Otestovali jste dvoufázový Odličovač očí Mary Kay®, který šetrně odstraní i voděodolný make-up. Jak byly testerky spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 30. 4. 2020


Dvousložkový Odličovač očí Mary Kay® jemně odstraňuje všechny typy očního make-upu včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí. Odličovač je vhodný pro nositele kontaktních čoček.

Neobsahuje olej, takže nezanechává pocit mastnoty, a je oftalmologicky testován


Hodnocení
10
avatar
Lucie
Odličovač očí naprosto splnil veškeré mé požadavky. Je velice příjemný, lehce olejový, ale pleť po něm rozhodně není mastná, nepálí po něm oči, dokáže si skvěle poradit se všemi druhy líčidel, řasenka, tužka, tekuté linky apod. Má příjemnou vůni a stačí nanést opravdu malé množství a krásně vás odlíčí. Za mě rozhodně doporučuji a budu nadále kupovat.
klad Vůně
klad Nepálí do očí
klad Rychlé a bezproblémové odlíčení
klad Balení
klad Nemastí pokožku
klad nic
avatar
Michaela
Jsem ráda že jsem mohla otestovat tento odličovač očí od Mary Kay, překvapilo mě že ho stačí dát na tamponek malé množství a odlíčí parádně celé oko. Na celé odlíčení jsem použila jen dva malé tamponky, u jiných odličováku jsem jich muselsa použit mnohem více. Odličovák je na olejové bázi, ale nejsou po něm mastné oči a okolí. Jsem s přípravkem spokojena. :)
klad Na odlíčení stačí malé množství přípravku
klad Nezanechává mastné oči a oční okolí
klad Bez parfemace, nebo jen s minimální
klad Nikde jsem nenašla složení přípravku
avatar
Marie
Testovala jsem Odličovač očí Mary Kay. Zaujalo mne už balení 110 ml. Příjemná krabička a v ní lahvička s růžovým obsahem. Velmi dobře se mi s ním odličují oči a nemám pocit , že jsou mastné jakoby od olejíčku. Mohu všem jen doporučit a přibalit třeba na cesty.
klad vše
klad nemám výhrady
avatar
Petra
Měla jsem možnost vyzkoušet tento odličovací přípravek a jsem velice potěšena. Dvoufázový odličovač od Mary Kay je velice výborný. Je příjemný na kůži, jemně mastný (pleť po odlíčení je krásně vláčná), příjemně voní a dokonale odstraní veškerou řasenku i make up. Všem moc doporučuji
klad struktura
klad vůně
klad pecizní odlíčení
klad kvalita pleti po odlíčení
klad nic
příloha
avatar
Eva
Odličovač jsem měla možnost testovat a jsem z něj naprosto nadšená. Odlíčí s přehledem i voděodolný make-up. Nedráždí oči a nezanechává mastný pocit, což u jiných přípravků jsem měla vždy největší problém. Navíc stačí nanést na tamponek opravdu pár kapek a oči jsou v momentě odlíčené, takže balení vydrží poměrně i dlouho. Tento odličovač se skutečně MARY KAY povedl. Určitě u něj již zůstanu a budu doporučovat dál.
klad Vhodný pro citlivé oči
klad Nedráždí a nezanechává mastný pocit
klad Odlíčí i voděodolný make-up
klad Stačí malé množství
klad Nemám co vytknout
příloha
avatar
Natálie
Skvělý pomocník pro moje odlíčení. Absolutně mi nedráždil oči, nosím totiž kontaktní čočky a ne každý přípravek mohu používat. Moje oči dokonale odlíčil a nezanechal nepříjemný pocit. Navíc je v super velikosti a můžu jej brát všude s sebou. Mohu jen doporučit.
klad vůně
klad jemnost
klad nedráždivost
klad konzistence
klad snadná aplikace
klad dlouho vydrží
klad nemám žádné
avatar
Kateřina
Úžasný výrobek, naprosto splnil očekávání. Je skvělý v poměru cena kvalita. Ikdyž je na olejové bázi nezanechává mastnou pleť a film. Dokonale odstraňuje nečistoty i oděodolný máku up. Je úsporný na spotřebu. K dokonalému odstranění voděodolné řasenky je zapotřebí pouze minimální množství přípravku.
klad Balení a účinnost
klad Prodej pouze přes obchodní zástupkyně
avatar
Petra
Tento odličovač mě opravdu nadchl. Mám velmi citlivé oči i oční okolí a po jeho použití se neobjevilo žádné podráždění ani začervenání. Má jemnou příjemnou nevtíravou vůni a skutečně překvapivý účinek, oči jsou po jednom tahu odlíčené a veškerá líčidla se přestěhují na odličovací tamponek. Mohu ho jen doporučit a sama ho budu používat i nadále.
klad vůně
klad účinek
klad balení
klad moje oblíbená barva
klad nic
avatar
Helena
Je naprosto perfektní odlicuje úplně vše se nepálí je jemny nezanechává pocit mastnoty konzistence olejové bázi úžasná pokuzku hydratuje, a je šetrný i pro smíšenou pleť napomáhá minimalizovat viditelnost pórů,dodava pokožce vlvlhost a pocit svěžesti a hydratace
klad Perfektní
klad Žádné
avatar
Tereza
Mám citlivou pokožku a po odlíčení jsem ji neměla podrážděnou, jsem spokojená s odličovačem, také je fajn, že tam není olej, tak pak nebyla mastná pokožka. Celkově mě to příjemně překvapilo a ráda budu využívat nadále. Cena je sice vyšší,ale zase vydrží dlouho.
klad není mastná pokožka od oleje
klad rychlé odlíčení
klad cena