Rodiče se svými dětmi testovali hru Rytíř Klouzek. Jak se jim hra líbila si můžete přečíst v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
5x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 4. 2020
do 24. 5. 2020


Rytíř Klouzek

Zlí padouši obsadili naše krásné království a uvedli ho do strašného chaosu! Musíte království zachránit, a to hned! Společnou rukou proveďte chrabrého rytíře Klouzka celým dobrodružstvím plným zvratů, nástrah a překážek až do cíle.

Proveďte rytíře celou trasou na každé mapě od startu k cíli tak, aby se vyhnul všem pastím, překážkám a nástrahám. Trasu určuje stezka vyznačená světlou čarou. Pokud se vám podaří dorazit až do cíle poslední mapy s alespoň jedním zbývajícím životem, vyhráli jste.


Více informací najdete TADY.Hodnocení
5
avatar
Kristýna
RYTÍŘ KLOUZEK je napínavá a zábavná desková  hra, která se dětem i mě moc líbí. Učí děti spolu komunikovat a spolupracovat. Návod je srozumitelný, hra není nijak složitá na pochopení. Skvěle navržené, roztomilé zpracování a naklánění desky je vyřešené opravdu parádně. Věřím, že si u této hry užije každá rodina spoustu zábavy.
klad Zpracovaní
klad Jednoduchá
klad Zábavná
klad Napínavá
klad X
avatar
Petra
Do tohoto testování jsem se zapojila pro to, protože máme tři děti a deskových her není nikdy dost, kort v tom dnešním online digitálním světě. Tato hra je celkem zajímavá a děti bavila. Jde o to, že vám království obsadí zlí padouši a vy musíte rytíře Klouzka provést celou cestou, kde je spousta pastí a nástrah...Myslím, že se děti při hře mohou naučit jak překonávat pasti a překážky...Hra baví celou rodinu, rádi ji hrajeme znova a znova. Pravidla jsou velice pochopitelná. Tato hra nám přinesla příjemně strávené chvíle celé rodiny u deskové hry.
klad provedení
klad nic
avatar
Petra
Hra je naprosto bezvadná . Vyhrajou si jak děti tak i dospělý . U nás převážně převažoval zajem u dospělých . Zábavná hra pro které se všichni zasmejou. Co jako plus je snadná pravidla hry. Snadno vysvětlitelné pro děti a hra vhodná na delší zabavení . Vhodná na cesty i na doma opravdu zabaví na dlouhou dobu .
klad Snadné pravidla
klad Hra pro všechny věkové kategorie
klad Zpracování hry
klad Nic
příloha
avatar
Lucie
Vyzkoušeli jsme s rodinou při počtu 1-3 hráči, nejlépe to šlo synovi, který také slovně dělal koordinátora pohybu rytíře po desce. Je potřeba sehrát se a získat trochu zručnost při naklánění desky, ale při více hraní se to zlepšuje. Hra s různým počtem hráčů je každá jiná, protože je nutná spolupráce různého počtu osob. Je to variabilní hra a dá se nastavit např. počet životů, úkoly, vybrat mapy i hrací plán. Takže to není žádný stereotyp při hraní. Pravidla jsme pochopili, je to srozumitelně vysvětlené. Užili jsme si zábavu a zavedli jsme doma rituál společného hraní o víkendu po obědě: Určitě s námi hra pocestuje na dovolené na chatu nebo po Čechách. Dá se dobře složit, převést a nezabere místo. Doporučuji vyzkoušet, opravdu skvělá hra pro všechny.
klad originální zpracování a forma hry
klad více variant a možností volby hry
klad hra pro 1-4 hráče
klad zábava pro celou rodinu
klad nic
příloha
avatar
Kateřina
Jedná se určitě o netradiční hru, kde postavička nechodí klasicky po jednotlivých polích. Nám dospělým i dětem se hned zalíbila. Pravidla nejprve vypadají složitě, ale člověk se rychle dostane do hry. Hra nás všechny bavila. Děti se učí lepší spolupráci a koordinaci s ostatními. Doporučuji jako zábavu pro celou rodinu. Hra obsahuje spoustu pomůcek. Myslím, že mapy by mohly být z trochu tvrdšího materiálu, obávám se, že by se časem mohly poškodit.
klad netradiční hra
klad pěkné, barevné provedení
klad zábava pro děti i dospělé
klad učení se spolupráci s ostatními
klad mapy by mohly být z tvrdšího kartonu