Vybrané testerky získaly plátěnou tašku z kolekce "Mám se ráda". Jak jim taška vyhovovala se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
7x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 6. 2020
do 30. 6. 2020

Plátěná taška "MÁM SE RÁDA"

Praktická plátěná taška na denní nákupy, procházku nebo k vodě. 

Vyrobena v Česku.

  • Barva: černá
  • Rozměry: š x v = 39 x 41 cm


TAŠKA
  

Hodnocení
9
avatar
Jitka
Černá taška má dobrou barvu, která se hodí ke všemu oblečení a na každou příležitost. Je skladná a snadno se vejde složená do kabelky. Materiál je příjemný a odolný, jde dobře vyprat. Uši tašky mají dobrou délku a snadno se nosí na rameni.
klad BARVA
klad MATERIÁL
klad ELEGANTNÍ LOGO
klad NIC
příloha
avatar
Olivie
Taška "Mám se ráda" je velmi pohodlná na nošení. Její objem i délka uší jsou akorát. Látková taška je černá s bílým nápisem, takže se dá kombinovat se vším.
klad Nošení
klad Barva
klad Objem
klad Délka
klad Nic
avatar
Blanka
Taška je elegantní a i přes velký nápis, který vyjadřuje určitý názor, mi nepřijde nijak "vnucující". Co se týče materiálu, tak je velice příjemný a unese i větší množství věcí. Velikost je naprosto vyhovující!
klad materiál
klad vzhled
klad nosnost
klad snad jen, že mám pouze jednu :)
avatar
Tereza
Taška je velmi pevná, unese tedy i těžší nákupy. Hodí se k nošení přes rameno. Taška není moc vhodná pro nošení v ruce vzhledem k dlouhým uším, při mé výšce 180cm jsem měla mezi taškou a zemí jen asi 5-10cm a měla jsem strach, že ji budu vláčet místy po zemi. Taška je určitě pevnější než tašky, které se dají normálně koupit.
klad Velmi pevná
klad Velikost akorát
klad Nic
avatar
Martina
Taška má správnou velikost pro každodenní malý nákup,uši mají délku tak,že taška drží dobře na rameni a nesklouzává.Měla jsem tu čest vyzkoušet ji i v dešti a obstála na výbornou. Jsem s ní velice spokojená a stala se součástí mé každodenní výbavy.....klíče, mobil,brýle a taška "mám se ráda"
klad správná velikost
klad délka uší akorát na rameno
klad kvalitní materiál
klad optimistický nápis
klad -
avatar
Ingrid
Taška je vyrobena z kvalitní pevné látky, příjemné na dotek. Hodí se především na rychlé nákupy. Má dlouhá ucha, která se nepárají.Svou barvou se hodí k většině oblečení. Mohu jen doporučit.
klad Poctivý a příjemný materiál
klad Výborná kvalita
klad Ideálně dlouhá ucha
klad Nic
avatar
Nela
Taška ma jednoduchy design, potistena pouze z jedne strany, ma idealni velikost do kabelky. Cerna barva zaujistuje, ze na ni nejde videt napriklad umazani nekde v metru. Rozhodně se stane mym každodenním doplnkem na nakup.
klad velikost
klad barva
klad nsnost
klad nic
avatar
Klára
Příjemný a pevný materiál. Taška je opravdu prostorná a dost unese. Mám jí neustále při ruce nejen na nákupy. Oceňuji i delší uši, neboť tašku si tak hodím přes rameno. Černá barva je univerzální a hodí se ke všemu. Jsem za ní moc ráda!
klad příjemný materiál
klad pevný materiál
klad prostornost
klad délka uší
klad barva
klad vše ok
avatar
Petra
Mela jsem možnost otestovat tuto naprostou skvělou a praktickou plátěnou tašku na nákupy, na procházku nebo do lesa. Super nezbytnost a hlavně eko ❤️a to se nám prece líbí ? Naprosto super dokonalá a pohodlné se nosi. Vyrobena v Česku
klad Prakticnost
klad Super velikost
klad Eko
klad Není nic co by se mi nelibilo
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel