Zapojte se do testování a Zjednodušte si úklid díky plochému mopu Ultramat TURBO od Viledy

image
Testování ještě nezačalo
kolik se toho testuje
10
přihlašování
od
8. 4.
06:00
konec testování
3. 5. 2020

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek, které by rády otestovaly mop Ultramat TURBO od Viledy a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Alza.cz

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám odpovězte na otázku, jaký je přesný rozměr kýblu Ultramat TURBO. Odpověď na otázku najdete TADY.


Redakce vybere 10 testerek se správnou odpovědí, kterým mop Ultramat TURBO odešleme zdarma na adresu domů. 


Ultramat TURBO

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání.

Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá. Obrovskou výhodou je i individuálně nastavitelná délka teleskopické tyče. Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše.

Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Použitá mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Mycí návlek lze jednoduše vyprat v pračce a následně znovu použít.

Mikrovlákna odstraní bakterie z povrchu jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč jen za pomoci vody, bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Více informací najdete TADY.