Jak dopadne testování nadupaného balíčku plného skvělých produktů SHAKE-IT? Už se moc těšíme na recenze

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
21. 6. 2020


Ochutnávkový balíček produktů SHAKE-IT 


Choco Bomb

Explozi čokoládové chuti z nejkvalitnějšího nepraženého (raw) kakaa prostě neodoláte. Raw čokoládový prášek je nabitý antioxidanty, minerály a vitamíny.


Red Berries

V kelímku Red Berries na vás čeká jemný prášek z šetrně (mrazem)  vysušených 15 jahod a 25 malin. V kombinaci s dalšími surovinami vytváří supershake, který zasytí, dodá energii a zároveň vás uchvátí svou chutí.Proteinové snacky

Proteinový snack s 26 % bílkovin! Tato křupavá pochoutka není smažená a má tedy velmi nízký obsah tuku, je bez lepku, 100% přírodní a je vhodná i pro vegany. 

Himalájská sůl

Himalájská sůl dodává snacku jemně solenou příchuť a tělu potřebné minerály. Unikátní kombinace 3 druhů luštěnin, obohacená o hrachový protein, zajišťuje rozmanité složení aminokyselin a vyváženou chuť. Balení má 60g. 

Italské bylinky

Delikátní směs italských bylinek bez dochucovadel dodávají snacku intenzivní aroma a nezaměnitelnou chuť Itálie. Unikátní kombinace 3 druhů luštěnin, obohacená o hrachový protein, zajišťuje rozmanité složení aminokyselin a vyváženou chuť. Balení má 60g. 

Thajské curry

Jemně pikantní chuť vzniká použitím směsi exotického koření a bylin podle thajských receptů. Uspokojí i vybíravé labužníky, a to bez použití jakýchkoliv aromat. Unikátní kombinace 3 druhů luštěnin, obohacená o hrachový protein, zajišťuje rozmanité složení aminokyselin a vyváženou chuť. Balení má 60g. 


Vybraní testeři

avatar
Áďa Z.
avatar
Lenka Š.
avatar
Sandra J.
avatar
Jana J.
avatar
Dominika S.
avatar
Veronika C.
avatar
Diana S.
avatar
Marie G.
avatar
Miriam C.
avatar
Monika T.
zobrazit všechny přihlášené