Jak dopadlo testování Zubního kartáčku IONICKISS ORIGINAL a IONICKISS KIDS v růžové barvě? Podívejte se do recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 4. 4. 2023
do 30. 4. 2023

Zubní kartáček IONICKISS ORIGINAL a IONICKISS KIDS 

Zubní kartáčky využívají princip ionizace k docílení vyššího čistícího efektu (klinické studie dokazují 48% zlepšení odstranění plaku). Zuby jsou po čištění hladší a pocitově si udržují hladkost po delší dobu. 

Vše v přírodě má polaritu na bázi iontů. Plak má kladný náboj (+) a povrch zubů má záporný náboj (-). Opačné polarity jsou důvodem, proč povrch zubů přitahuje zubní plak a ten se pak na zubech drží pomocí iontové vazby. Ionizační zubní kartáček IONICKISS generuje záporné ionty a usměrňuje jejich tok mezi kartáčkem a zubem. Ionizace tak narušuje iontovou vazbu mezi plakem a zubem, a tím odpuzuje plak od povrchu zubů směrem k hlavici kartáčku. Zuby si tak vyčistíte jednodušeji a lépe. 

DĚTSKÝ ionizační zubní kartáček byl vytvořen tak, aby co nejšetrněji čistil dětské zoubky i dásně a odstranil z nich maximum zubního plaku. Dětský zubní kartáček IONICKISS představuje bezkonkurenčního pomocníka v boji se zubním plakem. Unikátní technologie působí na zubní plak tak, že je odpuzován od povrchu vašich zubů podobně, jako při použití magnetu. Ionizační zubní kartáček s výměnnou hlavicí vyčistí i těžko přístupná místa. Navíc bez nutnosti použití pasty. Dopřejte i vy dětským zoubkům tu nejmodernější péči s prvním ionizačním zubním kartáčkem na světě.   

Ionizační zubní kartáčky IONICKISS KIDS jsou speciálně navrženy pro použití dětmi. Design kartáčků je chráněn patentem. Rukojeť je speciálně tvarována pro dětské uživatele. 

Více informací o ionizačních zubních kartáčcích IONICKISS najdete TADY

Hodnocení
10
avatar
Michaela
Musím přiznat, že jsem byla ke kartáčkům trochu skeptická, ale wow. Zuby mi po vyčištění přijdou daleko čistější a hlavně naprosto bez plaku a to i díky tomu, že jsem vůbec nepoužila pastu. Po pár dnech testování mi přijde, že se plak ani tak neusazuje na zubech a jsou daleko čistější i na hůře přístupných místech.
klad je lehký
klad neklouže z ruky
klad vyměnitelné hlavice
klad není třeba pasta
klad identifikátor baterie
klad design
klad nic
příloha
avatar
Michaela
Dcera byla z kartáčku velmi nadšená, jelikož na čištění zoubků není potřeba pasta, kterou nemá ráda. Dcerka si čistí zuby sama, takže vždy jen zkontroluji a musím říct, že po vyčištění měla krásně čisté zoubky i na těžko přístupných místech, kde většinou musím pomoct s dočištěním.
klad barva
klad design
klad identifikátor baterie
klad je lehoučký
klad vyměnitelné hlavice
klad neklouže z ruky
klad není třeba pasta
klad nic
příloha
avatar
Anna
S tímto zubním kartáčkem je čištění zubů snadné.Zuby jsem si čistila jako předtím dvakrát po dobu tří minut ale zuby byly ciststi déle než dříve.Zuby jsem si s ním čistila s pastou i bez ní a vždy byly zuby dobře vyčištěny.Tento kartáček budu používat i nadále.
klad Snadne čištění
klad Nic
příloha
avatar
Anna
Dcera si čistila tímto zubním kartáčkem zuby dvakrát denně po dobu tří minut.Kartacek používala se zubní pastou i bez ní a v obou případech byly zuby čistší déle než s předchozím zubním kartáčkem.Take má kartáček spravnou velikost pro děti,která vyhovuje jejich potřebám.
klad Možnost čistit bez zubní pasty
klad Nic
příloha
avatar
Tomáš
Dětské provedení má ideální tvar a velikost jak celého kartáčku, tak i oblasti se štětinami. Výhodou jsou vyměnitelné hlavice v různých tvrdostech štětinek různých typů. Líbí se mi možnost efektivně čistit zuby i bez použití pasty. Dcera si ho oblíbila.
klad design​
klad jemné štětinky
klad čistí dobře
klad vyměnitelné hlavice
klad nelze vyměnit baterii
příloha
avatar
Tomáš
Nějaký významný objektivní rozdíl oproti obyčejnému mechanickému kartáčku lze po krátké době užívání ionizačního kartáčku pozorovat jen stěží, ale každopádně se s kartáčkem čistí zuby velmi dobře. Efektivně se s ním pracuje a dobře se drží, i když občas člověk zapomene držet ho za správnou část.
klad zajímavý technologie bez použ. pasty
klad čistí dobře
klad vyměnitelné hlavice
klad více druhů hlavic
klad nelze vyměnit baterii
příloha
avatar
Stephanie
Kartáček je zatím super používáme chvíli ale za tu chvíli mužů říct ze pěkné čistí zuby a hlavní výhoda je ta že nemusíme použit pastu s kterou věčně bojujeme.ještě je super že se dá vyměnit hlavice a prej doba baterie vydrží rok takže za nám můžeme jenom doporučit
klad Bez pasty
klad Výměna hlavice
příloha
avatar
Stephanie
Je super, že lze volit variabilní hlavice dle tvrdosti i tvaru.není třeba používat pastu, já většinou tedy používám ale tady není potřeba.po prvním použití jsou zuby krásné čisté a bez povlaku. zatím používám krátce. uvidím časem jak bude fungovat ionizace...
klad Lze použit bez pasty
klad Po prvním použití jsou zuby čisté
příloha
avatar
Šárka
Ihned po vyzkoušení jsem měla hladší a čistější zuby. Měla jsem trochu strach ho vyzkoušet i bez použití zubní pasty, ale nakonec byly mé obavy zbytečné. Je opravdu lehký do ruky a dobře se s ním pracuje. dostane se i do míst, které jsou hůře přístupné.
klad Lehký
příloha
avatar
Šárka
Dcera ihned měla hladší a čistější zuby, možnost použít i bez zubní pasty, bereme ho s sebou i na cesty. Je lehký do ruky. Lze kombinovat s výměnnými hlavicemi v různých typech i tvrdostech, což je super. Jediné mínus tohoto kartáčku je, že zřejmě nelze vyměnit bateriový zdroj uvnitř kartáčku.
klad Lehký
klad Barvy
klad nelze vyměnit bateriový zdroj uvnitř kartáčku
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel