Testování parního vysavače Rowenta Clean&Steam Revolution je u konce! Jak jsou s ním testeři spokojení? 

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotili
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 8. 12. 2020
do 31. 12. 2020

Parní vysavač Rowenta Clean&Steam Revolution RY7757W

Zlikviduje až 99,99 % mikrobů a bakterií bez chemikálií

Tyčový vysavač s parním mopem Clean & Steam Revolution je dokonalým řešením pro zdravý a dokonale čistý domov. Objevte revoluční čištění 2v1, které je lehké a výkonné a snadnější než kdy předtím* (*v porovnání s předchozí generací Clean & Steam) — s to vše v kompaktním těle pro používání a skladování bez námahy. Jedno zařízení na všechno: Vysávání a parní čištění podlah v jednom kroku, difuzér esenciálních olejů pro zdraví a příjemnou atmosféru, pokročilá cyklonová technologie pro dlouhodobý výkon a mnoho dalšího.

Nejdůležitější parametry

  • Účinnost až 99,9 % při likvidaci bakterií a choroboplodných zárodků
  • Systém Anti-calc bránící poškození přístroje vodním kamenem
  • Pratelné mopy s dlouhou životností pro čištění všech druhů podlah
  • Cyklonová technologie zajišťující separaci prachu ze vzduchu
  • Snadné doplňování vody díky vyjímatelné nádržce
  • Technologie Clean&Steam Revolution umožňující kombinovat vysávání s vytíráním

Více informací najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Lucie
Vysavač 2v1 s mopem jsem si velmi oblíbila. Snadný úklid v kombinaci s vytíráním. Vysavač má velký výkon, zachytí hodně nečistot, používám na dlažbu a lamino a ještě na dětské podložky pěnové. Nastaví se požadovaný výkon dle druhu podlahy a je to. Akorát tedy pokud udělám dvě místnosti vždy hadr properu, zachycuje se hodně nečistot v tomto období. Jinak tedy délka kabelu je dostačující, akorát se mi dost motá kolem, když si ho nechám odvíjet, tak to úplně není dle mých představ, takže si ho přehazuji přes rameno, škoda, že není samonavíjecí. Jinak manipulace s příštrojem je ok, i když je trochu těžší jednou rukou s ním pohybovat, ale jde o zvyk. Jinak uskladnění, mám vyhrazený koutek, kde je vždy po ruce připravený, nezabírá místo. Celkově jsem jinak moc spokojená, tyčový vysavač i mop jsem dala dosloužit na chatu. Uklízím něco někde v bytě, vždy mám po ruce připravený, takže za mě super pomocník.
klad Výborně luxuje i stírá
klad Je vždy po ruce, skladný nezabere místo
klad Čistí bez použití chemie
klad Nahradí mop i tyčový vysavač
klad Šnůra se motá, není odvíjecí
příloha příloha
avatar
Linda
Jsem nadšená. Vyzkoušela jsem i levnější varianty, ale vůbec se to s tímto nedá srovnat. Vysaje i větší věci (zapomenutou voskovku), takže nemusím vysávat předem větším vysavačem. Podlaha je čistá, avšak ne přímo kluzká jako u přístrojů na bázi vody a ne páry. S obsluhou jsem také spokojena, je lehký a úzký, takže se vejde i pod linku a pod gauč a údržba je též velmi snadná.
klad podlaha je čistá
klad je lehký
klad kabel
příloha
avatar
Marketa
Asi poprvé jsme zažila jaké to je současně vytírat, vysávat a telefonovat. :-) Je lehký, skladný a hlavně perfektní pomocník v domácnosti, pokud máte malé dítě a chlupatého mazlíčka (myslím zvířátko :-D). Jak už jsem zmínila - mohla jsem telefonovat, tudíž není ani nijak zvlášť hlučný. S nastavitelnou rukojetí může ho obsluhovat i dítě, pokud chce pomoci při úklidu.Za mě super!
klad váha
klad skladnost
klad nízká hlučnost
klad multifunkčnost
klad úspora času
klad nic
avatar
Marketa
Asi poprvé jsme zažila jaké to je současně vytírat, vysávat a telefonovat. :-) Je lehký, skladný a hlavně perfektní pomocník v domácnosti, pokud máte malé dítě a chlupatého mazlíčka (myslím zvířátko :-D). Jak už jsem zmínila - mohla jsem telefonovat, tudíž není ani nijak zvlášť hlučný. S nastavitelnou rukojetí může ho obsluhovat i dítě, pokud chce pomoci při úklidu.Za mě super!
klad váha
klad skladnost
klad nízká hlučnost
klad multifunkčnost
klad úspora času
klad nic
avatar
Katerina
Dnes jsem se konečně vyzkoušela vysavač Rowenta a musím říci, že jsem nadšená. Jako matka dvou malých dětí velmi oceňuji jeho vlastnost vysávat a kvalitně vytírat zároveň. Také mě moc těší, že nemusím používat žádnou chemii. Veškerou špínu vyčistím jen párou a zároveň podlahu zbavuji nečistot a bakterií. Oproti mopu oceňuji rychlost schnutí povrchu a sací výkon úplně stačí. Ovládání vysavače je velmi jednoduché, zvládne to naprosto každý. Další výhodu vidím v tom, že sám dokáže stát, když s ním na chvíli přestanu pracovat, tudíž nemusím hledat místo, kde ho zrovna opřu. Pokud bych měla zmínit nějakou nevýhodu, tak by to byl asi kabel, který musím přepínat do zásuvek a při práci kontrolovat, jestli něco nestrhnu s sebou. Také při delším úklidu vnímám vyšší hmotnost spotřebiče. Ale s tím vším se dá počítat a není to hlavní atribut, dle kterého bych se rozhodovala. Proto bych tento přístroj určitě doporučila, bude to prima parťák na každodenní práci v domácnosti.
klad Design
klad Kvalita mopu
klad Rychlost úklidu
klad Jednoduchost ovládání
klad Čištění párou
klad Kabel
příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Super vysaje vše i zároveň vytře naráz, výkon postačí i na velký byt . Lehce se udržuje a rychle se vytvoří pára k mopování , pratelný potah k vytírání, , Hezky vypadá a rychle se složí k uskladnění. Použítí jak na dlažbu tak i vinyl .Super jsem nadšena nejen já, ale i všichni, kdo to u mě zkusili .
klad rychlost vytvoření páry
klad kvalita vytření
klad pratelný mop
klad použití na koberce
klad mohu vytírat skoro denně
klad nevim
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel