar
Tereza
strašně moc jsem se bála, že mražené mango nebude dobré. Moje obavy byli zbytečné. Mango bylo velmi chutné. Konzistence jako čerstvé mango,velmi sladké. Půlku manga syn snědl samotný a to podotýkám,že mango nejí ale tohle mu moc chutnolo. Druhou pulku manga jsem použila na dort na oslavu a všem v dortu mango moc chutnalo. Výrobky od Nowaca máme rádi a tento produkt přidáváme na náš nákupní seznam.
klad konzistence
klad chuť
klad tvar
klad sladkost
klad balení
klad nic negativního na mango nemám
příloha
avatar
jarmila
Mražené kostky manga jsou i po rozmražení velice chutné a vláčné.V balení je malé množství, které jsem vyzkoušela při přípravě borůvkovo ma ngového koláce a také na přípravu kokteilu z kokosového mléka, manga , trochou limetky kokteil byl velká mnamka a bez cukru.
klad velká spokojenost příjemná chut
klad velikost kostiček
klad za mě malé balení
příloha
avatar
Karolína
Mangové kostky nowaco premium v naší domácnosti už nebudou chybět nikdy. Ta neuvěřitelná pravdivá chuť čerstvého manga je prostě skvělá. Z manga se daá připravit sorbet, přesnídávka, ale i jen tak přihodit na ozdobu a chuť k palačinkám. Rozhodně doporučuji.
klad chuť
klad Nic
příloha
avatar
Veronika
Mango po rozmrazení v pokojové teplotě pouští minimum vody, je chutné, šťavnaté a sladké jako čerstvé zralé mango. Pro mě velká výhoda, protože jsem vždy od krájení manga měla ulepenou celou kuchyň. Některé kousky byly větší, ale krájely se lehce. Pro 1 osobu bylo 200g balení akorát, pro rodinu si dovedu představit i větší balení. Rozmrazené mango lze konzumovat jako čerstvé, lze využít jak ve studené, tak teplé kuchyni.
klad chutná jako čerstvé
klad snadná manipulace
klad rychlé rozmrazení
klad téměř nepouští vodu
klad malé balení pro rodiny
klad větší kousky
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
IvAna
Nejlepší mango které je zmrazene co jsem kdy jedla nikdy nic lepšího nenajdete. Proste pecka a neuvěřitelně chutné a štavnate miluji mango a miluji nowaco proste tohle byla láska na první pohled u chuť mňam mňam proste tip všech topu už nikdy víc nic jiného
klad Top
klad Nic
avatar
Martin
Naprosto skvělá chuť a kvalita, dokáže se vyrovnat chuti doopravdy čerstvého a zralého letecky dovezeného manga, které si často rád dopřeji, takže můžu říct, že to dokáži adekvátně porovnat. Ať už tyto kostky přidáte k čemukoliv, dodáte tomu naprosto boží chuť zralého manga. Za mě doporučuji kostky "zakápnout" dvěma plody maracuji - naprosto boží záležitost.
klad chuť
klad kvalita
klad není co vytknout
avatar
Veronika
Na první pohled vypadá balení naprosto suprově. Chuťově moc dobré. Jde znát že ovoce bylo sklizené a zamražené čerstvé. Jediné mínus dávám za obsah, uvítala bych alespoň 3x tolik v jednom balení. Na pár misek cheesecaku jsem musela použít dva balíčky.
klad vzhled balení
klad chuť
klad čerstvost
klad velikost balení
avatar
Eliška
Mango skvělé. Oproti konkurenci téměř žádná voda!! Velké plus! Výborná chuť. Dělala jsem chiapuding a skvělá mangová chuť dezert udělala ještě lepší. Určitě bych si koupila znovu. Obzvlášť mě potěšila velikost kousků. Akorát se vešly do mého smoothie mixeru. Některé kousky jsem snědla ještě před mixováním a struktura byla taková, že bych je jedla i jen tak rozmražené. Bohužel z množství manga jsem udělala jen 2 vršky na puding-viz foto. Ocenila bych větší balení :-).
klad Chuť
klad Nebyla zde zbytečná voda
klad Velikost kousků
klad Vůně
klad Málo manga v balení.
příloha příloha příloha
avatar
Nikola
Velice mě překvapilo jak malé balení je. Nezabírá nikde v mrazáku místo a je to tak akorát porce na dvě ovocná smoothies. Skvělé je i to, že se dá jist samotné. Po rozmrznutí, není absolutně poznat, že bylo mražené. Určitě si ho znovu koupím, skvělá volba.
klad Balení
klad Velikost kostiček
klad Design balení
klad Chuť
klad Nic
příloha
avatar
Natálie
Velice mne překvapila velikost balení. Narozdíl od ostatních výrobců nezabírá v mrazáku moc místa. Co se týká chuti, myslela jsem si, že jako u většiny bude po rozmražení chuť mdlá a blátivá, jako je to u většiny zmrzlého ovoce, nicméně opak byl pravdou. Kostičky byly šťavnaté a plné chuti. Udělala jsem si z produktu ledovou kávu a musím jen doporučit
klad Velikost balení
klad Obal
klad Chuť
klad Po rozmrznutí chutná jako čerstvé
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Hana
Příjemná alternativa pro spotřebitele, kteří, jako například já, mají v obchodě problém sami vybrat ten správně zralý meloun, mango, ananas...Zmrazené kostky manga si zachovávají pěknou svěží barvu i konzistenci. Moc mi chutnaly jako ještě ne zcela rozmrzlé, krásně osvěžily. Zkoušela jsem je při přípravě ovocných jednohubek, přidala do tvarohu při pečení závinu, v obou případech se osvědčily. Uložené v mrazáku jsou vždy po ruce.
klad chutné
klad barva, konzistence po rozmražení
klad vždy po ruce
klad spolehlivá značka
klad nechápu informaci na obale. kostky mohou obsahovat stopy celeru.
příloha
avatar
Marie
Mango kostky od Nowaco jsem použila jako základ pro zmrzlinu. Použila jsem zmrzlé mango, banán a smetanu 40% a byla luxusní. Nemohly jsme s dcerou vydržet ani než ztuhne. Po zmražení chuť manga šla trochu do pozadí a spíš byl cítit banán, ale stejně byla super.
klad Chut
klad Baleni
klad Jedna porce
klad Nic
příloha
avatar
Blanka
Mango kostky NOWACO Premium je vhodnou alternativou, pokud není k dostání čerstvé mango. Hlavní výhoda je to, že se člověk nemusí zabývat očišťováním manga a vyndaváním pecky - rozmrazí a pohodlně použije. Chutná stejně dobře jako čerstvé mango a odpadá nemilá nutnost vypeckování a očištování, za mě super.
klad Dobrá chuť
klad Pohodlné použití
klad Skvělá konzistence
klad Akorát velké balení
klad Některé kostky až příliš malé
příloha
avatar
Katka
Mango kostky nowaco jsou příjemným zpestřením at´ koláče,koktejlu nebo mléčného shaku. Je krásně sladký,že chutnal i mým vybíravým dětem. Jde z toho udělat množství receptů jako panna cota s mangovou pěnou,já miluju smothie,do kterého dám pár kostek manga. Mango kostky budou stálicí v mém mrazáku
klad cena
klad chuť
klad dostupnost
klad noc
avatar
Blanka
Mango kostky NOWACO Premium jsou ve výrazném a barvě hezkém obalu, velmi oceňuji, že jsou velké kousky, není třeba dlouhého čekání na rozmražení, žádná přebytečná voda, pouze ovoce a ovocná šťavnatost. . . Chutnost je výborná, kousky jsou šťavnaté, mango chutná jako čerstvé . vyzkoušeli jsme mangový koktejl z našlehaného mléka a mangových kousků s kousky ledu.
klad jsou štavnaté kousky
klad není přebytečná voda
klad rychlé rozmražení
klad není nic
příloha
avatar
Eva
Dnes jsem vyzkoušela krupicovou kaši a přidala mražené kousky MANGA , během chvilky chutnalo jako čerstvé a děti měli velkou radost, protože jim moc chutnalo. Velmi doporučuji. Není třeba nechávat dlouho rozmrazit, kousky jsou šťavnaté, velké a velmi lahodně sladké.
klad štavnatost
klad sladkost
klad čerstvost
klad není nic
příloha příloha
avatar
Kateřina
Kostky NOWACO Mango ?u nás měli úspěch ? dala jsem je do pudinku, a zbytek rozmixovala s jahodama ?a banánem? ? moc dobre byly. Dlouho jsem tak stadoučke a dobre ovoce neměla, za mne Top! Až ho uvidím na pultech v nějaké prodejně, určitě ráda si ho zakoupím a zas udělám nějakou mnamku ??
klad Chuť vynikající, chutnalo to moc synovi
klad Za studena i za tepla se dá využít
klad Škoda že je v balení tak málo kousků
příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel