Otestovali jsme Zubní kartáčky IONICKISS ORIGINAL A IONICKISS KIDS v modré barvě. Jaké jsou recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotili
5
5x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 4. 4. 2023
do 30. 4. 2023

Zubní kartáček IONICKISS ORIGINAL a IONICKISS KIDS   

Zubní kartáčky využívají princip ionizace k docílení vyššího čistícího efektu (klinické studie dokazují 48% zlepšení odstranění plaku). Zuby jsou po čištění hladší a pocitově si udržují hladkost po delší dobu. 

Vše v přírodě má polaritu na bázi iontů. Plak má kladný náboj (+) a povrch zubů má záporný náboj (-). Opačné polarity jsou důvodem, proč povrch zubů přitahuje zubní plak a ten se pak na zubech drží pomocí iontové vazby. Ionizační zubní kartáček IONICKISS generuje záporné ionty a usměrňuje jejich tok mezi kartáčkem a zubem. Ionizace tak narušuje iontovou vazbu mezi plakem a zubem, a tím odpuzuje plak od povrchu zubů směrem k hlavici kartáčku. Zuby si tak vyčistíte jednodušeji a lépe. 

DĚTSKÝ ionizační zubní kartáček byl vytvořen tak, aby co nejšetrněji čistil dětské zoubky i dásně a odstranil z nich maximum zubního plaku. Dětský zubní kartáček IONICKISS představuje bezkonkurenčního pomocníka v boji se zubním plakem. Unikátní technologie působí na zubní plak tak, že je odpuzován od povrchu vašich zubů podobně, jako při použití magnetu. Ionizační zubní kartáček s výměnnou hlavicí vyčistí i těžko přístupná místa. Navíc bez nutnosti použití pasty. Dopřejte i vy dětským zoubkům tu nejmodernější péči s prvním ionizačním zubním kartáčkem na světě.  

Ionizační zubní kartáčky IONICKISS KIDS jsou speciálně navrženy pro použití dětmi. Design kartáčků je chráněn patentem. Rukojeť je speciálně tvarována pro dětské uživatele. 

Více informací o ionizačních zubních kartáčcích IONICKISS najdete TADY

Hodnocení
8
avatar
Iveta
Kartáček na mě udělal dojem. Není vůbec třeba používat zubní pastu a výsledky jsou ještě lepší. Původně jsem byla ke kartáčku skeptická ale výsledek mě velmi překvapil a ohromil - zuby byly čisté, hladké a příjemné na dotek. Určitě stojí zato vyzkoušet ;).
klad Účinnost
klad Zpracování
klad Cena
příloha
avatar
Iveta
Malému se kartáček líbil, protože má podobný, jako maminka. Přijde mi praktičtější, že kartáček lze používat bez pasty. Není potom tolik nepořádku jako při použití běžného kartáčku. Zuby jsou po vyčištění bez nečistot. Určitě bych kartáček pro mrňouse doporučila.
klad Možnost použití bez zubní pasty
klad Design
klad Kvalita zpracování
klad Cena
příloha
avatar
Tereza
Syn je s kartáčkem moc spokojený. Poslední dobou jsme hodně bojovali s tím, že mu žádná pasta "nechutná". Takže to, že u tohoto kartáčku není potřeba používat pastu, nám hodně usnadnilo přemlouvání k čištění zoubků. Občas snese jen obyčejný zubní gel bez fluoridů, tak ten jednou za čas na kartáček dám. Už po prvním čištění mi sám řekl, že má zoubky hladké, když si po nich přejede jazykem a i já si všimla rozdílu v hladkosti a bělosti zubů. Navíc je na kartáčku tlačítko pro kontrolu baterie, tak s tím si občas hraje, protože se mu líbí, jak svítí ?S kartáčkem je moc spokojený a svůj původní už nechce.
klad Čištění bez zubní pasty
klad Jednoduché používání
klad Vše bylo v pořádku
příloha
avatar
Tereza
Kartáček mě oslovil hlavně tím, že při jeho užívání není potřeba zubní pasta. Po prvním použití bez zubní pasty jsem měla na zubech příjemný pocit a místo pasty jsem po vyčištění použila ústní vodu, abych zabránila případnému zápachu z úst. Už po pár čištění jsou opravdu cítit zuby bez plaku a to jen díky iontové technologií. Na kartáčku je super, že nikde nic nevrčí ani nevibruje jako je tomu u sonickych kartáčků, kde je čištění zubů slyšet i přes několik místností ? Za mě je tento kartáček super i třeba na výlety, kdy postačí vzít jen kartáček a není třeba si lámat hlavu ještě s pastou. Jediné mínus, které bych našla je, že na začátku byly štětiny hodně ostré a i při jemném čištění, kdy se štětiny dostanou všude, se mi občas spustila mezi zuby krev, což se mi běžné nestává, protože používám hodně měkké kartáčky. Ale po pár čištění bylo po problému, možná i tím, že si zuby zvykly na jinou tvrdost.
klad Použití bez zubní pasty
klad Výdrž baterie
klad Jednoduché používání
klad Ostré štětiny na začátku
příloha
avatar
Lenka
Ahoj všem ,ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost se zubním kartáčkem ionickiss originál . Kartáček je prostě jedna velká bomba , ne jen ,že se dobře drží ,v puse ani nepřekáží, nejvíc top je za mě to ,že jsou zuby o dost hladší a dokonce mi miznou i fleky od kávy, sama za sebe můžu říct,že bych už nikdy neměnila.
klad Sadne použití
klad Hladší zuby
klad Puziti bez zubní pasty
klad Nemuzu nic vytknout
příloha
avatar
Lenka
Co se týká děckého kartáčku ionickiss kids ,tak syn je nadšený, nerad si čistil zuby a vždy to byl boj. Od doby co používá ionickiss je po problémů,velmi si chválí jemné štětinky i použití bez zubní pasty, můžu říct ,že zuby má teď bílé jako sníh. Zuby jsou na první pohled celkově lépe vyčištěné než u klasického kartáčku.
klad Jemné štětinky
klad Kvalita top
klad Nic jsem nenašla
příloha
avatar
Zdenka
Zubní kartáček IONICKISS využívá k čištění zubů pozitivní a negativní ionty. Negativní ionty naruší povlak na zubu a tak se snadno odstraní pohybem kartáčku. Při čištění je třeba mít navlhčený prst či dlaň a dotýkat se kovového pásku. V kartáčku je zabudovaná baterie, která která vydrží cca 1 rok. Abych byla upřímná, po prvním použití jsem byla rozpačitá. Systém používaní pro mě byl nezvyklý a hlavice poměrně tvrdá. Jelikož se používá bez zubní pasty, chyběla mi ta „svěžest“ bezprostředně po vyčištění. Nechtěla jsem to však vzdát a dala mu druhou šanci. No a velice mě překvapil! Jelikož jsou hlavice výměnné, není problém přizpůsobit tvrdost a na způsob čištění jsem si zvykla hned druhý den. Zuby jsou po vyčištění mnohem hladší a hlavně tento pocit vydrží velmi dlouho. Už po týdnu si všímám, že jsou zuby mnohem čistší. Kartáček si mě získal na svojí stranu.
klad princip fungování
klad čistší a hladší zuby po dlouhou dobu
klad pevně zabudovaná baterie
příloha příloha
avatar
Zdenka
Dcera měla možnost vyzkoušet dětský zubní kartáček IONICKISS, který funguje na základě přitažlivosti a odpudivosti iontů. Tento systém byl pro nás novinkou. Kartáček se na první pohled moc neliší od ostatních manuálních kartáčků, má pouze tlačítko, které slouží ke kontrole baterie. Ta je zabudována ve voděodolném obalu a nelze ji vyměnit, což považujeme za hlavní negativum. Výrobce však uvádí výdrž cca 1 rok. Samotný kartáček je lehký, skvěle padne do malé dětské ručky. Samotné čištění se liší v tom, že je třeba mít navlhčenou dlaň. Pro dceru to bylo ze začátku velice neobvyklé, ale brzy si zvykla. Naopak velice oceňuje, že si na kartáček nemusí dávat zubní pastu. Zuby jsou po vyčištění na první pohled čistší a hladší. Tento efekt vydrží po dlouhou dobu. Jelikož právě toto považuji za hlavní úkol kartáčku, hodnotíme jej velice kladně.
klad hladké zuby po dlouhou dobu
klad není třeba zubní pasta
klad kartáček skvěle padne do ruky
klad nevyměnitelná baterie
příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel