Vybraní testeři ochutnali řadu ovocných sirupů Relax s 33% podílem přírodních ovocných šťáv. Jak byli spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotili
5
20x
4
11x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 3. 5. 2020
do 24. 5. 2020


Sirup Relax

Nová řada extra hustých ovocných sirupů Relax s obsahem 33 % ovocné šťávy je plná ovocné chuti. Sirupy Relax neobsahují konzervanty, umělá aromata ani umělá barviva.

Jsou k dispozici v ergonomické láhvi a pro pohodlné nalévání s praktickým
'bezkapkovým' víčkem, s nímž po nalití zůstane láhev vždy čistá.

Ochutnat budete moci sirupy v příchutích Malina, Višeň, Lesní ovoce, Pomeranč a Jahoda.


Více informacío produktu najdete TADY.
Hodnocení
32
avatar
Katka
Testování sirupů nás s dětmi moc bavilo. Já ocenila hlavně láhev dobře padnoucí do ruky a víčko, které nikde neteče a po použití nelepí od sirupu. Děti ocenily pěknou červenou barvu a chuť. Sladké jsou akorát, tak jak sirup má být. Osobně bych si klidně připlatila za vyšší obsah šťávy z ovoce, po kterém má šťáva chutnat, namísto použití jablečné šťávy a aromatu.
příloha
klad Láhev a víčko
klad Design
klad Chuť
klad Obsah aroma
klad Vysoký obsah šťávy z jablek místo ovoce prezentovaném na obalu
avatar
Hana
Sirupy Relax, mají přírodni chut bez dochucovatel, chuťově výborná produkt, konzistence odpovídající sirupu. Uzávěr praktický. Stačí kapka a je skvělé osvěžení. Nejvíce mi chutná malina a jahoda. VŘELE DOPORUČUJI.
příloha
klad chutný
klad praktický uzávěr
klad bez nadbytečných ochucovadel
klad nic nemám
avatar
LUCIE
Ochutnala jsem příchutě Malina, Višeň, Lesní ovoce, Pomeranč a Jahoda a nejvíc bodovala jahoda. Sirupy jsou husté, mají výraznou ovocnou chuť a jsou osvěžující. Díky praktickému víčku neteče nic po lahvi. doporučuji je všechny.
klad husté
klad plná chuť ovoce
klad nic
avatar
Ivana
Relax sirup udělal radost všem v naší rodině, hlavně dětem. Štáva se u nás pijí denně spotřeba je veliká :). Relax sirup nádherně voní a šťáva chutná skoro jako z čerstvého ovoce, nejsou v ní cítit žádné "uměliny". Chutnaly nám všechny sirupy, ale největší úspěch má malinový a višňový. Sirupy budeme určitě dále kupovat.
klad chuť
klad vůně
klad složení
klad různé příchutě
klad o ničem nevím
avatar
Alena
Všechny sirupy jsou velice příjemné, chutnají a voní po ovoci. Žádná chemická pachuť, jak to bývá u některých šťáv. Nejvíce nám chutnala pomerančová příchuť. Navíc mají krásnou barvu, která vyloženě láká k pití. Velice kladně hodnotím i design láhve a uzávěr. Už žádné upatlane láhve od šťávy.
klad Chuť
klad Vůně
klad Barva
klad Design
klad Uzávěr
klad Nic
avatar
Olivie
Testování produktů sirupy Relax jsem si opravdu užila. Mými favority jsou šťávy s příchutí pomeranče a višně. Naopak nejméně mě oslovil sirup malina, jehož chuť jsem téměř necítila, jen sladkost. Konzistence je akorát.
příloha
klad Chuť ovoce
klad Hustota
klad Pomeranč
klad Višeň
klad Malina
klad Nevýrazná chuť ovoce
avatar
Marcela
Sirup Relax je kvalitní produkt.Líbí se mi hustota,konzistence,přírodní barva,vune a chuť,akorát sladký,nepřeslazený,není proste umelý.Má dostatečný výber příchutí,přehledná a čitelná etiketa.Vysoký obsah ovocné šťávy.
klad Hustota
klad Ovocná vůně
klad Přírodní chuť
klad Akorát sladkost
klad Víčko
avatar
Marie
Vyzkoušela jsem zatím sirup s příchutí Višeň a chuťově je velice dobrý. I když se jedná o sirup, kde je hlavní složka cukr a glukozo fruktozovy sirup, jsem ráda, že je tam alespoň těch 33% ovocné šťávy. Dobré je, že si člověk může namíchat sirup podle své chuti, poměr 1:8 by byl pro mě moc sladký.
příloha
klad Chuť
klad Obsah ovocné šťávy
klad Není ulepený-dobře se lije
klad Aroma
avatar
Žaneta
Tyto sirupy jsou chuťově výborné, u nás má největší úspěch malina, pomeranč a lesní směs, ale třeba višeň příjemně překvapila a budu kupovat pravidelně i ji. Jahoda je také výborná, ale my jahody raději v marmeládové podobě :-) Sirupy jsou husté tak akorát, dobře se nalévají díky širokému hrdlu a víčko jde otevřít jedním prstem, takže si sirup naleje i 4 letá dcera sama. Nejlepší jsou s perlivou vodou a taková domácí malinovka.... jedině se sirupem Relax! ??Doporučuju všemi deseti! ❤️
příloha
klad Chuť
klad Hustota
klad Široké víčko a hrdlo lahve
klad Lahev se dobře drží při nalévání
klad Nic
avatar
Hana
Realx sirupy u nás vyzkoušela celá rodina a všichni s nimi byly nad míru spokojeni. Výborně chutnají šťávy vychlazené. Ovocné chutě jsou věrohodné a sirupy nechutnají nijak uměle. Všechny druhy byly sladké tak akorát a není potřeba dávat do šťávy mnoho sirupu. Líbí se mi i obal, jen víčko je možná trochu moc otevřené a při nepozornosti je najednou ve šťávě hodně sirupu. Mou neoblíbenější příchutí je višňová. Dle mého jde o celkově vydařené sirupy.
příloha
klad Ovocná chuť
klad Přirozená - neumělá chuť
klad Nejsou moc sladké
klad Široké hrdlo
avatar
Pavlína
Lahodná chuť a hustý sirup. Super je vysoké procento ovoce. Oblíbili jsme si všechny příchutě. Skvělé letní osvěžení pro děti i pro dospělé. Jen víčko by bylo lepší trochu užší, aby se lépe sirup naléval. Jinak se láhev drží dobře.
příloha
klad chuť pravého ovoce, žádná umělá chuť
klad hustý
klad osvěžující
klad brala bych užší víčko
avatar
Eva
Sirupy Relax mě i manžela velmi mile překvapily. Jsou chuťově moc dobré a tak akorát husté. Hustší než šťávy jiných značek, které domů kupujeme. Připomínají nám hodně džus, přitom jsou přeci jen o trochu víc osvěžující, což bude ideální v létě. Vyšší je podíl ovocné šťávy, což je dobře. Moc se nám líbí design láhve.
příloha
klad Design láhve
klad Chuť podobná džusu
klad Osvěžující
klad Hustší
klad Nic
avatar
Hana
Sirupy Relax mají příjemnou příchuť uvedeného ovoce. Hustota je tak akorát, výrazná chuť ovoce ( jahod, višní, malin, lesního ovoce a super svěží chuť pomerančů). Obal je povedený, hezké barevné provedení, víčko umožńuje dávkovat bez pokapání
příloha
klad obal
klad chuť
klad nic
avatar
radka
Sirupy používáme doma pravidelně. Sirupy Relax sklidily úspěch. Atraktivní balení láká ke koupi, ale hlavně obstály i co se týká chuti. Jsou velmi osvěžující s vysokým podílem ovocné šťávy. Díky pestré nabídce příchutí si vybere každý. Oproti jiným sirupům stačí opravdu malé množství.
klad obal
klad pestrost příchutí
klad tvar lahve
klad líbila by se mi i nějaká netradiční příchuť
avatar
Jana
Sirupy relax hodnotím výborně a to hned z několika důvodů. Láhev se dobře drží, po nalévání zůstává hrdlo čisté a nezalepuje se víčko. Mají výraznou chuť ovoce, ovocná chuť převyšuje pocit sladkosti a to máme na sirupech rádi. Konzistence sirupu tak akorát, nemáme moc rádi úplně husté, tam převažuje cukr nad chutí. Dětem nejvíce chutnal jahodový sirup, má i lákavý obal, tak si ho vybraly jako první. Dospělý nejvíce ocenili višňový pro výraznou a ne tak sladkou chuť a také pomerančový sirup nám zachutnal moc dobře.
klad tvar lahve
klad lákavý obal
klad výrazná ovocná chuť
klad poměr cena - kvalita
klad nekapající víčko
klad nic
avatar
Klára
Sirupy nás velmi mile překvapily. Jsou příjemně husté s nádhernou bohatou barvou. Opravdu chutnají skvěle a co víc, když opravdu chutnají po daném ovoci a není to žádná umělá chuť. Velmi oceňuji i velikost lahve a víčko, ze kterého lze dobře dávkovat. Sirupy jsou skvělé nejen vychlazené, ale zkoušela jsem i zalít vroucí vodou jako čaj. Super!
klad hustota
klad barva
klad víčko
klad velikost lahve
klad chuť
klad vše ok
avatar
Tomáš
Měl jsem možnost vyzkoušet ovocné sirupy Relax - 33 % ovocné štávy. Moc chutná. Má veľmi příjemnou vůni. Je hustá. Ředění pro mě není k 1:8, ale k 3:8. Totiž mám rád sladší pití :) Balení je moc pěkné.
příloha příloha
klad balení
klad hustota
klad příjemná vůně
klad ředění
avatar
Petra
Znacka Relax patri mezi me oblibene. Testovani Relax sirupů jsem tedy moc ocenila. Uz na prvni pohled me zaujal obal vyrobku. Zobrazene ovoce vas primo nabizi, abyste sirup ochutnali. Davkovani je prakticke diky sirokemu uzaveru. Nic neukapne. I s lahvi se dobre manipuluje. Chut sirupu je poctiva a vune jako kdyz pricuchnete k cerstvemu ovoci. Kvituji i sirokou skalu prichuti, na sve si prijde opravdu kazdy.
klad design lahve
klad prakticky siroky uzaver
klad poctiva chut
klad vune po ovoci
klad siroka skala prichuti
klad nic
avatar
Martina
Moc mě překvapilo množství sirupů na testování. Lahev je moc krásná už na pohled ,takže člověk má hned na sirup chuť. Po otevření všechny příchutě krásně voní (samozřejmě děti chtěly hned všechny postupně vyzkoušet). Sirup je hustý ,hlavně moc osvěžující. Tak ještě jednou moc děkuji.
příloha
klad hustý ,voní ,je osvěžující
klad nic
avatar
Karolína
Se sirupy Relax jsme opravdu moc spokojení. Skvělá chuť ovoce. Sirupu do skleníčky stačí opravdu málo, je velice výrazné chuti. Dcera si nejvíce oblíbila jahodový sirup a já lesní ovoce. Jiné už nechceme. Doporučujeme všem.
klad Cena
klad Chuť
klad Nic
Zobrazit více recenzí