Jak byli testeři spokojení s kvalitním Toaletním papírem Tento Classic bez parfemace? Podívejte se na jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
7x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 5. 2021
do 23. 5. 2021

Toaletní papír Tento Classic       

Tento Classic představuje vysoce kvalitní toaletní papír, jemný a zároveň pevný. Je tu pro všechny, kteří preferují čistě bílý papír bez jakékoli parfemace.

Udržitelná řešení hledejte i mezi produkty každodenního života. Třívrstvý toaletní papír Tento Classic je nyní jemnější, pevnější a je vyroben z obnovitelného dřeva pocházejícího z udržitelně obhospodařovaných lesů.

Z 90 % je použité dřevo certifikováno, přičemž u 100 % lze vystopovat původ až k jeho kořenům.

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
10
avatar
Petra
Toaletní papír Tento je úžasný. Je vyrobený z pevného ale zároveň jemného materiálu, na pokožku je velice příjemný. Velmi oceňuji že je bez parfemace a tím nevyvolává žádné alergické reakce. Velké plus vidím v tom, ze je obal zcela recyklovaný a ze se společnost zajímá o dopady na životní prostředí.
klad Pevný
klad Jemný k pokožce
klad Třívrstvý
klad Recyklovatelný obal
klad Bez parfemace
klad Nic
avatar
Áďa
Udělalo mi radost, že je toaletní papír neparfemovaný. Je dobře pevný a obecně předčil veškerá moje očekávání. Všemu navíc přidává fakt, že je vyrobený z obnovitelného dřeva a jeho igelitový obal je z recyklovatelného materiálu. Produkt bych určitě zakoupila znovu.
klad pevnost
klad jemnost
klad šetrné k přírodě
klad bez parfemace
klad žádné
avatar
Lubomír
Tytam jsou trapné situace, kdy se vám protrhne papír. Toaletní papír Tento je díky svým třem vrstvám pevný, ale zároveň velice jemný. U papíru dále oceňuji, že je nebarvený a neparfémovaný, což přispívá k šetrnosti. Navíc dle certifikátu by měl být šetrný i k přírodě.
klad Pevnost je to oč tu běží
klad Jemný
klad Alespoň částečně šetrný k přírodě
klad Nebarvený
klad Neparfémovaný
klad Není z recyklovaného papíru
avatar
Marie
Toaletní papír Tento Classic je velmi šetrný k pokožce, vyroben z pevného ale jemného materiálu. Nedráždí ani nedrhne, nevyvolává žádné svědění, protože je bez parfemace. Je třívrstvý, takže se ani netrhá. Má certifikaci PEFC, obal je zcela recyklovatelný.
klad Velmi příjemný k pokožce
klad Preferovala bych větší balení
příloha příloha
avatar
Marie
Toaletní papír Tento je velmi příjemně jemný a hebký. I přesto je ale materiál opravdu pevný. Určitě dávám plus za udržitelnost původu produktu. Celkově na mě toaletní papír udělal skutečně velmi dobrý dojem. V naší domácnosti prý už nebudeme kupovat jiný. Doporučuji i ostatním.
klad materiál
klad jemnost
klad pevnost
klad udržitelnost původu
klad nic
avatar
Marcela
Toaletní papír Tento classic je velmi příjemný. Vzhledem k tomu, že máme doma malé děti, oceňuji, že se lehce splachuje :-) a je bez parfemace. Tento classic je sice jemný, ale zároveň pevný a netrhá se. Také se mi líbí, že jsou toalentní papíry Tento Classic vyrobené z obnovitelného dřeva pocházejícího z udržitelně obhospodařovaných lesů.
klad pevný
klad jemný
klad vyrobený z obnovitelného dřeva
klad lehce se splachuje
klad balení
klad bez parfemace
klad není nic co by se mi nelíbilo
avatar
Markéta
Oceňuji, že toaletní papír Tento Classic je přes jeho jemnost také velmi pevný. Člověk tedy zbytečně nespotřebuje tolik papíru. Je také příjemné, že toaletní papír není parfemovaný. Je mi blízké, že na přehledných webových stránkách značky se člověk může dočíst, že Tento bere ohledy na přírodu. Líbí se mi design oveček na samotném toaletním papíře.
klad Jemnost + pevnost
klad Neparfemovanost
klad Udržitelnost
klad Design
klad Nenašla jsem žádné zápory
příloha příloha
avatar
Jaroslava
Toaletní papír Tento Classic mě překvapil tím, že i když je třívrstvý, tak na pohmat je tenký v porovnání s jinými druhy. Tudíž může být větší spotřeba. Je jemný a zároveň dost pevný. Vhodný pro citlivou pokožku, protože je bez parfemace. Jeho obal je 100% recyklovatelný.
klad ekologická výroba
klad pevný
klad bez parfemace
klad jemný
klad zdá se tenký
příloha příloha
avatar
Renáta
Toaletní papír je pevný, pružný. Neparfémovaný a jemný dělá zdravotně dobře zadní části těla. Výborná je udržitelnost výroby a domácí původ. moje zkušenost je taková, že domácí výroba je pro evropského zákazníka to pravé / z 90 případech ze 100/. děkuji
klad naprosto super kvalita
klad udržitelnost výroby
klad nic mě nenapadlo
avatar
Dagmar
Vyzkoušela jsem toaletní papír Tento Classic, jehož předností je výroba z udržitelných dřevitých zdrojů vyniká neuvěřitelnou hebkostí a díky třem vrstvám i pevností tak akorád. Konečně jsem objevila toaletní papír, kterého se budu držet. Je to značka komfortu.
klad Hebkost, pevnost, snadné trhání
klad Není nic,co by se mi nelíbilo
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel