Jak dopadlo testování lahodného sýru Panýr? Přečtěte si recenze, ve kterých najdete i spousty inspirace na skvělé recepty 

image
otestováno
Počet recenzí
87
jak jste hodnotili
5
57x
4
16x
3
9x
2
4x
1
1x
doporučuje
84 %
Testováno v období
od 21. 5. 2020
do 21. 6. 2020


Grilovací sýr Panýr

Panýr je tradiční sýr z čerstvého mléka. Jeho velkou výhodou oproti běžným sýrům je, že se při tepelné úpravě nerozpouští. Můžete ho tedy péct, smažit nebo grilovat a sýr si stále zachová svůj tvar a pevnost. Není za tím žádná chemie, ale osvědčený řemeslný postup – Panýr se vyrábí vysrážením mléčné bílkoviny a následným přecezením, kdy se čerstvý sýr ještě̌ propláchne vodou a potom vyždímá. Čím méně̌ vody sýr obsahuje, tím je tužší. Potom se sýr vychladí, tvaruje a krájí.

Přednosti sýru Panýr:

  • Sýr, který se neroztéká.
  • Vyroben z výběrového českého mléka.
  • Křupavá konzistence.
  • Po grilování originální lahodná chuť.
  • Ideální se zeleninou a kořením.
  • Rychlá příprava.Soutěž o nejlepší fotku grilovaného sýru Panýr vyhrála testerka Irena M. 

Podmínkou testování bylo vložení fotografie grilovaného sýru Panýr s hastagem #panyrnagril na Facebook.

Výherkyně obdržela úžasný domácí gril značky Tescoma v hodnotě 2 100 Kč. 


Hodnocení
87
avatar
Lucie
Sýr je dostatečně velký. Když se přidá k masu nebo do salátu, nají se z toho 4 členná rodina bez problému. Dětem moc chutnal a je to velmi rychlá a zdravě připravená večeře. Doporučuju
klad drží tvar
klad rychlá příprava
klad jsem spokojená
avatar
Pavla
Jsem milovnicí sýr a tento sýr mě mile převapil, že se opravdu neroztéká. Když si ho i dochutíte, je to opravdu pecka. Já použila do salátu. Hodně to salát dochutil, jak byl grilovaný ale přitom se neroztékal. Za mě super
klad velmi dobrý sýr
klad nemám nic
avatar
Veronika
Tento sýr jsem využila nejprve v salátu, kde dokonale doplnil chutě zeleniny a moc jsem si pochutnala. Dále jsem sýr tepelně upravila na grilu, kde udržel svůj tvar a neroztekl se. Dobře se jedl a díky bylinkám měl zajímavou chuť.
klad do salátu
klad na gril
klad neroztýká se
klad nic
avatar
Magda
Sýr Panýr je velmi chutný a skvěle drží tvar. Hodí se jak do salátů nebo jen tak, ho ogrilovat. Když přidáte trochu koření, dle vaší chuti, tak je naprostá pecka. Doporučuji všem co mají rádi sýry.
klad skvěle chutná
klad neroztéká se
klad jsme spokojená
avatar
Tereza
Jelikož tento sýr se opravdu neroztéká, tak jsem ho použila do špízů. A výsledek byl super. Velmi se do špízů hodil s grilovanou zeleninou a kuřecím masem. Určitě v létě budu kupovat častěji. Je to velmi rychlá a chutná večeře.
klad drží tvar
klad neroztéká se
klad nemám připomínky
avatar
Irena
Sýr je velmi chutný, neroztéká se a skvěle drží tvar. Sýr jsme ogrilovali celý a pak si ho přidali ke grilované zelenině. Opravdu moc dobrý, chutnal i dětem..
klad chuť
klad nic, vše ok
avatar
Lenka
Tento sýr jsem nejprve využila na grilu, kde jsem ho dochutila olejem a bylinkami. Sýr se neroztekl a jeho chuť byla výborná. Dále jsem si kousek sýru nechala na salát, kam sýr dokonale pasuje. Svou chutí nepřebíjí zeleninu a proto mi moc chutnal.
klad Chuť
klad Velikost
klad Pevná konzistence
klad 0
avatar
Zuzana
tento sýr mě velice mile překvapil. Opravdu se neroztéká jako spousty jiných sýrů. Sýr jsme udělali grilovaný , trochu jsme ho okořenili a velmi si pochutnali.
klad neroztéká se
klad nic
avatar
Jana
Sýr jsem přidala do zapečené zeleniny. Kdo nemusí maso každý den jako já, ta je to velice dobrá alternativa. Bylo to velmi chutné a celá rodina si velmi pochutnala.
klad velmi dobrý
klad vše ok
avatar
Hanka
Patřím k lidem, kteří nevyhledávají příliš výrazné sýry, proto se tento sýr stal mým favoritem. Při dochucení sýru jemnými bylinkami je jeho chuť velmi příjemná. Sýr je dost velký, proto mi zbytek vychladl, ale i poté sýr chutná dobře. Jeho konzistence je zvláštní a nemění svůj tvar. Určitě doporučuji koupit na každou grilovačku s přáteli
klad Konzistence
klad Chuť
klad Chuť i za studena
klad žádné
avatar
Jana
Tento sýr Panýr nás doma velmi překvapil. Mně udělal tento sýr radost tím, že ani při tepelné úpravě se neroztéká. Děti ocenily ne příliš výraznou chuť, tudíž jim sýr chutnal. Většiny sýrů se brzy přejí. Sýr lze upravovat několika způsoby a vždy je možné mu dodat jinou chuť. Určitě doporučuji.
klad Neroztýká se
klad Mnoho tepelných úprav
klad Složení
klad 0
avatar
Karolína
Sýr se hodí jak do salátu tak jen tak na gril. Je opravdu velmi chutný a velkým plusem je to, že se sýr nerozteče a hezky drží tvar. Určitě budeme kupovat i nadále.
klad chuť
klad hodí se na gril i do salátu
klad nemám výhrady
avatar
Jitka
Tento sýr je sice určen především na grilování, ale já ho využila k obědu s bramborami. Sýr je jemný a nemá příliš výraznou chuť, ale o to lépe je cítit vše, čím sýr dochutíte. Sýr se nerozpadá ani neroztýká a udržuje si svou konzistenci.
klad Neroztýká se
klad Ne příliš výrazná chuť
klad Dostatečně velký
klad nic
avatar
Alena
Tento sýr zaujal celou rodinu. Chutnal opravdu všem. Když jsme grilovali, tak jsem ho přidali do salátu a bylo to opravdu velmi chutné. Mohu jen doporučit.
klad výborná chuť
klad neroztéká se
klad drží tvar
klad nemám připomínky
avatar
Kateřina
Sýr Panýr mě zaujal svým nápadným balením. Sýr jsem okořenila a opekla na grilu. Sýr drží pohromadě a má zajímavou ne příliš výraznou chuť. Chutná dobře i po vychladnutí, takže je vhodnou pochoutkou na stůl.
klad obal
klad chuť
klad Nerozpadá se
klad Málo výrazný
avatar
Jana
Syr jsem grilovala v troube. Ocenuji na nem to,ze se nerozteka. Okoreneny grilovacim korenim byl chutny. Chutnal dobre i v salatu. Priste ho znovu koupim.
klad Nerozteka se,nemusim ho obalovat
klad Do salatu,jako hlavni jidlo
klad Bez dochuceni je nevyrazmy
avatar
Jana
Grilování grilovacího sýru Panýr bylo velmi úspěšné. Na gril se sýr velmi dobře hodí. NEROZTÉKÁ SE, pevnost sýru je znamenitá. Chuťově mi připomíná delikátní „mozzarellu“. Výborně se hodí ke slanině nebo špízům. Sýr mi chutnal. #panyrnagril, #testujto #griluji #syr
klad neroztéká se
klad chutná
klad výborný k špízům
klad nevím
příloha příloha
avatar
Kivanca
Sýr Panýr – super na grilování, ani deštivé počasí nás neodradilo. Obal a především grafika na obalu vypadá lákavě a sýr je v krabičce dobře zabalený. Velikost sýru je přesně tak akorát. Jedna porce nebo na malé grilované jednohubky pro kolektiv. Konzistence perfektní, moc dobře se krájí. Vůně je příjemná a chuť vynikající. Doporučuji.
klad pevná konzistence
klad vůně
klad lahodnost
klad neni nic
příloha příloha příloha
avatar
Anna
Velmi nám zachutnal Grilovací sýr Panýr, vyzkoušeli jsme a výsledná křupavá konzistence je moc dobrá. Sýr, který se neroztéká a je vyroben z výběrového českého mléka měl velmi lahodnou chuť. Velmi rychle se připraví a není třeba nijak dochucovat. Je skvělý i pro přípravu na pánvičce. A je vážně moc dobrý.
klad křupavý
klad neroztéká se
klad velmi chutný
klad .
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jarmila
Výborná, lahodná chuť sýru Panýr mě velmi oslovila. Hodí se, jak k letnímu, večernímu posezení s přátely, tak i na večeři k televizi. Až půjdu do obchodu, určitě po něm opět ráda sáhnu.
klad vhodná velkost balení
klad chuť
klad využití
klad cena
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel